Dejan torek, 26. januar 2010 ob 23:21

Jas sen se prešjo leto pela po AC pa je bila vinjeta glih en den vün. Sen jo moga te tan küpiti takoj.
Fčera pa sen hoda v MB po stori cesti, da niman vinjete pa sen glihtak to priša Nasmeh Vinjete pa letos nen meja, da je ne nücan.

stajerc13 sreda, 27. januar 2010 ob 07:23

jaz pa sen včera kupja letno vinjeto... To ja
letos bo samo ena...loni sen pa kupja za obo avta.. Hjooj

malo je predroga tota zadeva... Mislec

kobreti sreda, 27. januar 2010 ob 08:12

...tak ka tisti stori pregovor še stalno valo. Fsaka šola nekaj košta Jaaa

prlek1825 sreda, 27. januar 2010 ob 09:35

stajerc13 je napisal/a:
jaz pa sen včera kupja letno vinjeto... To ja
letos bo samo ena...loni sen pa kupja za obo avta.. Hjooj

malo je predroga tota zadeva... Mislec


loni si dobjo dve za ceno ene...letos pa samo eno...hehe

prlek1825 sreda, 27. januar 2010 ob 09:40

MILAN je napisal/a:
Hjooj če keri nem avinjete gas.Na cesto bres je je ne vredik.Sen živi dokaz ka sen ploča 150 evrof (loni)to je polovica kazni na lici mesta.
Spregledna sen ka mi je potekla.V Tepanjah so me stavili sen si misla ka bi me rad pozdravja toti človik(morti me pozna) ta pa sen moga dati sledji papir kej se tiče avta pa vozniške. Te pa mi z lepega mira začne ka sen prekrškar pa ka more takše odmah kazniti.Nikši jok je ne pomoga.150 eevrof,novo vinjeto pa storo doj spucati.
Za fse cejte si bon zapunja.
Bija pa sen ničvreden strašno pošrek me je gleja pa grdo mi je gor deva.še hüši kak kakši levi policej.


ja to pa je tak....eni sistem ignorirajo eni pa resen pozobijo...kej češ pravila igre so takše in se jih moremo držati če ne pa pločamo. to pa ke se tak grdo obnošajo kak če bi bijo nekši vejki zločinec to pa tudi ne odobrovlem...pa se pri policejih je isto kda nekši mali prekršek narediš tak do tebe nastopijo kak če bi mo mlode pojo...hehe

MHA sreda, 27. januar 2010 ob 09:42

Jas sen si včera letno avstrisko küpa, za MB pa bon hoda po stori cesti čez Cerkvejok, takak Dejan.

stajerc13 sreda, 27. januar 2010 ob 11:44

MHA je napisal/a:
Jas sen si včera letno avstrisko küpa, za MB pa bon hoda po stori cesti čez Cerkvejok, takak Dejan.

pametno si se odločja... To ja

stajerc13 sreda, 27. januar 2010 ob 11:45

prlek1825 je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
Hjooj če keri nem avinjete gas.Na cesto bres je je ne vredik.Sen živi dokaz ka sen ploča 150 evrof (loni)to je polovica kazni na lici mesta.
Spregledna sen ka mi je potekla.V Tepanjah so me stavili sen si misla ka bi me rad pozdravja toti človik(morti me pozna) ta pa sen moga dati sledji papir kej se tiče avta pa vozniške. Te pa mi z lepega mira začne ka sen prekrškar pa ka more takše odmah kazniti.Nikši jok je ne pomoga.150 eevrof,novo vinjeto pa storo doj spucati.
Za fse cejte si bon zapunja.
Bija pa sen ničvreden strašno pošrek me je gleja pa grdo mi je gor deva.še hüši kak kakši levi policej.


ja to pa je tak....eni sistem ignorirajo eni pa resen pozobijo...kej češ pravila igre so takše in se jih moremo držati če ne pa pločamo. to pa ke se tak grdo obnošajo kak če bi bijo nekši vejki zločinec to pa tudi ne odobrovlem...pa se pri policejih je isto kda nekši mali prekršek narediš tak do tebe nastopijo kak če bi mo mlode pojo...hehe



meni se zdiak bodo več zaslužili z kaznami kak z vinjetami... Hahaha

fargo sreda, 27. januar 2010 ob 15:49

Jaz sem danes zamenjal barve vinjet na mojem vozički.
Odstranitev avstrijske 20 sekund, odstranitev naše pol ure preklinjanja Nevihta
Vsaka čast izdelovalcem naših vinjet ko jo s strgalom s težavo nekako nacufaš s stekla imaš celi avto v vinjetnem prahu.
Očitno so bile tiste zelene iz 08" prelahko snemljive in prenosljive, pa na teh z lepilom niso šparali.

komaj čakam na satelitsko plačilo cestnine...

optix sreda, 27. januar 2010 ob 19:03


to satelitsko cestninjenje se mi zdi napihana pravljica, ker si ne morem predstavljati kako mislijo to uvesti, ce je nekdo tujiec in je samo tranzit skozi naso drzavo, kaj bo potem kupoval tisti vmesnik za satelitsko cestninjene da se bo prevozil teh 200km po nasi avtocesti ?
glede na to da ena nemcija nima cestnine, avstriaj ima vinjeto...

MILAN sreda, 27. januar 2010 ob 19:42

Mislec nabfte si Prleško vinjeto kera vala do leta 2020 za ceno 50 evrof
pa te meli večen mir kakši steliti pa kej to je prova stvor.

optix sreda, 27. januar 2010 ob 19:53

bomo nabavili prleško vinjeto.
samo ti si drugič gda greš vun iz prleške republike gor daj diplomatsko vinjeto, ka ti nedo pisali kazni za 150 eur To ja

MHA sreda, 27. januar 2010 ob 20:21

Avstriska res gre doj ejnfoh kak pasul, slovensko pa si bon püsta za te, ko de bole toplo.

Jernej sreda, 27. januar 2010 ob 20:47

Ges man samo Avstrijsko..


prlek1825 sreda, 27. januar 2010 ob 22:29

fargo je napisal/a:
Jaz sem danes zamenjal barve vinjet na mojem vozički.
Odstranitev avstrijske 20 sekund, odstranitev naše pol ure preklinjanja Nevihta
Vsaka čast izdelovalcem naših vinjet ko jo s strgalom s težavo nekako nacufaš s stekla imaš celi avto v vinjetnem prahu.
Očitno so bile tiste zelene iz 08" prelahko snemljive in prenosljive, pa na teh z lepilom niso šparali.

komaj čakam na satelitsko plačilo cestnine...



to z menjavo je tak...stori pregovor provi tito je reko snaži se...hehe

križni šrafincigar na šejbo, hamer vut...hehe...pa pride nova šejba nova vinjeta pa nega problemov z strugajom...no seveda šejbe morejo nepret biti zavaruvane....hehe

stajerc13 četrtek, 28. januar 2010 ob 07:25

MHA je napisal/a:
Avstriska res gre doj ejnfoh kak pasul, slovensko pa si bon püsta za te, ko de bole toplo.

jaz sen jo segreja z fenom za lase...pa je tudi bilo preklijanja poleg...tisto krog notri se zagrize v steklo...hudo jo je doj spraviti.. Zloba

Dejan četrtek, 28. januar 2010 ob 11:16

Kej se te teko bunite s totimi vinjetami Nasmeh
Jas sen lejnsko sred zime dol s prsti ftrga kak keks v desetih sekundah.

MHA četrtek, 28. januar 2010 ob 11:32

Te ti pripelan avto, ka še boš te z mojega doj sprava. Jaaa

Legionar četrtek, 28. januar 2010 ob 13:00

Dejan je napisal/a:
Kej se te teko bunite s totimi vinjetami Nasmeh
Jas sen lejnsko sred zime dol s prsti ftrga kak keks v desetih sekundah.


Pa jaz isto. Hehe

stajerc13 četrtek, 28. januar 2010 ob 13:52

Dejan je napisal/a:
Kej se te teko bunite s totimi vinjetami Nasmeh
Jas sen lejnsko sred zime dol s prsti ftrga kak keks v desetih sekundah.


na mojen avti še je tudi gor,,ti kupin vinjeto celoletno,če mi jo dol sproviš v 10 sekundah... To ja Mislec

nama pa je bojše ka so vinjete,,,se moja vozi vsakši den v Sežano v službo....pret je teko na mesec dola za AC kak ze za celo leto,,,,,to je to,,,naj kle ostonejo še napre vinjete.. Ploskač To ja



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.