cometoadria sreda, 21. april 2010 ob 09:48

www.Come-To-Adria.com

Na Come-To-Adria strani boste našli širok izbor zasebnih namestitev v Hrvaška. Preživite namestitvene enote se nahajajo v hrvaških regijah: Istra, Kvarner, Dalmacija in otoki Krk, Rab, Pag, in mnogi drugi. Kategorije nastanitve, ki

jih ponujamo, so: Apartmaji, Sobe, Pokojnine, hiše ... Preživite svoj dopust / počitnice / potovanje v enem od najlepših hrvaških mestih, kot so: Barbat (Otok Rab) Crikvenica (Kvarner), Medulin (Istra), Senj (Kvarner), Novigrad

(Istra) Rovinj (Istra), Omiš (Dalmacija) , Primošten (Dalmacija), Banjol (Otok Rab), Njivice (otok Krk), Brooklyn (Dalmacija), Trogir (Dalmacija), Ližnjan (Istra), in še mnogi drugi ... Izberite iz naše ponudbe, več kot 3000

nastanitvenih enot / apartmaji / hiše / sobe ... Potovanje z Come-To-Adria portal je enostavno in varno. Na voljo so vam več kot 50 turističnih delavcev / našimi partnerji po celem Hrvaške. Zahvaljujemo se vam za obisk naše portala,

in upamo, da boste zadovoljni, kot tudi mnogi, ki je potoval z nami.


www.Come-To-Adria.com
www.Come-To-Adria.si

Progress sreda, 21. april 2010 ob 15:33

Bomo vsekakor pokukali tudi k vam, kdo pravi, da ne bi bili zadovoljni ob primerni ceni.

kobreti četrtek, 22. april 2010 ob 20:24

Pokojnine?? Mislec Hahaha , sen ne zna ka bon se na morji še penzije včaka, včasih mogoče res kda čakaš na pijačo celo večnost,ka te še trikrat pride pitat kaj si naroča.Sicer pa na ši sosedje hrvati so ne vsi za v en koš metati, tudi oni se vejo iti in nas kar lepo pogostiti, pač samo eni To ja

Pepek z brega četrtek, 22. april 2010 ob 20:38

Je že resen, ka nemreš fseh v eden koš metati, samo jas sen s turizmon na hrvatiji zaklučja pred petimi leti. Pa nen zej razlaga kej se mi je godilo - v glovnen mene tan več vidli nedo.

Rojši gren na našo obalo, ge so dosti bole prijazni in se človik počüti dosti bole prijetno.
Dere pa bon si zaželeja tujine, te pa bon ša na DOPUST, ne pa se pražit na obalo, da ti kej dosti drügega tak ne znojo ponüditi....

Dejan četrtek, 22. april 2010 ob 20:43

kobreti je napisal/a:
Pokojnine?? Mislec Hahaha , sen ne zna ka bon se na morji še penzije včaka, včasih mogoče res kda čakaš na pijačo celo večnost,ka te še trikrat pride pitat kaj si naroča.Sicer pa na ši sosedje hrvati so ne vsi za v en koš metati, tudi oni se vejo iti in nas kar lepo pogostiti, pač samo eni To ja

Ja to je tak, dere z Google Translate prevajajo Hihihi
Pokojnine = Penzion Hahaha

Se pa nasploh po teksti vidi, ka je leta skoz avtomatski prevajalnik.

optix četrtek, 22. april 2010 ob 23:00

Pepek z brega je napisal/a:
Je že resen, ka nemreš fseh v eden koš metati, samo jas sen s turizmon na hrvatiji zaklučja pred petimi leti. Pa nen zej razlaga kej se mi je godilo - v glovnen mene tan več vidli nedo.

Rojši gren na našo obalo, ge so dosti bole prijazni in se človik počüti dosti bole prijetno.
Dere pa bon si zaželeja tujine, te pa bon ša na DOPUST, ne pa se pražit na obalo, da ti kej dosti drügega tak ne znojo ponüditi....


zaj či de vulkanski proh zajebova letalski promet, te drugega kak domače pa sosednje obale venda nede. Mislec

MILAN petek, 23. april 2010 ob 13:05

Šokiran ima slabih i ima loših Hihihi

lauricajaz četrtek, 10. februar 2011 ob 01:40

No, jaz osebno imam rada Slovenijo. Tako da grem na http://www.moj-apartma.si Imajo precej apartmajev, so poceni in portal je fulll pregleden. Je prez posrednikov, in imaš direkten kontakt do lastnikov apartmajev. Meni je strašno všeč.

www.moj-apartma.si
To ja

Gregor Novak četrtek, 22. marec 2012 ob 12:05

Zdravo,
ena stran za apartmaje je tudi APARTMAJI NAJEM
So kategorije razdeljene glede na državo kjer se apartma nahaja. Predvsem so apartmaji iz hrvaške in slovenije

Gotham ponedeljek, 17. september 2012 ob 17:21

Katera je najbližja destinacija za počitnice na Hrvaškem? Če potujem iz Ljubljane? Nameravam iti na morje, ampak imam majhne otroke mož in jaz, pa ne bi hoteli iti na nekatero dolgo destinacijo, kjer je potrebno veliko časa se voziti v avtu…Kam vi ponavadi greste na morje, če greste na Hrvaško? In kaj je boljše hotel ali nekakršni apartmaji glede nastanitve? Jaz bi raje apartmaje, kako zaradi cene, tudi zaradi otrok, jaz jim moram pripravljati hrano, v hotelu pa jim to ne morem...

TUNČEK ponedeljek, 17. september 2012 ob 20:02

F toten primeri je že bojše da vzemete apartmo, cene so primerne, še posebe zej posezonske, samo ke do deca meli ot toga pa ne ven, razen če je hcoj tüdi ogrevani bazen.
Jaaa Pomežik

Nanuska sreda, 26. september 2012 ob 11:28

Gotham je napisal/a:
Katera je najbližja destinacija za počitnice na Hrvaškem? Če potujem iz Ljubljane? Nameravam iti na morje, ampak imam majhne otroke mož in jaz, pa ne bi hoteli iti na nekatero dolgo destinacijo, kjer je potrebno veliko časa se voziti v avtu…Kam vi ponavadi greste na morje, če greste na Hrvaško? In kaj je boljše hotel ali nekakršni apartmaji glede nastanitve? Jaz bi raje apartmaje, kako zaradi cene, tudi zaradi otrok, jaz jim moram pripravljati hrano, v hotelu pa jim to ne morem...

Gotham, najbližja in najboljša lokacija obenem ti je Umag, tam je v redu! Kar se tiče namestitve v kolikor imate denarja hotel je seveda odlična stvar! Vendar, tam ima dobrih apartmajev in sicer zelo veliko in blizu so morja! Najboljše ti je da pogledaš na tej spletni strani in sama se odločiš. S spoštovanjem!

Gregor Novak četrtek, 24. april 2014 ob 09:43

tle je ena stran z apartmaji na Hrvaskem:
Apartmaji na Hrvaškem

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.