Ormož z zmago na vrh lestvice

Gerečja vas - Carrera Optyl Ormož 1:2 (0:1)

Prlekija-on.net, nedelja, 29. marec 2015 ob 21:02
Carrera Optyl Ormož

V 13. krogu Super lige MNZ Ptuj 2014/2015, se je ekipa Carrera Optyl Ormož, v soboto, 28. marca, pomerila z ekipo Gerečja vas. Ormož je slavil svojo deseto zmago v sezoni in se zavihtel na vrh lestvice.

Pri neposrednem tekmecu za prvo mesto so Ormožani povedli v 17. minuti, ko je zadel Klemen Zlatnik. Domačini so še v prvem polčasu ostali z igralcem manj, saj je v 35. minuti rdeč karton prejel vratar Jure Stegne. Kljub igralcu manj so domači na začetku drugega polčasa izenačili na 1:1, ko je v 54. minuti zadel Miha Leben. Ko je že vse kazalo na delitev točk, so Ormožani v 89. minuti prišli so zmage, ko je zadel Blaž Zidarič ter se s tem povzpeli na prvo mesto lestvice. Glavni sodnik Niko Mihelič je na tekmi poleg rdečega kartona pokazal tudi devet rumenih kartonov, samo v zadnjih 17. minutah tekme sedem.

Pri Ormožanih pa tudi tokrat ni šlo brez poškodb. Po prvih podatkih je lažjo poškodbo gležnja staknil Sandi Martan, Klemen Zlatnik pa si je zlomil čeljust, kar ga bo od zelenic oddaljilo vsaj 6 tednov.

110; Leben 54.; Zlatnik 17., Zidarič 89.

Gerečja vas: Stegne, Strel (46./Lončarič), Gabrovec, Sagadin, Šešo A. (46./Jazbec), Šešo N., Rozman, Boškovič, Krajnc (35./Šerdoner), Leben, Tominc, trener: Igor Vorih

Carrera Optyl Ormož: Fijavž, Hriberšek, Klemenčič, Šincek, Ismajlovski, Leben, Tomašić, Zidarič, Zlatnik (46./Babič (90./Žinko)), Martan (31./Lah), Rajh; trener: Drago Posavec