miya ponedeljek, 9. maj 2011 ob 14:32

Mislec Mislec resnično ma vsaka vas svoj guč, zato je še težje vse razumeti.

Vidim, da mi sami pubeci odgovarjate, kje imate pa ženske??

Mogoče je premalo tem za njih in bi morali odpreti kakšen nežen podforum za punce, naprimer teme o kuhanju, ročnih delih, hujšanju, vzgoji, ljubezenski nasveti... To ja

Fantje bi pa morali imeti še en strokoven podforum o avtih, da lahko punce vprašamo, ko nam zmanjka bencina, če se lahko z avtom naprej peljemo, ne da bi mu kaj škodilo Pomežik

zobl ponedeljek, 9. maj 2011 ob 21:31

miya je napisal/a:
Mislec Mislec resnično ma vsaka vas svoj guč, zato je še težje vse razumeti.

Vidim, da mi sami pubeci odgovarjate, kje imate pa ženske??

Mogoče je premalo tem za njih in bi morali odpreti kakšen nežen podforum za punce, naprimer teme o kuhanju, ročnih delih, hujšanju, vzgoji, ljubezenski nasveti... To ja

Fantje bi pa morali imeti še en strokoven podforum o avtih, da lahko punce vprašamo, ko nam zmanjka bencina, če se lahko z avtom naprej peljemo, ne da bi mu kaj škodilo Pomežik


ženske so s kuhačo v rokah za štedilnikon Nasmeh

malo se hecan Jaaa

ja lep predlog za Dejana ka odpre še malo druge teme, ka nede se samo politiziralo pa o prleškem simonu pisalo v tri dni

Dejan ponedeljek, 9. maj 2011 ob 21:43

Lehko sami odperete temo, v podforum Ostali pogovori fse paše Nasmeh

MHA ponedeljek, 9. maj 2011 ob 22:00

Pa eno por tem je ze blo v zvezi z zenskami, Zvoncica jih je neke otprla Bebast Ci pa se se kaksa scoj otpere, pa mo ze podebaterali. Pomežik

TUNČEK ponedeljek, 9. maj 2011 ob 22:05

O ženskah se do dobiti več tem kak o moških. Haha

MILAN torek, 10. maj 2011 ob 07:09

Mislec URADNO PA JE VEČ ŽENSK NA NETI naše dikline pa mojo rejši delo kak pa toto škotlo.

TUNČEK torek, 10. maj 2011 ob 08:03

Milan, ke ti češ rečti, da moški ne dealmo? Jas moji ta stori, gda sen na računalniki rečen naj me pisti pri miri, da delan ! Hahaha

MILAN torek, 10. maj 2011 ob 09:33

Ploskač tak se guči Tunček

Legionar torek, 10. maj 2011 ob 10:50

MILAN je napisal/a:
Mislec URADNO PA JE VEČ ŽENSK NA NETI naše dikline pa mojo rejši delo kak pa toto škotlo.

Nej le delajo, te bor nedo na oslarije štinderale. Kul

TUNČEK torek, 10. maj 2011 ob 11:15

Moš praf naj delajo, da nedo preveč mislile na drüge dede. Hahaha Pomežik

miya torek, 10. maj 2011 ob 12:30

Dečki, zdaj pa moram tole pokomentirati Vuuhuu

Ženske lepo doma vredi popedenejte, pa ne bo nobena na drugega sploh pomislila in še vse vesele bodo več doma naredile, da boste vi lahko v miru "delali na forumu" Hahaha Hahaha Hahaha

Je tak? Mislec

TUNČEK torek, 10. maj 2011 ob 13:07

Primeni je ne tak. Midva z mojoj duma fse naproviva vküper, potli pa greva kon inan. Ka se pa tiče popedinanja pa je to obojestronska stvor, potli je pa fse vredik pri obeh. Če sen pa jas na forumi, pa je una lepo f kühji na notesniki in špila korte, pa gda pa gda pogledne forum in če me vidi, da sen gor dobim opombo, če nemam kej drügega bole pametnega delati na računalniki kak biti na forumi.

Seveda dobi otgovor, da je toti forum zlo pomembna reč. Haha Hehe Jaaa Pomežik

miya torek, 10. maj 2011 ob 13:32

Tunček, ti si pravi Prleški vredi dečko Kul Kul

Samo naredil si eno veliko napako, ženi ne bi smel povedati, kak ti je na forumi ime, zdaj te ma pa na panteljčku. Hihihi Hihihi

TUNČEK torek, 10. maj 2011 ob 14:33

To moš praf, samo je ne problem, se se zastopiva. Fčosik pa pač malo več rezgeče - bi reka kak fse ženske, samo se zgodi, da je tüdi kakšen moški še bole tečen kak ženske.
Hehe Nasmeh Pozdrav

miya četrtek, 12. maj 2011 ob 13:38

Tunček, dobiš plus, ker si priznal, da je včosih, kakšen moški bolj tečen kak ženske To ja
še kakšen mesec dni, pa bom vse razmila Hihihi Hihihi

TUNČEK četrtek, 12. maj 2011 ob 14:04

Miya, reka sen kakšen, pa jih je bormeš dosta. Ka se pa hitrice vüčeja prleščine tiče, je najbrš eden mesec premalo, da bi zastopla praf fse. Še zej si ne odgovorila, kej je to robača. In če ti poven, da si hitra kak lintvor, najbrš tüdi toga ne zastopiš. Boklone za plus. Pomežik Rožica

miya četrtek, 12. maj 2011 ob 14:30

Hehe Hehe Robača, prvo sem mislila, da je to kaj masivnega robastega, potem pa sem z malo pomoči izvedela, da je to Srajca Ploskač
Lintvor Hehe Hehe Hehe naša soseda reče večkrat "dereš se kak lintvort" svojemu sinu, toda kaj to pomeni ne vem, nekaj glasnega očitno Mislec

TUNČEK četrtek, 12. maj 2011 ob 14:45

Miya, robača je izros, ke se bole retko gnešji den uporobla. Beseda izvira is ruščine - rubačka. Pomenlo bi pa naj, da so srajce bile fčosik is lanenega plotna in so bile grobe, robote, zato rubačka. Fse to mi je enkrat poveda en slavist. Ka se pa tiče besede lintvor je pa to zmaj. Beseda se f prlešken narečji zej že skoro več ne nüca.

Teko lingvistično slovničničnega, pa prisrčno pozdrovlena ! Pomežik Mislec

miya četrtek, 12. maj 2011 ob 15:00

Malo Rusko, dosti Nemško, nekaj Slovensko, pa je Prleščina popolna Kul

Saj sem vedela, da je lintvor nekaj glasnega Hehe Hehe zmaj Hehe Hehe prevod (tašča) Hahaha
LP

TUNČEK četrtek, 12. maj 2011 ob 15:48

Ze ke si rekla tašča, bi že držalo, samo je zanimivo, da prleščina nema izroza za taščo. Reče se pač jegova ali pa jena mamika. Jaaa Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.