tulipan torek, 17. februar 2015 ob 12:44

Jas pa resen javno pitan pa to lehko ti Dejan raziščeš kakšni je pravzaprav tu prometni režim pa na podlage kerega člena nas lehko redore kaznijo.Malo mon občutek ka uni glih ne delajo po zakone mogoče pa se moten.Ker mojo mnenje ka mene nemre nihče prepovedate ka jas otroka pripelan pa odpelan v šolo.Pa še nekej če so že neke toto cesto delali bi jo naredli takak treba pa malo razširele ne pa to neke brezveze.

Legionar torek, 17. februar 2015 ob 16:41

Jaz razmim, ka deca tan do 8 leta nemrejo sami iti gor v šolo, samo ne vidim pa razloga, ka starejši otrok ne bi ša peš, ne vem zakaj jih je treba odpelati čist do praga. Razmim tudi, ka je dosta staršov na knap s časom, dosta pa je tudi takšnih, ki majo zloti čas, pa se vseeno nemrejo peš pošpancerati do šole. Gučim seveda o tistih iz bližnje okolice.In verjetno se takšni tudi najbolj pritožüvlejo. Zloba Ne vem či je glih prav, ka se dela povsod gužva s totimi avti. Po eni stroni jomramo ka je drogi bencin, po drügi pa eni nemrejo niti 5 korakov peš iti. Mislec

tulipan sreda, 18. februar 2015 ob 10:07

Glej Legionar ne gre se za tiste kere mojo cejt pa ne grejo v službo gre se predvsem za tiste,ki nemamo cejta se še zaron šprancirate gor do šole.Ker po takšnen ,če jas pelan otroka gor ka gren v službo me lehko kaznijo ti pa to podpiraš ali kak.Je lepo napisano ka nej učiteli keri so z Lotmerka tude grejo peš.Jas gučin za tiste kere resen nemajo cejta ka grejo dale.Mislin ka ti vse preveč mečeš v en koš pa verjetno moš ti zaron cejt ali pa tude ne ka greš gor z otrokon peš.Čen samo povedati ka ne vse metati v en koš.

MHA četrtek, 19. februar 2015 ob 15:55

Mlejša deca logično ka jih treba pospremiti, in zej či ga pač z avton gor cukneš, ga cukneš. Starejša deca, kak je legionar reka, pa komot lehko pešačijo. Či nega znaka za prepoved vožje na breg, ke te sploh redor dela tan?

Dejan četrtek, 19. februar 2015 ob 18:05

So oznake. Sen preverja. Pa tüdi na občino pita, kak pa kej.
Tü je več:
http://www.prlekija-on.net/lokalno/9201/dovoz-do-os-ivana-cankarja-ljutomer-v-dolocenih-urah-prepovedan-za-vsa-motorna-vozila.html

MHA četrtek, 19. februar 2015 ob 19:58

Hop, je že znak. Nasmeh Pa te na sret brega, či se že lehko do totega krožnega pripelaš, te bi se lehko do gor tüde. Nej delajo kej čejo, jas še ne treban gor hoditi Hihihi

Dejan petek, 20. februar 2015 ob 19:35

Ja sej znak je že en cejt, to neje od zej. Tan pa je pač krožni glih zaradi tega, ka do to zapelajo pa se na šoli gužva ne dela. Sej je gnes že res tak, ka bi se vsakši rad v slüžbo, trgovino, šolo, ... pripela do vrot al pa še malo napre, v preddverje Hihihi

MHA ponedeljek, 23. februar 2015 ob 14:49

Sej toti krožni je tüde tak narete kak nikak. Dere se doj pelaš, se komot lehko rovno po drügi stroni pelaš, kak eni tüde delajo, ka te ne treba okoli f krok.

Dejan ponedeljek, 23. februar 2015 ob 23:46

Sej krožni v Lotmerki so vsi bol kak ne takši, ka se lehko samo rovno pelaš Hihihi

MHA torek, 24. februar 2015 ob 16:11

Ja to pa tüdi res Hihihi

Legionar četrtek, 26. februar 2015 ob 08:56

tulipan je napisal/a:
Glej Legionar ne gre se za tiste kere mojo cejt pa ne grejo v službo gre se predvsem za tiste,ki nemamo cejta se še zaron šprancirate gor do šole.Ker po takšnen ,če jas pelan otroka gor ka gren v službo me lehko kaznijo ti pa to podpiraš ali kak.Je lepo napisano ka nej učiteli keri so z Lotmerka tude grejo peš.Jas gučin za tiste kere resen nemajo cejta ka grejo dale.Mislin ka ti vse preveč mečeš v en koš pa verjetno moš ti zaron cejt ali pa tude ne ka greš gor z otrokon peš.Čen samo povedati ka ne vse metati v en koš.

Jaz pišem za tiste, ki so majo zloti cejt, pa so blizi, pa vseeno morejo svojo deco z avti voziti v šolo, pa gužvo delati,ka bognedej, ka bi jihova deca naredla kakšni korak peški več kak je potrebno. Zloba Zato ne mečem vseh v isti koš in mi prosim tega ne očitati. Či bi tak bilo, ka bi svoje opravke brez ka si vsednejo v avto, pa delajo gužvo tisti, ki bi to lehko naredli peš ali pa na bicikli, te bi bilo dosta meje gužve, pa tudi ne bi blo teko raznoraznih prepovedi pa omejitev. Kda pa se negi nekej zapše ali pa kda je ge preveka gužva, tepa je treba pač razmisliti o ten, kak to rešovati.

tulipan četrtek, 26. februar 2015 ob 18:22

To se lehko samo smeješ kak so toto cesto naredle eno veko sranje te pa so vidle ka so zjebali pa so dali znak.Samo me resen še vseeno zanima zakej je ne tote parkirplac dole narete za učitele aja uni pa nemrejo iti peš gor ali kak.Neleže je dati znak ka si vsi zaščitijo svoje rite,če so že neke delali bi naredle takak treba.

Dejan petek, 27. februar 2015 ob 12:48

Učiteli pridejo v šolo pred šesto, zato se lehko vozijo gor Hihihi

MHA petek, 27. februar 2015 ob 12:52

Te pa treba vüro na tobli spremeniti Hehe

Andrej01 torek, 26. julij 2016 ob 20:55

Spletni portal pomurec.com je povzel podcrto.si in javno objavil ugotovitve KPK o nasprotju interesov občinskega svetnika Neodvisne liste Olge Karba.
Šokiran

http://www.pomurec.com/vsebina/39056/KPK_kriticna_do_dejanja_ljutomerskega_obcinskega_svetnika




Legionar sreda, 27. julij 2016 ob 14:23

V kakšnem normalnem okolju, kjer morala in etika nista samo mrtvi črki na papirju, takšen svetnik ne bi imel več kaj iskati v svetniških klopeh!

Andrej01 četrtek, 28. julij 2016 ob 12:14

Hvala uredniku, da je preselil temo na to stran. Menim, da pa si afera, ki jo je razkrila KPK zv zvezi z Občinskim svetnikom Jožetom Paničem zasluži vsaj svojo posebno mesto v forumu.

Zaradi objektivnosti poročanja, pa bi si zadeva zaslužila vsaj objavo, kot je bila na pomurcu. Vem, da je prlekija-on.net zasebni portal, in se pač urednik odloči kaj se bo objavilo in kaj ne. Urednika pa glede na situacijo popolnoma razumem.




http://www.pomurec.com/vsebina/39056/KPK_kriticna_do_dejanja_ljutomerskega_obcinskega_svetnika

šoder sobota, 22. september 2018 ob 16:23

Andreja za župana!!

valerijajazbec ponedeljek, 8. julij 2019 ob 07:46

ničelna toleranca do korupcije!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.