Odranci Ljutomeru nasuli šest golov

Avto Rajh Ljutomer - Odranci 0:6 (0:3)

Prlekija-on.net, nedelja, 15. maj 2016 ob 09:12
Avto Rajh Ljutomer - Odranci

V soboto, 14. maja, sta se v Ljutomeru v 24. krogu 3. SNL - vzhod, pomerila domači Avto Rajh Ljutomer in Odranci, ki so zmagali s 6:0.

Odranci so povedli v 22. minuti, ko je zadel Bojan Matjašec, v 38. minuti je Luka Virag povišal vodstvo, v 41. minuti pa je Roman Gostan iz enajstih metrov postavil končni izid prvega polčasa.

V drugem polčasu se ni veliko spremenilo. Odranci se niso ustavili in že v 57. minuti spet povišali vodstvo, ko je zadel Andrej Žugelj. Že šest minut pozneje je bilo 5:0, ko je zadel Sašo Kociper. Oba strelca sta v igro vstopila le nekaj minut prej. Končni rezultat je v 76. minuti s svojim drugim zadetkom postavil Gostan. Ljutomer je ob koncu sicer zatresel mrežo, a iz prepovedanega položaja.

V spodnjem videu si lahko ogledate nekaj igre v zadnjih minutah ter zadnji gol Odrancev.

100; Matjašec 22., Virag 38., Gostan 41. (11-m), 76., Žugelj 57., Kociper 63.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Fijavž (46./Podgorelec), Bertalanič, Ciglarič, Piberčnik, Jelen, Lotrič, Munda, Kramar (55./Novak), Semenič (46./Panič)

Odranci: Ferenčak, Jerebic, Matjašec, Zver (58./Kociper), Pavel, Copot, Virag (46./Žugelj), Balažic (69./Horvat), Kalamar, Hozjan, Gostan

Nafta 1903 - Grad 3:0 (1:0)