Veržej za uvod v spomladanski del klonil proti Triglavu

Farmtech Veržej - Triglav Kranj 0:2 (0:2)

Prlekija-on.net, nedelja, 15. marec 2015 ob 20:091
Farmtech Veržej - Triglav Kranj

Farmtech Veržej je v soboto, 14. marca, doma odigral tekmo 16. kroga v 2. SNL v sezoni 2014/2015. Nasprotnik je bil Triglav Kranj, ki je zmagal z 2:0.

Gostje so povedli že takoj v uvodu tekme, ko je v 2. minuti iz bližine z glavo zadel Matej Poplatnik. Veržej je po prejetem golu zaigral napadalno, a si ni priigral večjih priložnosti. V 25. minuti so gostje podvojili vodstvo, ko so izvedli uspešen protinapad, ki ga je z zadetkom z glavo zaključil Nejc Križaj.

V drugem polčasu je Veržej napadal, a so bili gostujoči branilci na čelu z vratarjem vedno na mestu oz. so domači napadalci bili v zaključku akcij nezbrani. Do konca tekme je tako ostalo pri rezultatu iz prvega polčasa, tri točke pa so zasluženo šle na Gorenjsko.

Veržej je spomladanski del tako pričel s porazom proti Kranju, ki letos ponovno cilja na prvo mesto v drugoligaški konkurenci. V spodnjem videu si lahko ogledate vrhunce tekme z goloma in nekaj igre.

250; Poplatnik M. 2., Križaj 25.

Farmtech Veržej: Duh, Lukač, Mauko, Kouter, Trstenjak, Petek (62./M. Vinkovič), Gliha (46./D. Vinkovič), Kavaš, Vaš (75./Kušnik), Domjan, Kek; trener: Zlatko Gabor

Triglav Kranj: Golubovič, A. Poplatnik (87./Zupančič), Križaj, Krcić, Gerić (66./Bukara (80./Udovič)), Šturm, M. Poplatnik, Šmit, Poljanec, Marijan, Bojić: trener: Siniša Brkič

Ankaran-Hrvatini - Krško 1:0 (1:0)
Šenčur - TKK Tolmin 0:0 (0:0)
Roltek Dob - Šmartno 1928 6:0 (2:0)
Aluminij - Dravinja Kostroj 2:1 (0:1)