MHA torek, 9. februar 2010 ob 15:30

Ve tak ponavodi je ka ti nejč fala ne rečejo. Ena moja kolegica je tüdi za eno babo bežala, ka je peneze pozobila, pa še jo baba na kunci nadrla, ka so to jeni penezi, pa ji tan neke pametüvala. Hjooj

Legionar torek, 9. februar 2010 ob 16:25

Hja, to je moj oča doživja kda je enemo Lotmeržonci v Bonovcih v kopališči priftošl nejša pa mu ga da nazoj. Te še ga je nadrja ke ma un jegov priftošl gor za pobirati. Hihihi

MHA torek, 9. februar 2010 ob 17:03

Či bi meni što tak nareda, bi priftošil fkre vrga pa reka, te pa si ga son poberi.

MILAN torek, 9. februar 2010 ob 17:29

Mislec za fsakšo stvor pa se te venda le ne hvoli Hihihi Hihihi

MILAN torek, 9. februar 2010 ob 18:58


če bi radi vidli kak so naredli pesi z Bariševičon

http://files.mail.ru/NB6H6Z?t=1 http://files.mail.ru/OZIGTG?t=1

stajerc13 sreda, 10. februar 2010 ob 09:12

MHA je napisal/a:
V Ljutomeru si je neznani storilec prilastil denar, ki ga je na bankomatu pozabila oškodovanka.

vir: PU MS

Kak je te pozobila peneze, sej pa je zavolo tega venda šla glih na bankomat.


to se je meni pred por leti zgodilo ka sen v Interšpari v Kopri ša na bankomat pa sen pozoba vzeti peneze...samo tista ženska kera je prišla za menoj nesla varnostniki v interšpari....te pa so pozvali na banko banka pa mene...tak ka sen jih te doba na banki nazaj...tudi telefon od tote ženske sen doba na banki ka bi ji pač polovico da...pa neje štela nič meti niti na pijačo iti ka bi jo vse spozna...
zdigna pa sen 150 evrof..sen še jo potlan porkrot zva pa je rekla ne uživan in drugič pazin...

prlek1825 sreda, 10. februar 2010 ob 17:21

http://www.prlekija-on.net/lokalno/1417/pogresan-49-letnik-iz-litmerka.html#komentar2815
iz zgoraj navedenega linka vam lehko povem ke so sosida vihra keko sem gnes čujo po neuradnih podatkihi ke bi ga nej nejšli v kobilji v prekmurji streljenega...kak pa ke pa več nevem...upam ke de ke v dnevniki

MHA sreda, 10. februar 2010 ob 17:43

To sen čüja, ka so nejšli v Kobilji moškega, san je blo napisano, ka nega znakof nasilne smrti.

MHA sreda, 10. februar 2010 ob 17:54

Izvedli smo tudi iskalno akcijo pogrešane osebe z območja Policijske uprave Maribor. Oseba je bila najdena mrtva. Na truplu znakov nasilja ni bilo. Pri iskanju so policistom pomagali tudi lovci in gasilci.


vir: PU MS

Dejan sreda, 10. februar 2010 ob 18:41

Policija se zej ukvarja s ten, gdo je da sliko od totega tranvestita na internet, namesto ka bi red naredli, gdo je pese dovolja gverati, ka jih je toti frik lehko dale f*ka Hjooj

http://slowwwenia.enaa.com/prikaziCL.asp?clID=43807

MHA sreda, 10. februar 2010 ob 18:55

Tota slika je že celo Slovenijo obkrožila. Brezvezni so že s ten, što, kdej, pa zakej. Ded jih je son šteja meti.

prlek1825 sreda, 10. februar 2010 ob 19:19

MHA je napisal/a:
Izvedli smo tudi iskalno akcijo pogrešane osebe z območja Policijske uprave Maribor. Oseba je bila najdena mrtva. Na truplu znakov nasilja ni bilo. Pri iskanju so policistom pomagali tudi lovci in gasilci.


vir: PU MS


jaz sem zej že čujo, ki so ga nejšli kao v kobilji,,,ke je avto bijo na slovenski stroni on pa prek meje ki je čist blizik pa se tam počjo....pa bi ga nej meli zej v deli madžarske pristojne službe,avto pa bi nej že včera domu dopelali...tak se zej tu okoli neuradno guči....drgčik pa še enkrat rečem škoda človeka ke je bijo dober človik

drgačik pa je z orožjom mejo celo živleje opravka že v vojski te pa dale kot lovec,,,zej pa proti konci že ljubiltsko glinasti golobi, pa še negi je bijo pri nekših strelcih

MILAN četrtek, 11. februar 2010 ob 12:19

Mislec KEJ TO SE GRE ZA TOTEGA Z LITMERKA?

prlek1825 četrtek, 11. februar 2010 ob 17:10

ja toti je to milan....ke smo se te spomijali zajega na sestanki...ki sem pravjo

MILAN četrtek, 11. februar 2010 ob 18:27

Mislec te pa se mu je nekej zamerilo

prlek1825 četrtek, 11. februar 2010 ob 18:47

zej grejo vsako jake govorice...bogve ke je blo....keko sem ga jaz osebno pozno vem ke je bijo dober človik, pošten pa ke ga je betek fejst mrdo.....tak ke mi neje jasno še zej ne jasno kak se je to zgodilo, pa krivo mi je zajega.....na jegovih brotvah sem se jaz kak mali vučjo voziti traktor pa same lepe spomine mon na jega,,,še enkrat rečem škoda dobrega delovnega čoveka

MILAN petek, 12. februar 2010 ob 08:17

Mislec tak pač j edobre lidi Bog zeme k sebi
slabih tak ne nüca Mislec

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 22:08

Dejan je napisal/a:
Policija se zej ukvarja s ten, gdo je da sliko od totega tranvestita na internet, namesto ka bi red naredli, gdo je pese dovolja gverati, ka jih je toti frik lehko dale f*ka Hjooj

http://slowwwenia.enaa.com/prikaziCL.asp?clID=43807


Garaža slavnih Hihihi

Zvončica petek, 19. februar 2010 ob 23:43

Kak zgleja je tota pasja akcija marsikeri drek zgenola v LJ ka strašno smrdi.....gnes je sestra po TV-ji provila ka ga je pre nehče buja ka on toga nebi z živolmi dela....samo ka so ga te pesi meli tak radi ka so ga na konci pojeli? po proven bi te "morilec" moga tak zglednoti ne? Prova banana držova smo...

Dejan petek, 19. februar 2010 ob 23:58

Ma vločijo toto zgodbo že kak čreva.
Po eni stroni bojše, ka se je tak kunčalo kak se je. Psi so totega frika požrli, ka je ftahna, pse so pa glih tak usmrtili, ki so v bistvi ne bli dosti krivi.
Či pa mo recimo te po prven napadi psov ne bi gverali, bi pse usmrtili pa bi psi glihtak nastrodali, kak so zej. Toti frik pa bi po vsej verjetnosti vloža 100 tožb proti totin pa ovin, ka so mo pese na nezakonit način vzeli. Kakšo tožbo bi verjetno tüdi doba, tak ka bi še mo držova mogla kakši milijon pločati pa bi opet mi najebali.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.