Ormožani se trdno oklepajo vrha lestvice

Carrera Optyl Ormož - Apače 5:2 (3:2)

Nina Blagovič, četrtek, 23. april 2015 ob 20:13
Carrera Optyl Ormož - Apače

Nogometna ekipa iz Ormoža je v 16. krogu na domačem igrišču slavila zmago s 5:2 nad ekipo iz Apač. Ormožani so se po dveh slabše odigranih krogih oddaljili od prvega mesta, a za drugo uvrščeno ekipo zaostajajo samo za eno točko.

V nedeljo, 19. aprila, so doma gostili ŠD Apače. V prvem polčasu je kazalo na zanimivo igro obeh ekip, saj se je rezultat prvega dela igre končal s 3:2 za Ormožane. Domači so v 15. minuti povedli z golom Alena Lebna, minuto kasneje je že za 2:0 zadel Sergej Štiberc. Svojega vodstva niso obdržali dolgo, saj je v 23. minuti za goste zadel Primož Jus. Domači se v naslednjih treh minutah niso znali ubraniti dovolj, saj so gostje z golom Aljoša Fruka v 26. minuti izenačili na 2:2. Končni rezultat prvega polčasa je postavil Sandi Martan, ko je zadel za 3:2.

V drugem polčasu so gostje v igri popustili, domači so izkoristili njihovo nezbranost in v 55. minuti povečali prednost na 4:2 z golom Nina Melnjaka. Končni rezultat tekme je postavil strelec prvega gola za Ormož, Alen Leben.

V 17. krogu Ormožani odhajajo na gostovanje v Hajdino.

150; Leben 15., 86., Štiberc 16., Martan 34., Melnjak 55.; Jus 23., Fruk 26.

Carrera Optyl Ormož: Fijavž S., Hriberšek M., Klemenčič R., Šincek D., Ismajlovski B., Leben A., Tomašić L. (79./Podplatnik M.), Melnjak N., Štiberc S., Martan S. (65./Kolarič T.), Rajh Ž. (85./Grmič Knuplež B.)

Apače: Lendero D., Predikaka P., Ivančič M., Jus P., Nikollaj R., Šmigoc B. (58./Debeljak Ž.), Fruk A., Predikaka A., Marzidovšek A., Šenkiš N. (68./Lendero J.), Pulko A.