Veržej slavil v finalu pokala

Veržej je v drugem polčasu povsem nadigral nemočno Muro in povedel s 4:0, tekma pa se je končala s 4:2

Prlekija-on.net, nedelja, 2. avgust 2015 ob 20:36
Farmtech Veržej (fotografija je iz leta 2013, ko so postali prvaki v 3. SNL - vzhod)

V nedeljo, 2. avgusta, sta se na Fazaneriji v Murski Soboti v finalu pokala MNZ MS 2014/2015 pomerila NŠ Mura in Farmtech Veržej, ki je na koncu slavil z 2:4 in tako osvojil pokal.

Edini gol v prvem polčasu je padel v 15. minuti, ko je zadel David Vinkovič. Veržej je nato v drugem polčasu povsem nadigral nemočno Muro in povedel s 4:0. Zadeli so Tadej Čuk v 49., Vinkovič v 55. in Nino Kouter v 75. minuti. Ko je bilo že vse odločeno je Mura le ublažila poraz z dvema zadetkoma v 78. in 88. minuti, ki ju je dosegel Niko Kisilak.

NŠ Mura - NK Farmtech Veržej 2:4 (0:1)
1000; Kisilak 78., 88.; Vinkovič D. 15., 55., Čuk 49., Kouter 75.

Celoten zapisnik tekme lahko vidite tukaj.