MHA torek, 2. maj 2006 ob 18:28

Za ugled ki, devleš uporabnikom, lehko doš enega na fsakih 6 vür. Dejan, kapa či bi tak nareda, ka bi lehko do, na den, eno pohvalo pa eno grajo???

Dejan torek, 2. maj 2006 ob 18:44

Ja to bi se lehko naredlo, samo nega takšega navala na toten forumi, ka bi moga vsakši den dati komi pohvalo in grajo Nasmeh

MHA torek, 2. maj 2006 ob 18:47

To bi sam tisti glasüva keri če

Dejan torek, 2. maj 2006 ob 18:50

Ja sej ven ka bi glasüva keri če, samo bi nas moglo te več na forumi biti pa več debat, ka bi bole zanimivo blo te to.

MHA torek, 2. maj 2006 ob 18:56

To moš praf. Tak smo večinoma jaz, ti, Pepek, pa Jernej gore.

Zvončica torek, 18. julij 2006 ob 00:48

Zaj sen še jaz polekPomežik

Dejan sobota, 12. april 2008 ob 02:04

Tak, Ugled se je vrna na forum Nasmeh Smo ga malo pošlihtali. Či ste opazili ka ga je en cejt ne blo. Toti ugled je pač teko samo, ka si momo kakše pluse pa minuse dovati. Samo pa je ne fer, ka si eni pa isti med seboj to vedno gor štrckajo, drügi pa keremi nonstop za brez veze dol zbijajo. Ker je blo zej tak ka so lidje gori, ki marsikej pametnega povejo pa napišejo, mojo 1000 objav, ugled pa 15, na drügi stroni pa eni z 10. objavami, z ugledon 60 tak ka nega logike.

A-A

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 19:57

Mene pa zanimle keko vrst je totih imen : novinec, mladinec, poznavalec, prlek, urednik, moderator... A-A

Dejan sreda, 23. junij 2010 ob 21:54

Uporabniške stopnje:
Novinec
Mladinec
Poznavalec
Profesionalec
Veteran
Prlek

Posebne stopnje:
Urednik
Moderator
Administrator

Nima pa to veze z ugledon, pač pa z številon objav. Posebne stopnje pa mamo samo mi eni, ke smo posebni Hihihi

TUNČEK sreda, 23. junij 2010 ob 22:07

Dejan zej fse zastopin, za ugled sen te ne nič spitova, so me pa samo zanimele stopnje. tüdi zastopin posebne lidi kak so tisti trije rangi, se ste na künci vi nosilci fsega - bravo vi in bravo portali, ke mo teko člonof enih bole enih meje aktivnih. Moren rečti, ka je pestrost portola zlo šüroka in interesantna proti kakšin drügin portolon, ke so naprovleni na horuk. Hvala van, čeglih ven, ke toti odgovor po ne spodne sen pot toto rubriko. To ja

MHA sreda, 23. junij 2010 ob 22:14

Mogo bi še eno stopnjo meti, tan dere bi dosegna por jürjof objaf -> künštni Prlek Nasmeh

Dejan sreda, 23. junij 2010 ob 22:17

Ja več al meje se son trüdin. Pa kakši pomagoč gda praf pride.

Tak pa gre po objavah:
Novinec - pod 50 objav
Mladinec - od 50 do 150
Poznavalec - od 150 do 300
Profesionalec - od 300 do 600
Veteran - od 600 do 1000
Prlek - nad 1000


Künštni Prlek pa nemreš grotati z objavami Hihihi To si al pa nesi Nasmeh

MILAN petek, 26. november 2010 ob 07:07

Mislec Če bi se van v rit rival bi mi verjetno pluse dovali tak pa mi Milan & kompani nabijate minuse ki ste zafrustriranci keri zdravite svoje komplekse na totem forumu.
lp,
zobl


Zobl veseli bi bija če mene nebo meša z tvojimi izjavami,neman namena bilo keremi dovati ocen ali pa vplivati na mnenje. Poven tisto kej je resen. Nejnč ne ven gdo si.
Kak vidiš se ne skrivlen za kakšin imenon.lp Milan

Dejan petek, 26. november 2010 ob 10:24

Od kod pa se je te vzela tota zoblova izjava? Nasmeh

MHA petek, 26. november 2010 ob 10:24

Jas sen jo tüdi že iska. Nasmeh

iTux ponedeljek, 12. marec 2012 ob 20:04

Dejan je napisal/a:
Tak, Ugled se je vrna na forum Nasmeh Smo ga malo pošlihtali. Či ste opazili ka ga je en cejt ne blo. Toti ugled je pač teko samo, ka si momo kakše pluse pa minuse dovati. Samo pa je ne fer, ka si eni pa isti med seboj to vedno gor štrckajo, drügi pa keremi nonstop za brez veze dol zbijajo. Ker je blo zej tak ka so lidje gori, ki marsikej pametnega povejo pa napišejo, mojo 1000 objav, ugled pa 15, na drügi stroni pa eni z 10. objavami, z ugledon 60 tak ka nega logike.

A-A


Tak, ugled je zapusta forum. Iz foruma je le razvidna barva ( rdeca, oranzna, zelena ).
Trenutno je visina ugleda v stevilkah ( tj., rdecih, zelenih oz. -, + ) razvidna le se iz profila.

Zaradi joka in stoka oz. morebitnih pritiskov je to "edina" logicna resitev Nasmeh

SlovenianDevil ponedeljek, 12. marec 2012 ob 21:08

Škoda, pa tak fejn je bilo Haha malo zajebancije Haha

No, po drugi stroni pa žalostno, to bi bilo za pričakuvati na kakšnem osnovnošolskem forumi, ka bi posameznike motil 'ugled' na portalu....ne pa na takšem portali, kak je prlekija-on.net, ki ima večino aktivnih članov tistih ki v svetu spadajo pod kategorijo 'zrelih'....

Pač slovenci.....če sosedu crknejo krave, še si ti svoje zakolješ, da sosed nima kam po mleko hodit....

Pa lep večer Pomežik

Ivek ponedeljek, 12. marec 2012 ob 22:27

Bravo Dejan! Že nekaj cajta je ot tega, ka sen predložja, naj se dovlejo +/- pike za fsako jovlaje na forumi. To naj za fsako jovlaje ostone, zapisano f arhivi. Pik pa na profili nebi sešteva no arhivira v nekši ugled, zato ki f profili neso fsi vednoki. Eni o sebi ne napišejo nič, drugi samo za prijatele, tretji pa se pretstovijo s provin imenon. Nespodobno je seštevati pike za ugled nekomi, ki neče/ne vüpa povedati keri je, či glih, to lekho vidijo samo registrerani člani s kerimi se na forumi pogučovle.
Dobro je, ka je nekša stimulacija pa mera, ki kože aktivnosti registretranih članof. To bi lehko bila statistična vrednost is več elementof. Leta članstva, število lansiranih tem, blogof, komentarof, novic, slik sprejetih f galerijo, prispevkov za slovor pa še kaj bi se najšlo.

Kak bi se to račünilo, či treba kaj vzeti ali kcoj djati, al pa je predlog hempasti pa povete še vi.
Dejan pa de kak mešter itak poveda no naredja svojo.

Aja! Predlagan, ka se za diskusijo o ten ne dovlejo-jemlejo pike.

iTux ponedeljek, 12. marec 2012 ob 22:36

Ivek je napisal/a:
Bravo Dejan! Že nekaj cajta je ot tega, ka sen predložja, naj se dovlejo +/- pike za fsako jovlaje na forumi. To naj za fsako jovlaje ostone, zapisano f arhivi. Pik pa na profili nebi sešteva no arhivira v nekši ugled, zato ki f profili neso fsi vednoki. Eni o sebi ne napišejo nič, drugi samo za prijatele, tretji pa se pretstovijo s provin imenon. Nespodobno je seštevati pike za ugled nekomi, ki neče/ne vüpa povedati keri je, či glih, to lekho vidijo samo registrerani člani s kerimi se na forumi pogučovle.
Dobro je, ka je nekša stimulacija pa mera, ki kože aktivnosti registretranih članof. To bi lehko bila statistična vrednost is več elementof. Leta članstva, število lansiranih tem, blogof, komentarof, novic, slik sprejetih f galerijo, prispevkov za slovor pa še kaj bi se najšlo.

Kak bi se to račünilo, či treba kaj vzeti ali kcoj djati, al pa je predlog hempasti pa povete še vi.
Dejan pa de kak mešter itak poveda no naredja svojo.

Aja! Predlagan, ka se za diskusijo o ten ne dovlejo-jemlejo pike.


po meni se je ze vudrilo z rdecim, taka si s tem predlogom zamuda. Gorica pa tak ze spi pa nemre vidite Nasmeh

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 09:02

Si ne edini po keren so ali ste vdarili, pa nič zato, se če bi se to realno dovalo bi mogoče melo smisel, zej je pa že bija cejt da se ukine, se se je močno izrodilo. Pa najbrš je ne pošteno koga optoževati !

Pa prijeten den želin fsen !



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.