logotip torek, 22. september 2015 ob 17:46

Cirkus KELLNERS spet potuje po Sloveniji
Drugi teden so na ptujskem območju !

TUNČEK torek, 22. september 2015 ob 18:54

Ja toti so po tradiciji že dobri. Zej hodi okoli že štrti rod totih Čehof. Ploskač Ploskač Ploskač

pomaranca123 sreda, 23. september 2015 ob 11:09

Podpiranje delovanja takega cirkusa je tudi podpiranje mučenja živali.. !!!

TUNČEK sreda, 23. september 2015 ob 13:54

Keko sen jas vida toti cirkus so nikoli ne meli živoli. Mislec

Dejan sreda, 23. september 2015 ob 19:59

Ja nekih živoli mislin ka nimajo.

Turneja Nasmeh
25.9. 2015 Majšperk
27.9.2015 Lovrenc na Dr. Polju
29.9. 2015 Apače
1.10.2015 Cirkovce
3-4.10.2015 Kidričevo
6.10.2015 Kungota
8.10. 2015 Markovci
10.10.2015 Cirkulane
12.10. 2015 Zavrč

logotip ponedeljek, 28. september 2015 ob 21:18

Mislim, da oni nimajo živali mogoče kakšne manjše.
Me pa motijo ta društva za mučenje živali. Ja cirkusi so obstajali in bodo in to z živalmi ali brez. Pač vsak človek se sam odloči ali bo šel v tak cirkus kjer majo živali ali ne.

Dejan sreda, 21. oktober 2015 ob 20:02

Pa je toti teden tüdi v našen kunci toti cirkus Nasmeh

tulipan sobota, 24. oktober 2015 ob 20:36

Mene pa moti cena smo bli štirje in smo plačali 50 eur pa tudi niso bili tak dobri pa ambient nič posebnega pa še sedeli smo v tretji vrsti pa skorok nič vidli.Pa še mezmes so naredle kao pauzo samo ka so dale skasirale z kokicamei in itd. Takda smo bli razočarani za takši penez bi moglo biti več, Žalosten

Dejan sobota, 24. oktober 2015 ob 22:19

Ja hvala enako. Cena za odrasle 15 evrov, za deco pa 10, kar je dosti preveč glede na prikozano. Kar nekej se jih je tüdi obrnilo, gda so vidli ceno. Sicer je blo kar dosti lidi, ker so pač deca silo naredli Nasmeh Pa šov nič posebnega. Smo pa glihtak zapravili 50 evrov + 5 še na kokicah pa pijači.
Glede na to, keko se je pisalo, kak je to kul cirkus, smo šli poglednit, ampak glede na videno je to daleč od neke kvalitete pa tak strašno zanimivega...

tulipan nedelja, 25. oktober 2015 ob 10:32

Sej mi bi se tude ampak dece tega nemreš dopovedate.Škoda ka se nise prej pozanima za ceno.Mene je za deco nikoli ne škoda penez ampak kar je preveč je preveč .Takda keri misli iti gnes glejat mo odsvetujem.

Dejan nedelja, 25. oktober 2015 ob 10:59

Cene nigi nimajo objovlene, tüdi dvomin ka bi jo povedali pret. Verjetno jo tüdi od kraja do kraja drgači postovlajo. Pa tüdi dobro vejo, ka dere starši z deco pridejo že enkrat to, ka je malo verjetno ka do se obrnili, ker deca pač čejo to viditi Nasmeh Drügi primer je, če teko penez sploh nimaš seboj, tak kak je včera tüdi blo por primerov. Sej ne čüdno, dvomin, ka je keri misla, ka de takša cena. Mi smo pač šli, ker je mala mela rojstni den in je štela pa tüdi obo sta na kunci rekla, ka je bilo vredi. Pa či je deci fejn, te pač nej bo Nasmeh

Loni recimo tisti cirkus Soluna je bila 100 pa ena proti tem. Pa ki sploh vstopnine ne bilo, na kunci so edino rekli okvirno ceno pa pač keri je da, je da. Tan mi je ne bilo problem dati tistih 5 evrov, keko so šteli meti. Tak bi tüdi tü negi bila poštena cena.

tulipan nedelja, 25. oktober 2015 ob 11:20

Ja resen je bija tisti lone bolj všečen vemo pa za drugeč kak provejo osel gre enkrat na led,Ja mi nismo mele teko penes poleg pa smo šli na bankomat na kunce pa če črto potegneš deca so vseeno uživale.

mason sreda, 14. junij 2017 ob 08:10

dobri so resen bor so bili dobri To ja javascript link

tulipva nedelja, 21. julij 2019 ob 14:54

Kellnersi toooooo! cms sistem



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.