jozejuz torek, 26. marec 2013 ob 17:26

Malo manj govori, pa kaj več povej.

TUNČEK torek, 26. marec 2013 ob 18:05

Simon, mo držali pesti za tebe ! Ploskač Jaaa

Legionar torek, 26. marec 2013 ob 19:59

Simon, nišče nima nič proti tebi, samo niman pač rad, kda nešče nekej v mojen imeni guči. Pomežik

fucker torek, 26. marec 2013 ob 21:58

temu se reče komedija ,,,

DOBROTNIK sreda, 27. marec 2013 ob 11:05

Kul

DOBROTNIK ponedeljek, 8. april 2013 ob 22:44

odštevejmo čas gdo bo zmagovalec na glasovanju polka in majolka zaključi se ob 24 uri Mislec

DOBROTNIK torek, 9. april 2013 ob 09:42

To ja Žalosten

DOBROTNIK četrtek, 11. april 2013 ob 07:21

Šokiran Žalosten Prosim vse ljudi dobre volje iz vse slovenije in vse okolišne prebivalce okoli Podčetrtka,Brežic,Šmarje pri jelšah,Celje,Rogaška Slatina da pridete na čudovit koncert ta petek ob 19 uri vstopnina je nevrjetno nizka prav prilagojena tem kriznim časom na vstopnici pa so finalisti eden od njih sem tudi jaz SIMON COKAN ki ste me tako pridno in vestno glasovali prosim da bi me še enkrat podprli in mi javili da boste prišli tukaj pod komentarji se najavite nebo vam žal ogromno nastopojačih bo legend in novih ansamblov tudi Marjan Smodej bo več pa lahko izveste na strani polka in majolka, skratka vstopnina je dostopna res vsem.

Velik koncert slovenske narodno - zabavne glasbe V ŽIVO!
Večnamenska športna dvorana Podčetrtek,
petek 12. april ob 19h.
Ob obletnici oddaje bomo tudi tokrat priredili velik glasbeni koncert, ki bo zaokrožil 7. leto delovanja TV oddaje Polka in majolka, kateri bo razdeljen na dva dela. V prvem bo dve urni koncert znanih slovenskih glasbenikov, v drugem delu pa tekmovanje petih finalistov, kateri se potegujejo za naziv najboljšega mladega glasbenika oddaje. Zmagovalca določi občinstvo v dvorani z glasovanjem. Nagrada za zmagovalca je snemanje pesmi ter videospota.
Z NAMI BODO: Marjan Smode in Smodeki, Nace Junkar, Nagelj, ansambel Dinamika, Rudi Šantl in Šank kvintet, ansambel Azalea, Zwei Länder sextett (A), Mladi godci, Slovenski zvoki, Matija Puž in Djani Stipaničev, Dolomiti, Mladi Gamsi, Mladi upi, ansambel. Marjana Drofenika, Navihani muzikanti, Roki Furman, Brloga, Poet, ansambel Toplar in ostali.
Za smeh in dobro voljo bo skrbela teta Tončka.
Po končani prireditvi veselica z MLADIMI GAMSI!
Neposredni radijski prenos koncerta bo potekal na radiu Brezje od 19h-21h
* VSTOPNINA LE 5€ * info TIC Podčetrtek: 03 810 90 13
PREDPRODAJA VSTOPNIC: TIC Podčetrtek, Gostilna Šempeter Bistrica ob Sotli, Motel Ribnik kozje, knjižnica Šmarje pri Jelšah in TIC Rogaška.

DOBROTNIK sobota, 13. april 2013 ob 13:22

Kul Haha Haha Haha Haha Moji Slovenci so me zglasovali hvala jim lepa tako se dela za samo 2 glasa je mankalo da bi zmagali v finalni oddaji. Pomežik Jaaa



Kot sem že za televizijo povedal se srčno zahvaljujem Marku Kočarju in Jožetu Vučku ter članom ansambla Jeruzalem.

DOBROTNIK sobota, 13. april 2013 ob 22:53

Nasmeh

stajerc13 ponedeljek, 15. april 2013 ob 14:16

DOBROTNIK je napisal/a:
Nasmeh



čestitke Simon,,,
Ploskač

DOBROTNIK nedelja, 14. julij 2013 ob 15:56

Lep pozdrav iz morja vaš prijatelj Simon Cokan - POL PRLEK

driver nedelja, 14. julij 2013 ob 20:15

to so bol neke toplice..vači pa uživli

DOBROTNIK četrtek, 5. september 2013 ob 11:34

Haha

DOBROTNIK četrtek, 5. september 2013 ob 11:37

Nasmeh

DOBROTNIK četrtek, 5. september 2013 ob 11:42

Kul vse tri bom posnel do konec leta 2013 v obdelavo in predelavo pa grejo tudi moje stare pesmi in sicer na počasne samo mastering na hitre pa predelava v turbo folk verzija iv soboto se bom oženil,pojdi iz spomina in lepzica...

DOBROTNIK četrtek, 5. september 2013 ob 11:43

Pomežik

TUNČEK četrtek, 5. september 2013 ob 16:25

Ne mi rečti Simon, ke boš zej že špila Turbofolk !? Pomežik

DOBROTNIK petek, 6. september 2013 ob 10:09

Drogi prijatelj Tunč toti moj 1 primerek turbofolka že skoro teden dni obsaja


http://www.youtube.com/watch?v=2owRCN8dBv0

DOBROTNIK petek, 6. september 2013 ob 10:12

Sicer pa keri srbjanec nima trbofolka če je ne trbofolk pa je naroidna srbska hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.