Ljutomer povozil Grad

Avto Rajh Ljutomer - Grad 6:0 (3:0)

Prlekija-on.net, sobota, 24. september 2016 ob 20:02
Avto Rajh Ljutomer - Grad

V soboto, 24. septembra, se je Avto Rajh Ljutomer v 6. krogu 3. SNL - vzhod, doma pomeril proti zadnjeuvrščeni ekipi Grada ter zmagal z visokih 6:0.

Ljutomer je povedel že v peti minuti, ko je zadel Luka Ciglarič, v 32. minuti je na 2:0 povišal Alen Brumen, izid prvega polčasa pa je v 41. minuti postavil kapetan Primož Munda.

Tekma je praktično bila že odločena v prvem polčasu, a se Ljutomer ni ustavil pri tem. V drugem polčasu še je svoj šov uprizoril Ciglarič, ki je zadel še trikrat. Najprej v 48. minuti iz enajstmetrovke, nato deset minut pozneje iz lepo izvedenega prostega strela ter še dvajset minut pozneje z glavo. Grad je vmes, v 56. minuti ostal z desetimi igralci, saj je Niko Vrabelj v roku devetih minut prejel dva rumena kartona.

V spodnjem videu si lahko ogledate vse tri gole iz drugega polčasa.

70; Ciglarič 5., 48. (11-m), 58., 78., Brumen 32., Munda 41.
RK: Vrabelj 56.

Avto Rajh Ljutomer: Mlinarič, Hriberšek, Ciglarič, Munda, Brumen (54./Jelen), Kardinar, Markovič, Semenič (54./Vinkovič), Šumak (61./Kocuvan), Kocuvan, Panič

Grad: Klemenčič, Vrabelj, Potočnik, Krauthaker, Marič (61./Kovač), Gaber (52./Kolmanko), Potrč, Slana, Buček, Vöröš, Vuković (58./Ribaš)