Ekipa Radgone zmagala v Avstriji

Radgonska ekipa v postavi: Blaž Klobasa, Kristjan Klemenčič in Nejc Sterniša, je v kategoriji kate ekipno do 14 let osvojila prvo mesto

Prlekija-on.net, četrtek, 5. maj 2016 ob 13:54
Shotokan karate-do klub Gornja Radgona

V čudovitem avstrijskem mestu Zell am See je potekalo močno mednarodno karate tekmovanje, ki je bilo tudi kontrolna tekma za izbiro otroške reprezentance na Balkansko prvenstvo, ki bo v Srbiji od 27. do 29. maja 2016.

Na tekmovanju je uspešno nastopila tudi ekipa Shotokan karate-do kluba Gornja Radgona, ki je dosegla odlične rezultate. Radgonska ekipa v postavi: Blaž Klobasa, Kristjan Klemenčič in Nejc Sterniša, je v kategoriji kate ekipno do 14 let osvojila prvo mesto. Prav tako izvrstno 2. mesto je osvojil Blaž Klobasa v kategoriji kate posamezno do 14 let, in sicer med kar 42 nastopajočimi iz vse Evrope, ob tem je 5. mesto je v isti kategoriji osvojil Kristjan Klemenčič.