Veržej odpravil Šenčur s 3:0

Farmtech Veržej - Šenčur 3:0 (0:0)

Prlekija-on.net, sobota, 16. avgust 2014 ob 23:22
Farmtech Veržej - Šenčur

Farmtech Veržej je v soboto, 16. avgusta, doma odigral drugo tekmo v 2. SNL v sezoni 2014/2015. Nasprotnik je bil Šenčur, ki je klonil s 3:0.

Prvi polčas se je končal brez pravih priložnosti, gostje so sicer zadeli prečko. Drugi polčas se je začel precej bolj živahno, Veržej pa je že kmalu povedel. Po lepi akciji, je v 48. minuti zadel Arpad Vaš. Kmalu po prejetem zadetku, so zapretili tudi gostje, ki pa jih je ponovno ustavila prečka.

Veržej je nadaljeval z napadalno igro ter si priigral še nekaj lepih priložnosti. Povišanje vodstva je prišlo v 56. minuti, ko je Nino Kouter z lepim golom iz razdalje matiral gostujočega vratarja. Žoga je med letom zadela tudi gostujočega branilca zato je nekoliko spremenila smer.

Veržej je po lepem vodstvu nadziral igro, na 3:0 pa je povišal Mitja Mauko v 76. minuti. Do konca so gledalci lahko videli še nekaj lepih priložnosti, a se rezultat ni več spremenil.

250; Vaš 48., Kouter 56., Mauko 76.

Farmtech Veržej: Andrejč, Lukač, Pelcl, Kek, Domjan, Kouter, Trstenjak (77./Gliha), Kaučič (49./Vinkovič D.), Mauko (82./Kosi), Vaš, Ropoša; trener: Zlatko Gabor

Šenčur: Žlebnik, Kokalj (53./Anželj), Aljančič, Lovrić (67./Zukanovič), Guberac, Splichal, Beganović (82./Eržen), Markič, Ljubijankić, Pavlin, Schwarzmann; trener: Branko Pavlin