MHA četrtek, 21. maj 2009 ob 18:22

Tak soditi po eni ploti je bole tak, kak je Legionar napisa. Trebalo bi še čuti od oča pa mamike. Keko je sploh traktor star?

prlek1825 četrtek, 21. maj 2009 ob 22:07

eva julija je napisal/a:
Pozdravljeni
Nikjer nisem omenila imen prodajalcev, saj se zavedam, da tega ne smem brez utemeljenih dokazov.Sem bila pa tako prizadeta in jezna, da sem želela slišati še kakšno mnenje o tej stvari.
Danes sva poslala kupcem pismo, v katerem sva vse napisala in ju prosila, če se lahko pogovorimo kot ljudje,čeprav dvomim, da bo kaj iz tega.Prvo bova poskusila na lep način, potem se bova pa posvetovala s pravno osebo.
Vsem vam pa hvala za vaše odgovore in mnenja. Res ste prijazni. Lep sončen pozdrav.


glej, sej ne misliš nič slabega o tem pa nič ga ne zmerjaš poveš pač svoje mnenje in tudi če bi po mojem mislim ke nebi blo nič narobe!

MILAN petek, 22. maj 2009 ob 06:23

Hjooj Postrani malo poprafta traktor pa ta se še dugo z jin vozila
kej čemo če j estori je ne za fkrej vrčti

TUNČEK ponedeljek, 10. januar 2011 ob 18:49

Po spleti krožijo različne stvari za sküblenje lidi za peneze. Eno takših cvetk za pomoč v penezih v inozemstvo, da te tüdi potli "bogato" nagradijo je pret novin leton objavilo Delo pot: Pa še to. Ke je zanimiva van jo posredüvlen. Zanimif je tüdi jezik.

Kaj lahko storimo? nasmejemo se in nič drügega.
****************************************************************

"Pozdravljeni,
Jaz sem G. Richard Lorris, zakonit in zaupanja vredno posojilo, posojila, posojilo i ponujajo tako na posameznika kot so jim rep, ki potrebujejo posojila, tako da brezodlašanja, če si morate posojilo, vas prosimo, ter izpolnite obrazec vloge in posojila ga vrne nazaj k nam, tako da bomo lahko nadaljevali.

Loan Application Form
1) Full imena :
2) Država :
3) Sex :
4) Bračno stanje :
5) Trenutno je položaj v mestu :
6) Znesek posojila Needed...

Torej se ga izpolnite in ga vrne nazaj, da me na čas, tako da bomo lahko nadaljevali še s posojilom transfer. And jaz vam zagotovim, da moja družba nikoli ne bo pustila na cedilu, in nikoli ne bo žal, ki poslujejo z nami.

Čakam na vaš odgovor prej,
S spoštovanjem..."


Hahaha

Dejan ponedeljek, 10. januar 2011 ob 20:37

Takših in podobnih mailov jaz dobin dnevno kar nekej.
Eden izpred por dni:

Vi ste finančno ali dol? Ste bili zavrnjeni s strani banke ali žrtev takega hoodlums interneta, ali želite poplačati dolg enkrat za vselej, tukaj prihaja velika priložnost, da lahko gradijo svoje sanje, morate uporabljati in lastnik svojega podjetja, da postanejo podjetniki.

Za več informacij obiščite Jame g. Hook posojilni sklad e-mail, ali nam pišite na zgoraj navedenih informacij. Zagotavljamo vam pregledno in učinkovito storitev.

Podatki informacije posojilojemalcev.

Ime ........
Ime ..........
Poklic ..........
Sex ........
Država .........
Država .........
Mesečni dohodek .........
zahtevani znesek ..........
Trajanje ..........
Telefon ..........

Hvala

G. Hook MD Jame

Hjooj

TUNČEK ponedeljek, 10. januar 2011 ob 21:08

Hahaha Hahaha Hahaha zanimivo, se ven, da toga kroži dosta, samo žalost je, ke je na limance šlo že neke Slovencof provijo statistike.

Ivek ponedeljek, 10. januar 2011 ob 21:27

Či ste preštimali, obo šmuglara sta napisala tüdi sex. Venda sta štela rečti: je....se

Morti bi toti ogovor bija provi:

Ime: Brespenezek
Poklic: bresdelnež
Sex: je.... se tüdi vi
Država: Nepravna
Rabim: fse ká mote
Trajanje: ne ven kda´n hmrja
Telefon: so mi ga otklopili

Ká pa se tiče pitaja Kaj lahko storimo? van poven, NIČ. Nemreš pobegnoti, ka jih nebi doba.

Kak god se obrneš, rit je sploh otzajah.

TUNČEK ponedeljek, 10. januar 2011 ob 21:33

Ivek, s tokimi podotki nas je več. Samo toti internetni šmuglari nebi z nami nič zaslüžili. Tüdi z bogatini ne zaslüžijo, zato ke ne grejo na limance, razen kakših nerazgledanih. Gre pa na limance neke malomeščonof ali pa lidje, ke mojo glih teko penez, da bi jih radi meli še neke več .

Mislec Pozdrav

Pepek z brega ponedeljek, 10. januar 2011 ob 22:10

Hjooj Hjooj Hjooj
Keri je takši hrmok, ka se zrobi na tak nerodno nastovleno post, tistemi resen nega pomoči. Nej mu vzemejo še tisto malo, keko mo v žepi, ka nede več norij začija po sveti. Dere pa bode začeja jomrati, kak so ga nategnoli, te pa mu treba sred glovnega ploca javno z gožovicoj na rit nadevati...

Kej nej naprovimo?
Enostavno fse tisto, česa na poznaš lepo doj zbrišeš pa je...

TUNČEK ponedeljek, 10. januar 2011 ob 23:02

Pepek to je beseda. Če je kakšen norlok nasedna naj bo bor tiho pa je. Se je že ozdrovleni in nede več drügič naprava toke napoke.

MILAN torek, 11. januar 2011 ob 07:58

Vuuhuu malo radi malo kradi pa gre stalno pa se kakši nejde

erof ponedeljek, 18. april 2011 ob 10:20

Kje je najbolj ugodno odpreti bančni račun?

vredno pogledniti keri mo kakše provizije



Kje je najbolj ugodno odpreti bančni račun?

MILAN ponedeljek, 18. april 2011 ob 11:15

Vuuhuu to pa je dober podatek

TUNČEK ponedeljek, 18. april 2011 ob 16:38

To pomeni, ke moreš meti pret toke informacije kak si jih ti napisa, potli pa se odločiti. Pomežik

Ivek ponedeljek, 18. april 2011 ob 21:01

Toti podatki nič ne hasnijo. Najpret moraš meti peneze. Tisti, ki peneze mo pa totih podatkof ne nüca zato, gi ne nosijo penez.

MILAN torek, 19. april 2011 ob 07:27

Vuuhuu Ivek to pa je provi podatek

TUNČEK torek, 19. april 2011 ob 07:40

Tisti ke mo peneze jih ne nosi v naše banke pač pa na Kajmanske otoke ali kon inan bor v Afstrijo. Hehe

zobl torek, 19. april 2011 ob 19:13

Tisti keri ma peneze ga toti drobižek od stroškof kere si banka zaračuna niti najmajn ne obremenuvle.
Sicer, pa naše bankice neso glih za nekšne mejštre keri so tak ali ovak prišli do vekih penez.
Tisti mojo račune pune penes na Cipri, Kajmanskih otokih, Gibraltaru, Dominikanski republiki.

Jari Tapani ponedeljek, 18. april 2016 ob 15:16

Želimo, da obvešča javnost, da je finančni ZAGOTAVLJANJE posojila podjetju trenutno daje ven posojila po ugodni obrestni meri v višini 2% na leto. Damo ven minimalni znesek posojila 1.000,00 in najvišji znesek 100.000.000,00. Če ste v stiski financiranja za širitev poslovanja, kmetijski namen, odplačilo dolga, avto posojilo in izobraževalne posojila, potem smo lahko v veliko pomoč in pomoč za vas. Za več vpraša o naši kreditni program, priporočamo, da se obrnete na naš uradni e-poštni naslov je navedeno spodaj: financialassuranceloans@gmail.com, financialassuranceloans@accountant.com
http://financialassuranceloans.bravesites.com/



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.