Maribor s točko proti Sportingu

Maribor - Sporting Lizbona 1:1 (0:0)

Prlekija-on.net, sobota, 20. september 2014 ob 09:58
Maribor - Sporting Lizona

Nogometaši Maribora so na prvi tekmi Lige prvakov v letošnji sezoni, ki je bila v sredo v Ljudskem crtu, osvojili veliko točko proti Sportingu iz Lizbone. Junak tekme je bil Luka Zahović, ki je v 92. minuti izenačil na 1:1.

Poln Ljudski vrt je od navdušenja eksplodiral ob koncu tekme, ko je komaj 18-letni Zahović, sicer sin športnega direktorja mariborskega kluba in legende slovenskega nogometa, Zlatka Zahoviča, prestregel žogo po velikih napakah gostov, nato pa z glavo matiral gostujočega vratarja.

Sporting, ki je imel terensko premoč, je povedel v 80. minuti, po golu prvega zvezdnika kluba, Nanija.

Maribor bo v naslednjem krogu v torek, 30. septembra, gostoval pri Schalkeju, ki je tokrat remiziral s Chelseajem v gosteh (1:1), tako da imajo vse štiri ekipe v skupini G po eno točko in enako gol razliko 1:1.