Jernej četrtek, 28. januar 2010 ob 21:22

stajerc13 je napisal/a:
na mojen avti še je tudi gor,,ti kupin vinjeto celoletno,če mi jo dol sproviš v 10 sekundah... To ja Mislec

Ges ti stem dol spravin 10 sekundah! Da si mi celoletno vinjeto küpo
mi javi ka pridem po njo! Hihihi



stajerc13 petek, 29. januar 2010 ob 07:42

Jernej je napisal/a:
stajerc13 je napisal/a:
na mojen avti še je tudi gor,,ti kupin vinjeto celoletno,če mi jo dol sproviš v 10 sekundah... To ja Mislec

Ges ti stem dol spravin 10 sekundah! Da si mi celoletno vinjeto küpo
mi javi ka pridem po njo! Hihihi





Dejan ni meja tega strugala... Hahaha
jaz sen jo najpret segreja z fenom in tudi stakšnim strugalom dol drsal,,,je šlo hitro samo tisti srebrni krog je ne ša lepo dol,,, Mislec
vseeno v 10 sekundah je ne sproviš dol Hihihi

MHA petek, 29. januar 2010 ob 11:22

Niti s ten ne sproviš doj v desetih sekundah, ne ka bi še san s prsti.

Zvončica petek, 29. januar 2010 ob 22:38

Včera sen si jo küpila...mi je šlo kar na jok gda sen mogla teko penez za eno višivo nalepko dati....sranje Hudi

MHA sreda, 3. februar 2010 ob 21:32

Ponarejena letna vinjeta, ki jo na črnem trgu lahko kupimo za 40 evrov, se od prave skoraj ne razlikuje. Prepozna jo lahko samo strokovnjak. Bo Darsu uspelo preprečiti poplavo ponarejenih nalepk?

video -> klik


Letno vinjeto še lehko cene küpiš kak loni. Hehe

Zvončica nedelja, 7. februar 2010 ob 23:38

Ka sen en pret znola....bi si jo ali lehko soma pehnola Hihihi

prlek1825 ponedeljek, 8. februar 2010 ob 08:40

jebemo negi sen že prekesen...hehe...malo prekesno je to v javnosti..hehe

MILAN ponedeljek, 8. februar 2010 ob 09:40

Mislec ZEJ PA VIDIN KA JE TO NE MALI HEC
opet de držova ostola bres penez

MILAN ponedeljek, 8. februar 2010 ob 09:41

MILAN je napisal/a:
Mislec ZEJ PA VIDIN KA JE TO NE MALI HEC
opet de držova ostola bres penez


je pa opet kazen za tiste poštene v držovi

MHA ponedeljek, 8. februar 2010 ob 14:07

Ve ze mojo redne kontrole, te pre do kunca doj stovijo pa ti z povečovalnim steklon gleja či je prova, Je oviden enega hrvaškega Nemca kozalo po TV, ka še pre neje čüja za naše vinjete. Hjooj San so ga te san opozorili, pa moga si je küpiti vinjeto takoj.

prlek1825 torek, 9. februar 2010 ob 21:16

mislim ke se grejo jaz sem že čujo ke zej tote letne kontrolirajo pa če nemaš računa polek te kaznijo....mislim lopovi totalni...to bi zej nej blo zaradi ponaredkov....barabe jedne

MILAN sreda, 10. februar 2010 ob 08:29

Vuuhuu NEGA KEJ ČIGLIHJE PRTA FAŠENKI NE VALA HEC

prlek1825 sreda, 10. februar 2010 ob 17:17

hehe...morem povedati eno zanimivost glede vinjet......moja sestra si jo gnes če zalepiti pa kak jo lepi na šejbo se ji napol prezrga...te pa zove na dars ke nej naredi,,,,pa ji rečejo nega problema prite sem pa dobite novo te pa je rekla če lehko slika pa pošle sliko pa vinjeto pa ke ji novo pošlejo, ke je z ormoža ke ne treba hoditi v lj......pa so rekli ke ne ke more priti ta

zej pa poglednimo toto politiko...če če iti v lj zavozi nejmeje 50, 60 evrov bencina....polek tega če gre po avtocesti si more kupiti tedensko vinjeto al pa po stori cesti....in tu je lepo biznis......je pa zanimivost ke so ji rekli ke se to večim dogaja....tak da bojše kupiti kupiti ponaredek pa se ti vsej ne raztrga

Zvončica ponedeljek, 15. februar 2010 ob 23:19

Duže je, hüje je.....vse po vrsti v toti naši držovi. Zloba

MHA četrtek, 4. november 2010 ob 15:07

Drügo leto mo meli f Sloveniji rozne vinjete.

MILAN četrtek, 4. november 2010 ob 17:19

Vuuhuu TE PA SE JE REFČE MOGLO PRESTRAŠITI
droga pa še zanič

Progress četrtek, 4. november 2010 ob 18:00

Milan eno bolj poceni od künštneh mi zrihtaj, se ven ka mote koncesijo, ne vem pa če samo za občinske ceste ?

Zvončica četrtek, 4. november 2010 ob 23:13

Zanimiva barvna simbolika totih vinjet za našo držovo se van ne zdi? Hihihi

prleška puca petek, 5. november 2010 ob 01:39

jezos nalepka kak nalepka... ka je zej problem rozane barve? Hjooj
celi den ze poslusan kak lidje jovcejo.... avstrijci so tudi meli violcne pa se nihce ne bunija.... malo si racunajte keko barv je pa ka mas z ostalimi se venda ke zmejeno kero barvo kdo pa mesecne letne dnevne vinjete... te pa neke dosta barv ne ostone na izbiro!

kobreti petek, 5. november 2010 ob 01:57

...ja drugo nede kak po preštudirati kero de se spločalo kupiti,zaj mon letno za dale pa še ne ven kereo bon gor napopa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.