Legionar nedelja, 21. april 2013 ob 16:19

Jaz mam samo to za rečti - naša policija je sposobna samo kasirati majhne prekrškarje. Za
vse ostalo so pa popolnoma neuporabni pa strahopetni. Upajo se jebati folk v čelo, kda keri
vozi 55 namesto 50. Kda pa nešče ge dela ruml, pa pijan
nadleguje nič krive ljudi (takak je to bilo par dni nazaj) pa se dobesedno podelajo v hlače.
Agresivneža si niti vkleniti ne vüpajo pa odpelati na hlajenje! Jebem ti jaz te takšno 'hrabrost' pa takšno policijo. Ne bom konkretno guča o imenih pa o kraji dogodka, samo bilo je v Lotmerki.
Policaji pa so tudi pokozali svojo 'hrabrost'. Ni čudno, ka jih folk več sploh niti malo ne
spoštuje, ampak prezira. In tudi jaz jih globoko PREZIRAM, takak strahopetce nasploh!

jozejuz nedelja, 21. april 2013 ob 18:06

pravični spet nekaj piše iz "političnih pogledov". Reševalce in delavce ZD ima za bogove, policisti pa so mu zadnji drek. Mogoče bo pa kdaj rabil pomoč kakšnega policista pa se bo malo zamislil.

Legionar nedelja, 21. april 2013 ob 21:32

Ne vem, zakaj bi se moral zamisliti nad čim, če bo kdaj rabil pomoč policistov? Policisti so
namreč za to, da nudijo pomoč, tudi plačani, to je samoumevno, v to jih zavezuje tudi
poklicna etika. Enako velja za reševalce, malo manj pa recimo za prostovoljne gasilce, ki vse kar počnejo, počnejo prostovoljno in zgolj na podlagi lastne dobre volje.

Policija pa je med državljani vse bolj nepriljubljena, krivdo za to pa naj iščejo najbolj sami
pri sebi... Ker so za vse več resnih stvari čedalje bolj nesposobni, se čedalje več ljudem zamerijo ravno zaradi tega, ker znajo samo še podjebavati ljudi na cestah in iskati 'kriminalce' tam, kjer jih ni in kaznujejo ljudi za nesmiselne in neškodljive prekrške; kaznijo te recimo, če med vožnjo telefoniraš, hkrati pa vsak dan vidim vsaj enega policaja, ki vozi službeni avto z
mobitelom na ušesu. Pri Cleangradu se postavijo in kontrolirajo, če daš žmigavec na izhodu
iz rondoja, hkrati pa sem že velikokrat videl, da policaji niso vklopili žmigavca pri izhodu iz rondoja. In še in še bi lahko našteval, tudi o tem, da se omejitev hitrosti tudi v službenih avtih držijo le malokdaj. So država v državi, dajejo slab zgled državljanom, hkrat pa se še znašajo nad nami; pa še to nad tistimi, za katere vedo da se jim ne morejo postaviti po robu in ravno take bi morali ščititi, torej šibkejše, pa tega ne počnejo.

Dejan nedelja, 21. april 2013 ob 21:41

To je po eni stroni res, ke si Legionar napisa. Po drügi stroni pa je opet tak, ka ma človek, v toten primeri pač nekši kršitelj, 1000 in 1 pravico. In či de ga policej malo močneje prija, de ga že nešče lehko tožja. Negda je miličnik koga flapna konkretno za vüho pa je bija mir. Gnes či to policej naredi, drügi den več slüžbe nede meja. Zej pa si te misli, al so policeji gnesden bole mehkužni pa nič ne vüplejo, al pa si lidje vedno več vüplejo pa majo same pravice pa nobene dužnosti.

Legionar nedelja, 21. april 2013 ob 21:57

Ja Dejan, veliko se strinjam s toboj. Je pa tak, ka se je nekda tudi policaj vüpa pošpancerati okoli, gnes den pa se vejo samo voziti pa gledati 10 m levo pa desno od avta, ke se godi
, kapa bi šli skoz kakšni park sred noči, pa je že višja matematika. Negda so bli policeji bliže
liden, pa zato tüdi bolj spoštovoni. Pa tüdi merila pa pogoji za sprejem v policijo so bli dosta
dosta bolj strogi kak gnes den in te je policija (oz. takratna Ljudska milica) bila dosta bolj elitna kak gnes den. Zato je bila tüdi kvalitetna. Gnesden pa pač sprejmejo že vsakšnega ker ve šteti do pet, pa tüdi ogromno žensk kere so ne za drügo kak za pisaje kazni, tepa pač je kak je! Pa niman nič proti ženskan, ampak moje osebno mnenje pač je toto, ka takak smo moški pač ne za vse poklice, so tüdi ženske ne za vse. In zavolo vsega tega mamo pač
nekvalitetno pa stem tüdi nespoštovano policijo, ki povečini dela nemir pa jezo med lidmi, kak pa kej drügega in se ubada z malimi prekrški pa nepomembnimi stvarmi. To je pač moje osebno mnenje,pa tudi iz izkušenj tak gučin.

SlovenianDevil ponedeljek, 22. april 2013 ob 00:01

V bistvi mata obo čisto praf. Ker ma vsak državljan v kakšnemkoli postopku miljaužnt pravic in ker lahko čez policista vsak vloži pritožbo (ni važno če je resnična ali ne) se policaji bojijo za službe in pač delajo v glavnem tiste stvari, ki jih je težko zajebati, se pravi pisanje kazni. Zej ne me napačno vzeti, teoretično je čisto prav da če se naredi prekršek da dobiš kazen, ob predpostavki da je zakon za vse enak...kar pa je ne. Je pa tudi to, da so lidje hudi ko dobijo kazen, ki so si jo zaslužili. Se provi se en pela pijan pa dobi kazen pa je na policijo hud ker so glih jega dobli, vseh ostalih pijanih pa so ne vidli pa podobno (vsi smo že čuli to), po mojem mnenji se človek tu nima kej za buniti, pijan na cesti nimaš kej za delati. Je pa resen da so naši zakoni mimo, še posebej glede kazni, če dobi en ki živi na minimalni plači kazen 1000€ jo bo težko plačal, pa je spet hud na policijo. Je bilo nekej predlogov da bi kazni bile odvisne od prihodkov, kar pa se ne bo nikoli zgodilo ker smo pač ''vsi enaki pred zakonom'' (ta sistem tudi v praksi ne bi deloval). Naš sistem je pač gnil pri temeljih...

Kar pa se kvalitete policije tiče, pa je tak da ma vsak svoje mnenje o jih, bi pa se delno strinjal z Legionarom nivo kvalitete naše policije ni tak kot bi lahko bil in glede na to da policija že nekaj let ne zaposluje novih ljudi se to tudi izboljšalo ne bo. Ok, glede žensk se ne strinjam, ker ene delajo toto delo boljše kot moški, zej konkretno za tote na prleških postajah pa ne vem.

TUNČEK torek, 23. april 2013 ob 09:53

Policaji so toki in drgočišni, kak mi lidje. So pa resen zlo obremenjeni in malo jih je. Problem je pa tüdi f ten, da nemajo več provega stika z lidmi, da mojo premalo kompetenc, da morejo opožanja in resnico dokazovati, da morejo pisati goro papirov za fsoki incident, da so slabo pločani....

Tüdi od gda so ukinili rejonsko slüžbo, ge so policaji fse poznali in patrolerali, se je sitoacija močno poslapšala, se zej sploh več ne poznojo, ke se dogoja v kakšen okolji.
In či človik vidi policeja je itak samo v avti, na cesti in ulici pa so zlo redko. Liden so se odtujili in mojo stik ž jimi samo či jin napišejo kozen.

Jaaa

MHA petek, 7. marec 2014 ob 16:45

Ljubljana - MMC RTV SLO/STA

Policija bo na podlagi javnega naročila kupila 321 vozil v skupni vrednoti nekaj manj kot 7,2 milijona evrov.

Avtomobile, med katerimi bo večina meganov in golfov, bosta dobavila Renault-Nissan Slovenija (156) in Porsche Slovenija (165). Vsa vozila morajo dobaviti do sredine septembra, so pojasnili na policiji.

Renault-Nissan Slovenija bo policiji dobavil 156 meganov grandtour expression dci 110 energy, Porsche Slovenija pa 155 golfov variant 2,0 tdi 4motion in 10 audijev A4 3,0 tdi quattro. Za megane bo policija odštela nekaj več kot 3,1 milijona evrov, za golfe nekaj več kot 3,6 milijona evrov, za audije pa nekaj več kot 455.000 evrov.

Posebnih pogojev ni bilo
Trideset meganov morajo dobaviti do 16. junija, preostalih 126 pa do 15. septembra. Do sredine junija morajo dobaviti tudi 10 golfov, preostale golfe in audije pa do sredine septembra. Posebnih pogojev pri nabavi vozil ni bilo



Ke te policiji treba Audije? ZA tote peneze za Audije bi še kar neke golfof lehko küpili. Hjooj

TUNČEK petek, 7. marec 2014 ob 19:44

Audije nücajo za šefe voziti. Hihihi

MHA petek, 7. marec 2014 ob 23:39

Tü si Audije kipüvlejo, tan pa se vozijo z nejslabšimi gumami Hjooj

TUNČEK sobota, 8. marec 2014 ob 08:42

Püsti gume tote so ne vidne na daleč, Audi pa je ! Hehe

MHA sobota, 8. marec 2014 ob 19:58

Hihihi Tunček

TUNČEK nedelja, 9. marec 2014 ob 09:42

Ke si hteja rečti !? Policej

MHA nedelja, 9. marec 2014 ob 19:44

Smesno mi je To ja Novi vic si poveda na racün policejof Hehe

MHA torek, 11. november 2014 ob 10:44

Kera barvna kombinacija na novih policiskih testnih avtih se van nejbol dopodne? Nasmeh Policej

klik





Dejan sobota, 15. november 2014 ob 14:50

Nalepke so dobili nove, gume pa do jin opet nekši krš dali, tak kak loni? Hihihi Mislec

MHA sobota, 15. november 2014 ob 21:32

Na gumah prevec sparajo. Guma more malo bojsa biti, sej je to edini stik z cesto. Tako

TUNČEK ponedeljek, 17. november 2014 ob 20:16

Ke češ, držova pač špara - ponavodi tan ge nebi bilo treba. Jaaa

đoužek četrtek, 20. november 2014 ob 14:15

Mislec

Ma mislim da Michelinove in Pirellijeva gume niso ravno nekiši krš. Vsaj takšne imajo na avtih, kot se vidi po slikah

Dejan nedelja, 23. november 2014 ob 20:27

To sen misla, keko se spotin, so jin loni al pa eno leto nazej dali nekše znücane, zlizane zimske gume gor.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.