prlek1825 sobota, 7. avgust 2010 ob 23:19

drogi prleki!
trenutno sem v ljubljani in se nemren načuditi krožnemo prometi, ki je trenutno pri novem stadioni v stožicah.

vsi se zmislite od nekda kda smo prišli z domžal v ljubljano smo prišli nepret v en vejki krožni promet!

no in ke je zej v totem krožnem prometi?

stora šala radia city je, da za prvi april nešče zove v prometne informacije pa reče ke v pesniškem rondoji ne delajo semafori!

IN TO SE JE ZGODILO ZEJ TU V LJUBLJANI, JANKOVIČ SI JE POLEK STADIONA STOŽICE NAREDJO V TOTI KROŽNI PROMET SEMAFORE!

BRAVO JANKOVIČ, BRAVO RONDO Z SEMAFORI,,,ŽALOSTNA NOVICA PA JE, DA PRVOAPRILASKA ŠALA GLEDE SEMAFOROV V RONDOJI ODPADE, KER ZARES OBSTAJAJJO!

Dejan nedelja, 8. avgust 2010 ob 03:14

Prlek, ti si malo zospa Nasmeh To smo gučali že pred 2 mescoma točno TÜ.

prlek1825 nedelja, 8. avgust 2010 ob 23:26

a to pa vzemen nazej,,,če sem zospo...ke sem zej tote počitnice bole malo doma...pa nekda junija sem tudi že štejo pisati o tem pa nesem nikdor ftegno te pa sem pač zej,,,,hehe

prlek1825 nedelja, 8. avgust 2010 ob 23:40

no kak godik je če ste toto temo že dali skoz bom jaz še malo komentiro makar v zaostanki...totot krožno križišče je resen neke posebnega...samo keri navodno krožno obvloda de tudi totega neje nikši bav bav. čeprav so semafori..jaz sem ga čuda krot že prevozjo malo z radovednosti malo z potrebe pa neje nič posebnega...prisili te na razvrstitev pasa tan kon greš,,,ke pa se tiče semaforov pa še mi neje jasno zake sploh so,,,ke toti krožni je pret deluo nevem keko let brez semaforov pa mislim ke bi zej dale,,,,drgačik pa mislim ke daleč okoli po sveti z semafori krožišča nega....če pa ma keri linke ki jih je več pa jih nej kar da gor ke si malo poglednemo..oz ke vidimo če smo samo mi tak naprej

Ivek ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 07:46

Do zaj je bilo na toten krožišči dosti nesreč. Bilo je prevejko, pa premalo priklučkof. te pa so po jen razvijali vejke brzine, eni so tüdi dirkali. Semafori pa obvezne smeri naj bi tote brzine zmejšali. Malo je hecno, navodno pa mojo eni proti fsaki novi stvori, dokič se ne navodijo. Cajt de pokoza, či de zaj maje nesreč, al pa so Jankovićovi pametjakoviči za promet brznoli f temo.

prlek1825 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 09:34

jaz mislim ke je ne slaba stvor..navaditi de se trebalo ke tega resen nesmo vajeni...je pa prav zanimivo...je pa tudi resen ke so eni letali tu kak bedoki,,bomo vidli kak de zej

stajerc13 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 10:53

celo EU sen prevozja po dugen pa poprek,,pa ne samo enkrat,,,pa takšnega krožišča nigi nesen še vidja..
ke mi lehkokdo pove,če ga je že kje prevozja v EU in kje te je,,v keren mesti??
hvala

Dejan ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 11:19

Zake pa je to evropski krožni promet al zake je takši naslov teme? Či ga nigi indi nega, te je to slovenski Nasmeh

stajerc13 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 11:42

Dejan je napisal/a:
Zake pa je to evropski krožni promet al zake je takši naslov teme? Či ga nigi indi nega, te je to slovenski Nasmeh

to bi znalo ali resen biti ka bi bilo Slovensko krožišče... To ja

šmorn ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 11:53

to se naj ovi močvirniki navčijo voziti pu ten, mene tan dosti ne bodo vidli Hehe

stajerc13 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 13:36

šmorn je napisal/a:
to se naj ovi močvirniki navčijo voziti pu ten, mene tan dosti ne bodo vidli Hehe

če boš ša glejat boksarski dvoboj med Zavcem in Rafalom Jackiewiczem boš se moga pelati skozi toto malo čudno krožišče,,
jaz bon ali gleja ka čimeje se vozin tan okoli.. Mislec

MHA ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 14:54

Sej pa je križišče kak križišče z semafori, san ka pač se f krok pelaš. Problem de kume grota, dere do toti semafori crknoli.

Dejan ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 14:56

Te pa se ravnaš po znakih, tak kak na navodnen križišči.

MHA ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 15:03

Tü sen misla ka de problem, ka te nede nišče f krog spüsta, da de gužva skos.

mucek19 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 17:40

Ploskač Ja kaj pa če bodo jutri štrajkali potem pa vse odpade samo da bo septembra boks Ploskač Ploskač

MHA ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 17:47

Prvo še more tehnični pregled skozi priti. Nasmeh Kak te GREP nemre pločati ovemi, či pa je teko kredita doba.

mucek19 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 18:20

Jutri bo pa tekma lepo odpadla Ploskač saj še dovolj parkirnih prostorov nimajo Zloba Hjooj

prlek1825 ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 22:10

Dejan je napisal/a:
Zake pa je to evropski krožni promet al zake je takši naslov teme? Či ga nigi indi nega, te je to slovenski Nasmeh

ja to je zej tak....jaz sem do naslov teme evropski krožni promet zato ke se mi je vidlo če se malo pošalim na evropsko ke de pomenlo neke bol naprednega..samo keko poslušam štajerca ke provi ke v evropi nemajo takših krožnih pa bi resen skoron trebalo preimenuvati to v SLOVENSKI krožni promet...oz še bojše bi blo JANKOVIČEV KROŽNI PROMET...tam mo treba postaviti spomenik zej..hehe

Ivek ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 22:12

Morti je resen, ka takšega krožišča nega v EU. Je pa f Beogradi krožišče Slavija še ispret II. sv. Na jega pridejo tri dvojne dvosmerne ceste(uni rečejo bulevari) pa dve navodni dvosmerni cesti. Po jih prek krožišča v obe smeri vozijo tri tramvajske štreke no štiri trolejbuske linije. pa seveda vsi drügi afti, peciklisti no pešoki. Na 100žicah bor peciklistof pa pešokof nega. Zato so postavili semafore, ka se fsi naenkrat ne znajdejo na krožišči. Či to dela f Beogradi, ge šoferi glih preveč ne bogajo, te ne ven zavolo česa to nebi še bol štimalo v Loblani.

kokot torek, 10. avgust 2010 ob 08:02

MHA je napisal/a:
Prvo še more tehnični pregled skozi priti. Nasmeh Kak te GREP nemre pločati ovemi, či pa je teko kredita doba.

znapizdle so poštejoke, keko delafcof je za bog ploti delalo tan gi so stadijon povale. Temi se reče prova gradbena mofija pa naj reče štere kej če. Eden s cezajofcof je bager voza na toten gradbišči zaj se pa pod nos lehko obriše ki ploče neje vida pa tude nede.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.