Veržej po črnem nizu, v gosteh ugnal vodilno moštvo druge lige

Kalcer Radomlje - Farmtech Veržej 2:3 (2:1)

Prlekija-on.net, petek, 22. april 2016 ob 18:55
Farmtech Veržej

Farmtech Veržej se je po zadnjih neuspešnih tekmah, kjer so v petih krogih zabeležili le eno točko z gol razliko 2:17 podal na težko gostovanje k vodilnemu klubu 2. SNL Kalcer Radomlje.

Veržej se je v težko tekmo 23. kroga podal pogumno in povedel že v 5. minuti, ko je zadel Mitja Mauko, a so domači še do konca polčasa izid uspeli izenačiti in tudi preiti v vodsto. Zadela sta Gregor Kosec v 28. in Luka Cerar v 40. minuti.

A se Veržej ni dal ter na koncu tudi ugnal vodilno ekipo 2. SNL, ko je na sceno stopil Nino Kouter ter z goloma v 73. in 78. minuti Veržeju zagotovil zmago.

Veržej je s tem prekinil črni niz in dosegel zelo lepo zmago v gosteh. S tem tudi lahko upamo, da je zmaga napoved, da bodo Veržejčani tudi doma sedaj zaigrali bolje. V naslednjem krogu jih v soboto, 30. aprila, doma čaka predzadnji Tolmin.

Kosec 28., Cerar 40.; Mauko 5., Kouter 73., 78.

Kalcer Radomlje: Ivačič, Hlede, Jazbec, Kosec, Lidjan, Barukčič, Primc (67./Šipek), Cerar (73./Avbelj), Zorc, Kovjenić (83./Đokić), Stoiljković

Farmtech Veržej: Andrejč, Ilić, Živko, Lukač, Lešnik, Kouter, Trstenjak, Petek, Šauperl (46./Vaš), Kaučič (46./Polajžer), Mauko (68./Čuk)