NK Ljutomer - NK Agroservis Beltinci 0:1

Dejan Razlag, petek, 16. september 2011 ob 09:131
NK Ljutomer

NK Ljutomer

Članska nogometna ekipa NK Ljutomer je v 5. krogu Pomurske lige prvič v tej sezoni izgubila in sicer proti ekipi NK Agroservis Beltinci. V Ljutomeru je bilo 1:0 za goste.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov, obe ekipi pa sta si priigrali nekaj priložnosti. Drugi polčas so bolje začeli gostje, ki so v 48. minuti povedli. Zadel je Jože Cigan, ki je v igro vstopil v drugem polčasu. Po prejetem golu so Ljutomerčani vse sile usmerili v napad, si priigrali nekaj lepih priložnosti, a jim do konca ni uspelo izenačiti. Gol so sicer dosegli, a iz prepovedanega položaja.

Ob koncu tekme je tudi nekaj sodniških odločitev razburilo številčno publiko v Ljutomeru, ki se je na tekmo dobro pripravila, saj je bilo vzdušje odlično. Nekaj zadnjih trenutkov tekme, si lahko ogledate v spodnjem videu. Naslednjo nedeljo Ljutomer igra v Dobrovniku.

NK Ljutomer - NK Agroservis Beltinci 0:1 (0:0)
250; Cigan 48.

NK Ljutomer: Fajfar, Plečko, Kuzmanovski (59./Kocbek), Žnidarič, Žinko, Jelen, Vogrinec D., Grizold, Smolkovič, Vogrinec T., Stajnko (75./Majerič (89./Rudolf)); Trener: Rudi Viher

NK Agroservis Beltinci: Nemec, Smej, Zlatar D., Pavel, Antolin, Kerec A., Balažic (15./Horvat D.), Zelko (46./Cigan), Kovač (87./Horvat M.), Zlatar M. (89./Kerec), Smodiš; Trener: Zlatko Gabor

Kema Puconci - Virs Bistrica 2:2 (1:1)
Črenšovci - Šalovci 1:1 (1:1)
Gančani - Apače 0:3 (0:2)
Hodoš - Dobrovnik 5:0 (1:0)
Turnišče - Hotiza 2:0 (2:0)