MHA petek, 28. december 2007 ob 12:25

No tota napoved astrologa za mene je 60% pravilna.

MHA petek, 28. december 2007 ob 12:36

MHA je napisal/a:
Tak, pa so totega našega Janka suspenderali. Pre je ne bija oblečeni v skladi s pravili in so ga zato skinoli. Zej mo pre nekše veze na ministrstvi za notraje zadeve, minister Mate de mo prer proba slüžbo nazej zrihtati.

Še video prispevek.

erof petek, 28. december 2007 ob 15:39

Misel :

Da bi zmanjšali število prometnih nesreč, moramo nehati točit alkohol
moškim...

...in bencin ženskam!
Mislec Hjooj

MILAN petek, 28. december 2007 ob 18:09

Pisk
nejbole ka domo vsen šeke v roke ka do se pomalen vozili s kravami.
Aplavz

Nela petek, 28. december 2007 ob 21:49

MILAN je napisal/a:
Pisk
nejbole ka domo vsen šeke v roke ka do se pomalen vozili s kravami.
Aplavz


...hehehe Jezik ja pa osle ne? :lol:

erof sobota, 29. december 2007 ob 09:55

"Nevidna" varnostna kamera

Preprosta namestitev Speed­Cheetah GPS-a
Naprej http://blip.tv/file/448658
Varnostna kamera, pri kateri ni nerodnih kablov in ki je ni treba naestiti na vetrobransko steklo. To je varnostni sistem Speed­-Cheetah GPS.

Kamera se preprosto pritrdi na glavno ogledalo, kabel pa se potegne ob robu stekla in vrat v vtičnico za prižiganje cigaret.

Varnostna naprava opozarja na prehitro vožnjo glede na omejitev, ki se jo predhodno nastavi. Na prehitro vožnjo voznike opozarjajo zvočni signali, ki ne prenehajo, dokler se hitrost vozila ne zmanjša na dovoljeno mejo. Varnostna naprava je narejena tako, da ni vidna. Tako ne bo motila voznikov in ne bo "motila" roparjev, ki bi si jo želeli prisvojiti.

Se pa ta "diskretnost" opazi v ceni, saj je Speed-Cheetah trikrat dražji od drugih tovrtstnih varnostnih naprav.

Varnostna naprava se namesti na ogledalo.

kobreti četrtek, 10. januar 2008 ob 10:36

Tak, policija je po dobila nove avte in si cer 25 VW Tuaregof- terenci,taka zaj več nemo mogli negi po koruzah pa goricah vujdovati.Cena 952.785 evrov (v ceni so tudi že lömpe na strehi pa sirene).Kupili pa "so" tudi 40 renojof master furgon (kible,bo frost ali kak van paše),za 1,498.872 evrov. Gor Tak pa je po šlo 2.5 miljona € (dobro poslovno leto "so" meli, ni kaj) Upan ka do bor na proven mesti stali ka de se tota morija po naših cestah končala!

kobreti četrtek, 10. januar 2008 ob 12:27

evo kak dugo do celiMislec

Dejan četrtek, 10. januar 2008 ob 12:32

Ke majo to zej za po šengeni patrulerati.

MILAN četrtek, 10. januar 2008 ob 13:05

Pomežik Šokiran Šokiran
veš zakej mojo takše barve avte?
zato ka znojo f kerega morejo idi
dere so s službi.
Jezik Jezik

Pepek z brega četrtek, 10. januar 2008 ob 13:12

Zid Zid
Negda sveta so se miličjaki vozili z mopeki pa s fičeki, pa so meli fse pod kontroloj. Bija je red pa disciplina.
Zej pa se okoli zvožajo z luksoznimi avti, lopovi pa se špancerajo po tereni.Zid Zid

MHA četrtek, 10. januar 2008 ob 13:25

Hja, vepa zej s(m)o si lehko privoščili, ki smo kunčali leto z +30 mio evrof v proračüni.

Me resen zanimle kak dugo do celi ostali Mislec

Pepek z brega četrtek, 10. januar 2008 ob 13:48

Mene pa zanimle, či so f tote avte dali dobre navigacijske sisteme zmonterati, ka se nebi keri po pomoti na Hrvatijo odpela. Hjooj Hjooj

kobreti petek, 11. januar 2008 ob 09:23

..to smo že tak ali tak vajeni, ka vozimo avte prek(tisti vohunski kombi), ka nan jih te lehko tan zarubijo!Jezik
E pa zaj glih glejan tote slike ka mojo na predjih šajbah gitre gor,to je valda zato če ki počijo ka jih vun ne vrže,da so vendar vzeli bole cenešo verzijo brez erbegofPisk .Morti pa do potlan tote mreže doj vzeli, ka do bole vidli ka segodi po cestahVuuhuu .Te pa bi se vendar dolo zgučati ka bi keri toti giter doba bole poceni, kak bi to fajn bilo za pesek sejati:lol: .

MHA petek, 11. januar 2008 ob 11:15

Še predstavitef avtov na policijski spletni stroni.

Terenska vozila znamke VW Touareg 2,5TDI de PU Murska Sobota dobila 2, intervencijska vozila znamke Renault Master Furgon pa 4 komade.

Klumpa petek, 11. januar 2008 ob 11:55

Ja gdo sem joz bijo zaprt v trdi držovi je bijo en (miličnik)na 100 reštantov .
Ze po mom pet punih avtov POLICAJOV na enega vaščana .
Se provi ka se oblost boji ka se nam nebi kaj zgodilo
Za prestoni stroh ,ki ga čutim gdo sem pun maliganov pa ne dobim nič (je to prav)?????Zloba [size=4][/size]

Dejan petek, 11. januar 2008 ob 12:34

Venda nücajo tote malo večje avte pa z rešetkami, ka do se jih lidje bole bojali pa ka do se lehko skrivali v jih Mislec

Klumpa petek, 11. januar 2008 ob 13:20

Za rešetkami so v ZOOjih pač živoli ki se nevijo kontrolirati.
Pa tisti ,ki nemajo čiste vesti ,jaz na oknah nimam rešetk.
Še v pivnici ne ,ka sem tak stalno notri ,
pa ne trebam dodatnega varovanja.
Po tretjem pa tak hudo zglednem ka se son sebe bojim, ne ka se me nebi kakšni tolvaji:Hjooj Zloba

MHA petek, 11. januar 2008 ob 14:51

Zej bi se spodobilo ka bi Lotmerk bor enega Touarega doba, f Soboti jih tak ne nücajo, da nimajo kej pasko meti, mi pa le momo en falat zodje meje Evrope.

Makaveli petek, 11. januar 2008 ob 16:24

25 ključev za VW Touareg 2,5TDI DPF
PU Celje (2), PU Koper (2), PU Kranj (3), PU Krško (1), PU Ljubljana (6), PU Maribor (4), PU Murska Sobota (2), PU Nova Gorica (2), PU Novo mesto (1), PU Postojna (1) in PU Slovenj Gradec (1)


* vrsta motorja: 5-valjni dizelski R5 TDI s filtrom trdnih delcev
* prostornina motorja: 2.461 ccm
* moč motorja kW (KM) pri 1/min: 128kW (174 KM) pri 3.500 1/min
* največja hitrost: 188 km/h

* poraba goriva in emisije:
- mestna vožnja: 13,2 l/100 km
- izvenmestna vožnja: 8,3 l/100 km
- kombinirana vožnja: 10,1 l/100 km
- emisija CO2: 267 g/km
- emisijski razred vozila: Euro 4
cena na avto: 38111,40€ z DDV oz 952.785€ za vseh 25 so pa rent-a-cop-car za 5 let




40 ključev za marice Renault Master Furgon L1H1P2 Y6
* vrsta motorja: 4-valjni turbo tizelski motor s sistemom skupnega voda
* prostornina motorja: 1.995 ccm
* največja moč: 85 kW (118 KM)
* največja hitrost: 160 km/h

* poraba goriva in emisije:
- mestna vožnja: 9,8 l/100km
- izvenmestna vožnja: 7 l/100km
- kombinirana vožnja: 7,9 l/100km
- emisija CO2: 214 g/km
- emisijski razred vozila: Euro 4
cena na kombi: 37471,80€ oz 1.498.872€ za vseh 40 enak sistem kot za Tuarege ren-a-cop/marica-car za dobo 5 let.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.