MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 19:18

Med nami 16 novih evrobogatašev
Vsakemu 8,7 milijona evrov

Dunaj - MMC RTV SLO

V Evropi od zdaj živi 16 novih evromilijonarjev, ki so si razdelili 130 mio. evrov. Bogastvo jim je prineslo superžrebanje evropske loterije.

Glavnega dobitka (pet plus dva) ni bilo, zato so denarno vsoto 130 milijonov evrov prenesli na nižjo dobitno kategorijo (pet plus ena). Tako se zdaj kar 16 udeležencev - vsakemu je pripadlo 8,7 mio. evrov - ponaša z nazivom evromilijonarjev.

Poleg nekega Avstrijca se je zajetnega kupčka denarja razveselilo še šest Britancev, pet Francozov, dva Švicarja ter po en Portugalec in Belgijec.

Naslednji teden se bodo ljubitelji iger na srečo v sosednji Avstriji borili za 15 milijonov evrov.


8.7 mio evrof Hjooj eni pa mojo kromperČarovnik

Pri nas je tüdi dobitek vreden prek miljon evrof. Za por minut de lehko nešče v Sloveniji miljonar.

Dejan nedelja, 10. februar 2008 ob 20:05

Uf, ke bi s totimi penezi dela Mislec

Pri nas pa je po ne blo, se prenese napre 1.144.305,42 €. Vrak ve, keko bode že v sredo.

Lehko bi mi kakšo kombinacijo naredli, fsakši pove eno številko pa vpločamo To ja Ka pa či dobimo Vuuhuu

MILAN nedelja, 10. februar 2008 ob 20:41

Na zdrovje
moje numere sta 2 in 9 spravi fküpr DEJAN

MILAN nedelja, 10. februar 2008 ob 20:45

Zverižjeni
gnes je ne bilo žrebamo

MHA nedelja, 10. februar 2008 ob 22:10

Kakših 1.3 mio € bo. Keko de le fplačil, zej ki de tak veka cifra.

Čarovnik

Jernej nedelja, 10. februar 2008 ob 22:20

Mislec ..pun listek, ci spilas EUROMILLIONEN kosta 20€
..ges maximalno 2 polji izpunim.

Navaden Loto pa se celoga listeka izpunim
samo san nikoli nej vec daubo kak 15€!

...mogoce pa bao naslejdnic vec! Veselko Pijunca

Nela ponedeljek, 11. februar 2008 ob 01:10

MHA je napisal/a:
Med nami 16 novih evrobogatašev
Vsakemu 8,7 milijona evrov

Dunaj - MMC RTV SLO

V Evropi od zdaj živi 16 novih evromilijonarjev, ki so si razdelili 130 mio. evrov. Bogastvo jim je prineslo superžrebanje evropske loterije.

Glavnega dobitka (pet plus dva) ni bilo, zato so denarno vsoto 130 milijonov evrov prenesli na nižjo dobitno kategorijo (pet plus ena). Tako se zdaj kar 16 udeležencev - vsakemu je pripadlo 8,7 mio. evrov - ponaša z nazivom evromilijonarjev.

Poleg nekega Avstrijca se je zajetnega kupčka denarja razveselilo še šest Britancev, pet Francozov, dva Švicarja ter po en Portugalec in Belgijec.

Naslednji teden se bodo ljubitelji iger na srečo v sosednji Avstriji borili za 15 milijonov evrov.


8.7 mio evrof Hjooj eni pa mojo kromperČarovnik

Pri nas je tüdi dobitek vreden prek miljon evrof. Za por minut de lehko nešče v Sloveniji miljonar.



Uj kakse vsote penez, jaz se jih tudi nebi bronila, pa mislim da mi tudi idej za vun djati peneze nebi pa nebi svalilo. Hehe!Goooo ...Zardel

Nela torek, 12. februar 2008 ob 01:03

Osvojio na lutriji 10 milijuna funti, sve potrošio i banci ostao dužan 2 milijuna

Kada je bolnički portir John McGuinness na lutriji osvojio 10 milijuna funti, mislio je kako njegovoj sreæi nema kraja. No 11 godina poslije do grla je u dugovima i u potrazi za poslom. Sve to jer je prihvatio poziv da bude u upravi nogometnog kluba.

Zahvaljujuæi golemom i, pokazalo se, pogubnom ulaganju od 4 milijuna funti u mali škotski nogometni klub Livingston, 44-godišnji John sada je dužan više od 2 milijuna funti, a bit æe mu oduzeta i obiteljska kuæa vrijedna pola milijuna funti.

Škotska banka Royal dobila je parnicu kojom je proglašen Johnov bankrot, a oduzet mu je i Porsche vrijedan 35 tisuæa funti.

Ova nevjerojatna priča počinje 1997. godine kada je John, koji je zaraðivao 150 funti na tjedan i spavao kod roditelja, osvojio jackpot na lutriji.

Gotovo 3 milijuna funti John je odmah podijelio užoj i široj obitelji.

750 tisuæa funti dao je svojoj bivšoj supruzi Hazel.

Zamijenio je svoju staru Astru za Ferrari vrijedan 140 tisuæa funti. Zatim je svoj vozni park proširio za još pet automobila. Kupio je Bentley, Mercedes, Jaguar, BMW i Porsche.

Počastio se pola milijuna funti vrijednim apartmanom na Majorci. Bio je na brojnim krstarenjima, skijanjima i putovanjima po cijelom svijetu.

Na svoje vjenčanje sa suprugom Sandrom 2003. godine potrošio je 200 tisuæa funti.

Pola milijuna funti poklonio je u dobrotvorne svrhe.

No prihvaæanje ponude da se pridruži upravi drugoligaša Livingstona bio je kraj Johnovog novog životnog stila.

Iako je pomogao klubu da uðe u prvu ligu, te da čak osvoji kup 2004. godine, uspjeh na terenu nije se odrazio i na financijskom planu.

Klub je izgubio novac, a John je propao zajedno s njim.

S golemim sudskim troškovima, Johnov je dug banci Royal narastao na 2,1 milijuna funti.
Kako æe Johnova kuæa pokriti tek manji dio duga, čini se kako bi i Sandrini roditelji mogli postati beskuænici, jer banka prijeti oduzimanjem i njihove kuæe u predgraðu.

Automobile, skupi nakit i satove banka æe prodati na aukciji.

John i Sandra pripremaju se za povratak na posao. Sandra, koja je nekada radila kao medicinska sestra, planira upisati frizerski tečaj.

'John je bio shrvan kad mu se to dogodilo. Od milijunaša u kratkom je vremenu postao čovjek koji nema ni svoj automobil', kaže jedan od njegovih prijatelja.

Komentirajuæi svoje ulaganje u nogometni klub John je rekao 'kako je vjerojatno bio malo naivan'.


Taka na loti zadeti tudi neje vse. Ze sen veckrot stela, ka so lidje zmagala na lotoji, potli pa vse zapravili pa se duzni ostali.A-A

Dejan torek, 12. februar 2008 ob 19:46

Ja to je resen ne blo prvič ka se je kej takšega zgodilo pa tüdi zodjič ne. Lidje nimajo penez te pa na loti gvine takše fsote ka ne ve kon bi jih porina pa s penezi ne ve glih praf, te pa pride do tega Khmm

Predvideni sklad 13. kroga za Sedmico: 1.300.000 € Mislec

Kej bi si le začeli s totimi penezi? Nasmeh

Že zej ste mi ne povedali številk, samo Milan je 2 reka Mmhm Jas bi ša zütra fploča tote številke, či bi jih vküp dali. Hitro, hitro napište Pijunca

P.S.: či ke dobimo, so fsi penezi moji Haha

MHA torek, 12. februar 2008 ob 19:56

MHA je napisal/a:
Kakših 1.3 mio € bo. Keko de le fplačil, zej ki de tak veka cifra.

Čarovnik


Ke sen jas rekaMislec Zej bon jas tüdi vedežüvaje odprja Hjooj Dejan kak moš ti že rojstni den Mislec Čarovnik Kadilec


Moja cifra je 22! Bon jas tüdi fpločo zütra, te pa Dejanovo stron doj küpin Haha

Dejan torek, 12. februar 2008 ob 19:59

Ehehehe. Tota stron nima cene Haha

2,5,9,14,22, .... še 2 falita Nasmeh Hitro, keri de prvi reka, tisti de doba por 100.000 € fkrej Veselko

vinko torek, 12. februar 2008 ob 20:23

33Ribič

Nela torek, 12. februar 2008 ob 20:44

....se stevilka 35 Dim

Dejan torek, 12. februar 2008 ob 20:58

2,5,9,14,22,33,35 Vuuhuu to so miljoni Cejtng
Ka nede totih številk zej keri prepisa Tiho

Malo de čüdno zglejalo ka bon zütra eno vüro v vrsti čaka, ka bon en stolpec vploča Haha

kobreti torek, 12. februar 2008 ob 22:36

...idi na pošto, tri v lüft glejajo, pa boš včasik na redi!:fredi:

MHA torek, 12. februar 2008 ob 22:50

Pa na Petroli glih tak lehko pločaš.

Dejan torek, 12. februar 2008 ob 22:52

Ve na pošto sen glih misla iti fpločati, da man nekše položnice še za pločati Ne ne ne
Ka pa listeki se tüdi dobijo na pošti pa petroli?

MHA torek, 12. februar 2008 ob 22:58

Ja, tan san rečeš, ka ti nej dojo prozen listek, či do še jih meli sploh kej. Yo Yo

MHA torek, 12. februar 2008 ob 23:26

Dejan je napisal/a:
Hitro, keri de prvi reka, tisti de doba por 100.000 € fkrej Veselko

Dejan pa to neobdafčenih por 100 jürjof ne? Mislec

vinko torek, 12. februar 2008 ob 23:26

Na Petroli mojo listeke pa kulice tam pri ovi mizi kak je hladilnik za pijace.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.