MHA torek, 15. julij 2008 ob 13:06

Ta tema obravnava prispevek Obnovili bodo tudi centralno ogrevanje

Za več kak 440 tisoč € novih investicij Aplavz Da bi bor svetniki podrpli tote investicije, ki se oblüblajo penezi iz ministrstva To jaNa zadnje urejal: MHA, dne: torek, 15. julij 2008 ob 12:07

Almanah torek, 15. julij 2008 ob 13:49

To pa resen ne bi bilo slabo!! Ploskač Ploskač Respekt

Dejan torek, 15. julij 2008 ob 15:03

Pri takših zadevah, dere se gre za zdravstvo pa takše stvari, se ponavodi glih nejbole zapleta pa muti.
Bi blo fejn, ka bi se to zrihtalo.

MHA torek, 15. julij 2008 ob 16:34

Upan ka je v interesi vseh štirih občin, ka se posodobi ZD in oprema ZD-ja. Nejveč de itaki prispeva ZD pa ministrstvo, ostalo pa bi si lehko komot občine rastolale.

Doktor Nosila

MILAN torek, 15. julij 2008 ob 21:12

Hjooj
hvala Bogi ka se je nekej začelo
ka de tak kak se šika pa ka do lidje zadovolni
pa hitro zadravi.

Zvončica četrtek, 17. julij 2008 ob 01:34

Ne ven ke bi rekla.....da mene bole zanimle gda do se doktori tak posodobili ka nemo čakali kak lačen pes na čunto gda jih nücamo.....Nosila

MHA četrtek, 17. julij 2008 ob 10:18

F keren primeri pa jih moreš čakati?

Dejan četrtek, 17. julij 2008 ob 12:15

Pa sej majo fsi zej tak, ka se den, dvo pret naročiš pa te prideš hitro na vrsto al ne? Mislec
Upan pa, ka bon čin meje tan okoli hoda. 1x na 5 let je čist zadosti Nasmeh

MILAN četrtek, 17. julij 2008 ob 15:57

Alooo
seveda van mladičon je ne potrebno hoditi okoli doktorof
mi pa si tepač tak pomogamo ka se naročiš
drgačik pa boš čak aresen dugo.

Zvončica nedelja, 20. julij 2008 ob 01:05

MHA...mogla sen pod mus iti na pregled....pa mi medicinska reče ka se moren naročiti...sen mislila ka en den še te potrpin....te pa mi reče ka za tjeden dni priden na vrsto....te sen zatežila pa šla drügi den ob 7 to, mela numerco 3......na vrsto pa sen prišla točno ob 13 vÜri-tak ka sen te za toti pregled mogla celo dopust jemati.....vrag pa takša organizacija dela. Zej pa tuhtan če se ne bi bilo0 pametno vsakši tjeden naročiti- "tak za vsakši slučaj"Haha Haha Haha Haha Haha Mislec

MHA nedelja, 20. julij 2008 ob 12:44

Sen misla ka si v kakšen drügen primeri mogla čakati. Tü f čakalnici pa se non stop zavleče, fčosih so ene mamike celo vüro pri doktori, te še pride ka doktor more na teren, ena vüra po mine, te pa še pride kakši potnik z novimi zdravili pa po ena vüra mine. Te pa je že ob 13h Nasmeh

Dejan nedelja, 20. julij 2008 ob 12:56

Jas sen že napisa pred krotkin, kak je blo. Tak ka upan ka jih 5 let opet nen nüca.

Dejan je napisal/a:
Jas sen letos maja po dugen cejti ša k zdravniki, ker sen meja klopa na nogi pa se mi je nareda veki flek. Pa je glih tak blo, ka sen si tisti teden rihta osebno zdravnico, ker sen še vedno meja zdravnico izpred 15 let kak otrok, ker ne hodin k zdravniki dosti. Pa je tota nova zdravnica bila tisti teden na dopusti, zato mi je rekla nej kjoj priden v začetki drügega tedna s kartoteko, ko de začela delati pa ka fse zrihtamo. Je pa te blo tak, ka sen glih meja klopa in sen ne moga več čakati, ker je grotalo opasno pa sen pač ša k toti otroški zdravnici. Gda sen priša to pa sen tan ovemi, ki pobira kartice, ka vzeme kartoteko poveda kak pa kej je na stvori, ka še niman nove zdravnice pa ka či me lehko tota moja otroška zdravnica pregledne. Pa sen tan čaka eno vüro, ka so mi te rekli, ka me nemre sprejeti, ker sen že zaposleni pa ka bi si moga poiskati novo zdravnico.
Jas pa sen je seveda še ne meja, ker 1x na 10 let gren k doktori, ker ne skočen tan za fsakšo figo, ampak res gren, či je kej tak nujnega. Te pa so me lepo tan odslovili pa rekli, nej gren nekan dol v domi glejat, či še keri dela pa či de mi šteli kej napisati pa pregledniti. Pa sen ša ena vrota polek pa poveda kak je na stvori pa so brez problema me vzeli in sen tan doktori pokoza nogo pa ga je samo cuknilo pa mi je takoj predpisa antibiotike, sestre pa so mi lepo rano spucale, ker še je nekši falat klopa bija notri in je blo 5 minut rešeno.
Te drügi teden pa sen si ša po kartoteko in si te zrihta novo zdravnico, ka dere bon za 10 let opet ša k doktori, ka mi te nede nešče tan bučk odova Nasmeh
To je tak ena mala zgodbica, ka dere po dugen cejti nücaš zdravnika, pa še te ti nemre pomogati, ker pač na papiri drgači piše Hjooj
Doli pa še je slika moje noge 5 dni po ten kej sen klopa meja pa 3 dni po ten ka sen že žveka antibiotike. Na začetki še je blo bolj pisanih barv Nasmeh

Zvončica četrtek, 31. julij 2008 ob 00:58

Pej ti Dejan to pa si meja nekšega joko hüdega klopa....to so ne heci...pa si zej te OK ali še moreš kon v MS hoditi na kakšo kontrolo? Nekaj se mi vidi ka po antibiotikih še morejo nekši test nareti ka si jo dobro odnesa...toto zdravstvo pa je itak za razjokati....

Dejan četrtek, 31. julij 2008 ob 01:13

Nesen nikan več hoda. Morti de mi za por let kej vün vudrlo Zverižjeni

Upan, ka ne no Nasmeh

Nela četrtek, 31. julij 2008 ob 11:21

Haa Jezos s totimi klopi se je gnes den res ne za spilati. Jaz sem ze porkrot vidla, kaksne posledice grotajo zaradi totih klopov. Huh Dejan tvoj pa je res mogo biti opasen, kaksen flek si mejo. Si se ne do cepiti?

Nela četrtek, 31. julij 2008 ob 11:40

MHA je napisal/a:
Sen misla ka si v kakšen drügen primeri mogla čakati. Tü f čakalnici pa se non stop zavleče, fčosih so ene mamike celo vüro pri doktori, te še pride ka doktor more na teren, ena vüra po mine, te pa še pride kakši potnik z novimi zdravili pa po ena vüra mine. Te pa je že ob 13h Nasmeh

Ja tak je, se nejdejo lidje ka pridejo to, pa si te vse gucijo samo o ten ne zakej so prisli. Meni tote guzve pa narocaje tudi ide na zivce. Kej pa znon kda de me ke zgrabilo, ka bi se narocila. Tepa eni so naroceni, eni pa se vedno stevilke v rokah drzijo. Tepa enega na pol vure pozove, pa se jih 5 zdigne. Hehe Ali pa sem ze cula stavek, ti si mloda lehko cokas....Klejen

Meni je nekda bojse blo, ko si prisa, pa si malo doj vsedna, tepa so nas tak notri zvali, po vrsti kak je keri priso. Te si si lidi malo prestejo, pa si zno kda bos na vrsti. Zej pa dere se bliza moja vura ali pa stevilka, te samo lidje hodijo coj.....tepa se po cooooka!Hjooj

Hja tepa se to....ko koncno priden na vrsto, pa notri sedin, tepa se privatni telefonati zacnejo, joj ej tepa sedin po 15 min tan pa poslusan telefonske pogovore. Vuni pa me lidje klejejo, ka mislijo kej tak dugo delam notri!Hjooj Heee ........kekse pecem. Hihihi

Dejan četrtek, 31. julij 2008 ob 12:53

Nela je napisal/a:
Haa Jezos s totimi klopi se je gnes den res ne za spilati. Jaz sem ze porkrot vidla, kaksne posledice grotajo zaradi totih klopov. Huh Dejan tvoj pa je res mogo biti opasen, kaksen flek si mejo. Si se ne do cepiti?

Toti klop je bija takši orjok, 3 mm. Cepleni sen bija pred leti proti klopnemi meningitisi, ki smo na faksi meli terenske vaje pa smo meli cepleje zastojn. Sicer lehko od klopa tüdi kakšo drügo bolezen dobiš. Na primer boreliozo.

Glede totega čokaja pa je tak, ka tote store mame hodijo fsakši drügi den to, ka se malo pogovorjajo pa ka jin je ne dugcejt. Nimajo kej drügo za delati. Pa eni so takši ka za fsakšo malenkost okoli doktorof skoče, te pa ne čüdno ka so gužve. Jas gren k doktori, či mi pol noge fali, vači pa nejč ne tuhtan, ka bi ki tan okoli skoka.

MHA četrtek, 6. november 2008 ob 13:19

Na povezavi lehko vidite dokumentarec, kak poteka pot poškodovanca vse od prometne nesreče pa do kesnejšega zdravljenja v bolnici. V dokumentarci so predstovleni trije poklici, reševalec, zdravstveni tehnik na urgenci kirurgije, pa medicinska sestra na intenzivni, ke je jihova naloga pa s čin vse se srečovlejo na delovnen mesti.

Dokumentarec je fest realno prikozani, vredno ogleda ->Predani ljudem

Nosila

Andrej01 sreda, 23. december 2015 ob 16:00

Jaz sem razočaran nad našim zdravstvom, čakam celo dopoldan. Pregleda me druga zdravnica, ne pa moja izbrana. Ko pa moram v laboratorij pa so ravno tedaj na malici. Tiho


jozejuz sreda, 23. december 2015 ob 20:46

Seznam, kaj je vse v naši državi še v redu in nad čem še nismo razočarani je predolg. Bolje bi bilo napisati tisti dve, tri stvari, ki še delujejo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.