Ljutomer Apačam natresel 14 zadetkov; naprej tudi Veržej

Avto Rajh Ljutomer - Apače 14:1 (5:0), Farmtech Veržej - Serdica Kl.Šinko 5:1 (3:1)

Prlekija-on.net, sreda, 2. september 2015 ob 21:06
Andrej Lotrič je zadel štirikrat

V sredo, 2. septembra, so bile odigrane tekme 2. kroga članskega pokala MNZ Murska Sobota. Farmtech Veržej se je pomeril z NK Serdica kleparstvo Šinko, Avto Rajh Ljutomer z NK Apače, ŠD Cven z NK Hodoš, tekma NK Slatina - ND Lušt Beltinci je bila odpovedana.

Gledalci so v Ljutomeru videli pravo goliado, saj je Ljutomer Apačam natresel kar 14 zadetkov. Štirikrat je zadel Andrej Lotrič, igral pa je le zadnje pol ure. Gostje iz Apač so bili nekoliko oslabljeni, saj so manjkali nekateri igralci prve enajsterice, v Ljutomer pa so prišli le z 11 igralci. V spodnjem videu si lahko ogledate vrhunce in zadetke iz drugega polčasa.

Avto Rajh Ljutomer - Apače 14:1 (5:0)
40; Rakovec 18., Bertalanič 21., Panič 22., 41. (11-m), Oletič 34., Novak 56., Mihalič 58., Lotrič 64., 65., 71., 90., Kardinar 70., Bogdan 79., 82.; Senekovič 67.

Avto Rajh Ljutomer: Lovrenčič, Bogdan, Bertalanič, Horvatič (60./Kardinar), Lebar (60./Jelen), Rakovec, Semenič, Novak (60./Podgorelec), Kocuvan, Panič, Oletič (38./Mihalič (60./Lotrič))

Apače: Duh, Kocbek, Horvat, Sterniša, Čerič, Senekovič, Matuš, Novina, Grager, Mauko, Kurbus

Veržej zmagal, Cven izgubil
Tudi Veržej je napredoval, saj je s 5:1 premagal Serdico, ki je povedla v 5. minuti, a je nato Veržej stvari postavil na svoje mesto.

Farmtech Veržej - Serdica Kl.Šinko 5:1 (3:1)
30; Vinkovič M. 7., Dobaj 21., Kouter 38. (11-m), Vinkovič D. 52., 60.; Safran 5.

Farmtech Veržej: Duh, Polajžer (46./Petek), Srnec, Domjan (46./Kaučič), Vok, Kouter (46./Ropoša), Čuk (46./Vaš), Vinkovič M., Dobaj (27./Vidovič), Mauko, Vinkovič D.

Serdica Kl.Šinko: Svetanič, Zavec, Hajdinjak, Horvat, Kreft, Kisilak, Gyepes, Safran, Kavaš, Kovač, Horvat (46./Turza)

Cven je izpadel, saj je proti Hodošu izgubil z 1:4. Domači so povedli v 9. minuti in držali ugoden rezultat v prvem polčasu, ko je bilo še ineodločeno, a je v drugem polčasu Hodoš zadel še trikrat.

ŠD Cven - Hodoš 1:4 (1:1)
60; Šterman 9.; Andrejek 45., Fartek 65., Molnar 73., Nemet 85.

ŠD Cven: Žnidarič, Pongračič, Mlinarič (73./Podgorelec), Balažič, Ploj, Šterman (85./Košič), Tršovec, Hosič (46./Pavliček), Smodiš S. (70./Škrobar), Kapun (46./Potočnik), Smodiš Ž.

Hodoš: Gašpar, Tamaško (73./Nemet), Vlaj, Gorza, Fartek, Toth (46./Lepoša D.), Andrejek, Sipos (76./Škerlak), Lepoša S. (55./Roman), Molnar, Ponacz.