Veržej v zadnji minuti do točke

Aluminij - Farmtech Veržej 2:2 (1:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 15. november 2015 ob 17:14
Arpad Vaš je zadel v 90. minuti

Farmtech Veržej, ki letos v 2. SNL igra precej bolje v gosteh, se je tudi z gostovanja v Kidričevem, v 15. krogu, vrnil neporažen. Kljub odsotnosti kar nekaj igralcev iz prve enajsterice zaradi poškodb in kartonov, so na težkem gostovanju z Aluminijem igrali neodločeno 2:2.

Domači so povedli v 41. minuti, ko je zadel Alen Kozar. V 53. minuti so nato domači ostali z desetimi igralci, saj je Žan Nikolić dobil drugi rumeni karton in moral z igrišča. Veržej je izkoristil številčno premoč ter si preko enajstmetrovke v 65. minuti priigral izenačenje. Zadel je Sebastjan Petek, ki z osmimi goli ostaja vodilni strelec lige.

Domačim je nato v 84. minuti ponovno uspelo povesti, ko je bil uspešen Lovro Bizjak. A Veržej se ni predal, saj je Arpad Vaš v 90. minuti izenačil ter tako Veržeju priigral točko.

Veržej s tem ostaja na četrtem mestu, v zadnjem krogu jesenskega dela pa se bodo v soboto doma pomerili s Tolminom.

100; Kozar 41., Bizjak 84.; Petek 65. (11-m), Vaš 90.

Aluminij: Janžekovič, Topolovec, Vrbanec (89./Kajtna), Kozar (80./Ploj), Nikolić, Bizjak, Vezjak, Turkalj, Škoflek, Čeh (73./Kurež), Damiš

Farmtech Veržej: Andrejč, Vok, Srnec, Kaučič, Dobaj (46./Lukač), Čuk, Trstenjak, Petek, Ropoša (56./Mauko), Vaš, Vinkovič D. (62./Kušnik)