Ljutomer iz Šentjurja s tremi točkami

Fosilum Šentjur - Avto Rajh Ljutomer 3:4 (0:2)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 14. april 2014 ob 13:50
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer, je v soboto v 17. krogu 3. SNL - vzhod, gostoval v Šentjurju pri ekipi Fosilum Šentjur ter zmagal s 4:3.

Podobno kot na zadnjem gostovanju, je tudi tokrat Ljutomer vodil že z 2:0 in 3:1, a so se domači tudi tokrat vrnili v igro in izenačili na 3:3. A je tokrat Ljutomer le zmagal, odločilni gol je v 88. minuti dosegel Rok Buzeti, ki je zadel tudi za 2:0. Za Ljutomer sta zadela še Miha Rakovec in Niki Slana. V 25. minuti je Luka Ciglarič zgrešil 11-metrovko.

Ljutomer zaseda 6. mesto na lestvici s 25. točkami.

V spodnjem videu si lahko ogledate tukaj nekaj igre ter gole.