TUNČEK sreda, 18. avgust 2010 ob 22:02

Pri račonalniki je tüdi vožen any key !!! Mislec

TUNČEK sreda, 18. avgust 2010 ob 22:06

Letos smo na morji fsi po vrsti radi fotograferali !!! Hahaha Hahaha Hehe

MILAN četrtek, 19. avgust 2010 ob 06:18

Hihihi joko lepi pogledi z fseh strani

TUNČEK sobota, 21. avgust 2010 ob 13:25

Bila je celi den na plaži Hahaha Rožica


erof četrtek, 26. avgust 2010 ob 08:41

V zvezi s pokojninsko reformo

Najboljše, da se kar navadimo takih člankov.

Članki iz časopisov leta 2024:

- Pradedek padel iz gradbenega odra
- Pri svojih 64 zapeljal z gliserjem slovenske policije v pomol
- Prababica zaspala za tekočim trakom in uničila proizvodnjo mleka
- Mlad 61 letnik, daleč pred upokojitvijo, oropal banko
- Na hodniku podjetja sta se z invalidnimi vozički zaletela dva 64 letna uslužbenca in se močno poškodovala.


Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 23:34

Zej pa pomalen gremo spot, samo pasko mete, ke se van ne zgodi, kej tokega kak je na sliki ! Hahaha Vuuhuu Zeham



TUNČEK sobota, 4. september 2010 ob 11:00

Fčera me je slikala ena blondinka, pa ne ven če je kej grotalo ? Hahaha Hahaha

MHA sobota, 4. september 2010 ob 11:03

Si se lepo drža? Hahaha Blondinke Zid

TUNČEK sobota, 4. september 2010 ob 12:04

Sen, samo slike mi je ne poslola. Hehe Hehe Hehe

TUNČEK četrtek, 9. september 2010 ob 21:38

Ze mo ša skoro spot, pa nič ne ven, ke moren delati ? A to gre takak tota dvo ? Mislec Mislec Ljubezen

MILAN petek, 10. september 2010 ob 07:44

Jaaa TAK TO JE VREDIK KA JE HEC

TUNČEK sreda, 15. september 2010 ob 11:07

Dobro je, če se ve na keri knof je treba pritisniti, gda se češ kej špilati. Hihihi



TUNČEK četrtek, 23. september 2010 ob 19:41

Ka nede guča samo o volitvah, se malo nasmejmo op toti družinski sliki. Hahaha



erof ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 11:30

članek-vir



V Franciji so tatovi iz vinograda pokradli celotni pridelek grozdja Cabernet Auvignon.

Tatovi so udarili ponoči, ob polni luni, ko je bilo dovolj temno, da so ostali neopaženi in dovolj svetlo, da so lahko s trte trgali grozde. Skupno so iz vinograda odnesli okoli 30 ton grozdja.

Vinogradnik Roland Cavaille iz francoske vinorodne regije Languedoc-Roussillon pravi, da so tatovi v samo eni noči izničila leta in leta njegovega dela.

»Za obiranje grozdja so uporabili stroje, kar pomeni, da ni bilo potrebnih prav veliko ljudi,« je povedal gospod Cavaille, ki je pojasnil, da gre za dokaj izolirano območje, daleč od naselij, zato so tatovi pri svojem delo lahko ostali neopaženi.

Policisti preiskujejo odtise čevljev, ki so jih našli v vinogradu, a trenutno za nepridipravi še nimajo prave sledi. Hihihi Hihihi Hihihi Hjooj Hjooj Hjooj

stajerc13 ponedeljek, 11. oktober 2010 ob 11:46

TUNČEK je napisal/a:
Fčera me je slikala ena blondinka, pa ne ven če je kej grotalo ? Hahaha Hahaha



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------to pa je najbrž Hilda Tovšak z aparaton Hjooj si moga takoj napisatika si v vezi zjoj Hehe

TUNČEK sreda, 13. oktober 2010 ob 23:51

Zej mo drža pešice, da je ne resen Hilda, ke nebi rat ša špilat klavir to doj na Dob !
Veze pa nečen meti žjoj zato ke mon duma eno bole mlodo čeglih skos kriči na mene
Žalosten

TUNČEK sreda, 13. oktober 2010 ob 23:55

Zej pa resen moren iti spot, zato ke sen dežuren in me lehko ponoči tüdi kej zbidijo in nemo nič spa, če mo še en cajt na forume.
Še pret pa en vic :
Prva blondinka vpraša drugo:"Kaj je bližje?Luna ali London?"
Alo",ji odgovori druga,"kaj London vidiš od tukaj?"


đoužek četrtek, 14. oktober 2010 ob 06:02

Mislec

ka ti v dežurstvu spiš?

TUNČEK četrtek, 14. oktober 2010 ob 06:53

Delan 25 vür, ot zaranega do zaranega in negi op enih ponoči gren za pet vür spot, gda fse naprovin. Zbidijo me če pride kaj nujnega. Takšen režim dela je dežurstvo, se je ne mogoče delati 25 vür bres prestonka. Delajo ponoči tisti, ke mojo turnus, dežurne pa se tekon noči pozove gda jih nücajo. Pozdrav

đoužek sobota, 16. oktober 2010 ob 10:50

... kteri jo je vidu se mu je fzdignu. Tudi naravi ni dala mir.

Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut Tut tut



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.