Legionar torek, 13. marec 2012 ob 09:16

Sploh ne ven, ke se eni teko sekirate zavolo nekšega ugleda, pa plusov pa minusov... Hihihi
Važno je ke si son misliš o sebi, nepa ka si drügi mislijo. Vsej jaz man takšna načela, pa me
toti ugledi pa minusi čistar nič ne genejo. Pomežik

iTux torek, 13. marec 2012 ob 09:19

TUNČEK je napisal/a:
Si ne edini po keren so ali ste vdarili, pa nič zato, se če bi se to realno dovalo bi mogoče melo smisel, zej je pa že bija cejt da se ukine, se se je močno izrodilo. Pa najbrš je ne pošteno koga optoževati !

Pa prijeten den želin fsen !


Za razliko od tebe, meni je vseeno za to ( plus, minus ), tebi pa je pac ne in te je verjetno zacelo nekaj negi boleti pa si sa urgentno pisate uredniki portola, ka to treba takoj vmeknite, ces ka je nepravicno do tebe. Nasmeh
Dvomim ka se takse izpade dogajajo ki drügje, ka bi na kerem portale administrator pisa uporabniki, citiram: "malo se vstavi s totimi minusi vseprek," in to na pobudo uporabnika.

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 09:22

S totimi ugledi je tüdi tak, da so ocenjüvali tvoje mišlenje, ne pa kvalitete napisanega in na toti način se zgibi smisel.
Ne ven zake bi moga nekomi dati minus, če misli drgačik ot mene ali mo o neki stvori drügi poglet kak jas.

Nasmeh

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 09:28

iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Si ne edini po keren so ali ste vdarili, pa nič zato, se če bi se to realno dovalo bi mogoče melo smisel, zej je pa že bija cejt da se ukine, se se je močno izrodilo. Pa najbrš je ne pošteno koga optoževati !

Pa prijeten den želin fsen !


Za razliko od tebe, meni je vseeno za to ( plus, minus ), tebi pa je pac ne in te je verjetno zacelo nekaj negi boleti pa si sa urgentno uredniki portola pisate ka to treba takoj vmeknite, ces ka je nepravicno do tebe. Nasmeh
Dvomim ka se dogajajo izpadi, ka bi na kerem portale administrator pisa uporabniki, citiram: "malo se vstavi s totimi minusi vseprek."


Če mi je neše fseka 20 minusov v enen dnevi, napisa pa sen en prispevek, ti resen malo zavre. Uredniki pa sen pisa samo o ten, da so minusi in plusi na toki način zgübli pomen.
Pita pa se človik zake je zadeva loufala do zej, zodja dvo mesca pa se je sfižila !?

Na portol mo pa pisali neglede na minuse in pluse, če so se pa že dovali, pa mo človik neki odnos do jih in ti je ne fseeno, če ti neše do po 20 minusof v enen dnevi !

Lep pozdrof

iTux torek, 13. marec 2012 ob 09:31

Dejstvo je, ka si ti pri tem urgira, ker te je zmotilo, ka nesi prisa do stevilke 400.
To pa kaj folk ocenjuje pa je ne tvoja skrb, ker je opcija "všeč" in "ni všeč". Ce pa se kdo tega posluzuje al se ne je na vsakem posamezniku. Se vedno imas moznost, da ugleda sploh ne vidis in ti je vseeno zanj.

iTux torek, 13. marec 2012 ob 09:35

TUNČEK je napisal/a:
iTux je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Si ne edini po keren so ali ste vdarili, pa nič zato, se če bi se to realno dovalo bi mogoče melo smisel, zej je pa že bija cejt da se ukine, se se je močno izrodilo. Pa najbrš je ne pošteno koga optoževati !

Pa prijeten den želin fsen !


Za razliko od tebe, meni je vseeno za to ( plus, minus ), tebi pa je pac ne in te je verjetno zacelo nekaj negi boleti pa si sa urgentno uredniki portola pisate ka to treba takoj vmeknite, ces ka je nepravicno do tebe. Nasmeh
Dvomim ka se dogajajo izpadi, ka bi na kerem portale administrator pisa uporabniki, citiram: "malo se vstavi s totimi minusi vseprek."


Če mi je neše fseka 20 minusov v enen dnevi, napisa pa sen en prispevek, ti resen malo zavre. Uredniki pa sen pisa samo o ten, da so minusi in plusi na toki način zgübli pomen.
Pita pa se človik zake je zadeva loufala do zej, zodja dvo mesca pa se je sfižila !?

Na portol mo pa pisali neglede na minuse in pluse, če so se pa že dovali, pa mo človik neki odnos do jih in ti je ne fseeno, če ti neše do po 20 minusof v enen dnevi !

Lep pozdrof


Ce pa jih ti ne bi skasira 20, ne bi pisa admine in bi blo po starem. Tak pa se je zarad tvojega pisarjenja to spremenilo. Hvala ka si napisa, ki mi je vcere administrator pisa ces ka jaz kao ne vem ka si ti urgira za spremembo ugleda.

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 09:38

Veš kej, 400 gor ali doj, to me ne moti, moti me način, kak se neše vrže na tebe, se ne rečen, da si bija ti, samo bodmo pošteni in nastopajmo pošteno, pa bi bilo fse v redi.

Kak te folk ocenjüje pa je skrb fsokega, se ti to pove kakšen si, kak pišeš...
Zavolo mene smo lehko bres ugleda, se ga portoli ponavodi nemajo, pa zadeva glih tak funkcionera.

Kak pa ti sploh veš, da sen pisa administratore !?

Že razmin pisa ti je - si me prehita z otgovoron.

Dejan torek, 13. marec 2012 ob 09:44

Ugled se neje ukinja zaradi kogarkoli. Tüdi nikomi neje bilo rečeno, kdo se je pritožüva ali karkoli. To kej iTux piše, je bole "na pamet".

Sicer je pa to ne dokončno, spremenilo se je, pa ka vidimo. Ampak je očitno še zej več guča o ten. Pret je vsake teko cejta nešče napisa, kak mo je to brez veze pa se s ten obremenjüva. Zej pa de očitno še večji cirkus glede tega...

Ne ven, zake se sploh s ten ukvarjate. Napišeš tisto, kej si misliš. Te pa či fašeš por minusov al plusov nima veze. To je tak kak na volitvah. Morti ne zmaga glih tisti, ki je van všeč, glihtak tü nesmo vsi istega mnenja. To je pač relativno.

iTux torek, 13. marec 2012 ob 09:45

TUNČEK je napisal/a:
Veš kej, 400 gor ali doj, to me ne moti, moti me način, kak se neše vrže na tebe, se ne rečen, da si bija ti, samo bodmo pošteni in nastopajmo pošteno, pa bi bilo fse v redi.

Kak te folk ocenjüje pa je skrb fsokega, se ti to pove kakšen si, kak pišeš...
Zavolo mene smo lehko bres ugleda, se ga portoli ponavodi nemajo, pa zadeva glih tak funkcionera.

Kak pa ti sploh veš, da sen pisa administratore !?

Že razmin pisa ti je - si me prehita z otgovoron.


Najbojse ka poglednes pod sporocila, pa bos vida komu si ti pisa pa kdo je tebi. Administrator je precizno preverja, kdo vse ti je dava minuse. Jaz ne bom negira, ka sem ti tüde da, ker sem se ne strinja takak si se ti z meno ne. Splosno pa je znano, ka na en post lahko samo enkrat kliknes ( vsec ali ni vsec) ti pa si meja tüde po 3 mogoce celo 4 krat dano ni vsec.

iTux torek, 13. marec 2012 ob 09:47

Dejan je napisal/a:
Ugled se neje ukinja zaradi kogarkoli. Tüdi nikomi neje bilo rečeno, kdo se je pritožüva ali karkoli. To kej iTux piše, je bole "na pamet".

Sicer je pa to ne dokončno, spremenilo se je, pa ka vidimo. Ampak je očitno še zej več guča o ten. Pret je vsake teko cejta nešče napisa, kak mo je to brez veze pa se s ten obremenjüva. Zej pa de očitno še večji cirkus glede tega...

Ne ven, zake se sploh s ten ukvarjate. Napišeš tisto, kej si misliš. Te pa či fašeš por minusov al plusov nima veze. To je tak kak na volitvah. Morti ne zmaga glih tisti, ki je van všeč, glihtak tü nesmo vsi istega mnenja. To je pač relativno.


Jaz sem n nikoga omenja ka je kak doticni pisa. Vem pa tocno kako in kaj in ni le "na pamet".

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 10:11

Kaj, če bi zadevo zaklüčili, da ne pride do kakše štükarije, se smo različni lidje z različnin mišlejen, zato je tüdi portol zanimif.
Ocenjevoje pa püstmo, se mo Dejan praf, da je bole pomembno ke fsoki napiše.
To ja

pravični torek, 13. marec 2012 ob 11:54

Ja, TUNČEK, s teboj se popolnoma strinjam. To ja

In še jaz pristavim svoj pisker, čeprav imam veliko minusov. Haha

Pri vsej tej pisariji sem ugotovil, da se pri kakšni splošni temi sploh nihče ne spomni dajati pluse ali minuse.

Ko se pa odpre tema, ki polarizira in razdeli ljudi, to so še posebej politične teme in pdobno, se pa takoj pričnejo deliti minusi in plusi.

In seveda ne na napisano, ampak po polarizaciji, pač kam kdo spada.

In na podlagi minusov in plusov in seveda števila ljudi, ki vlečejo na eno ali drugo stran, se takoj oapzi, katerih je več gor, ki se oglašajo.

Mimogrede.

Za psianje okrog 12. seje OS, kjer se še vedno vleče huda debata, sem večino kasiral minuse, ker sem pisal točno to kar se dogaja.

Seveda sem pa dobil ogromno podpore in vem da se s tem strinja ogromno ljudi, ampak se ne prijavijo gor, ne pišejo in tudi ne dajajo ocen.

Zato so v bistvu te ocene brezpredmetne, ker ne odražajo ensotavno nič.

Lahko bi se recimo 20 nekih ljudi prijavilo gor in za vsak omentar nekomu pripopalo plus.


Dejan torek, 13. marec 2012 ob 12:29

Vsen uporabnikon ugoditi, je pač nemogoče. Zaenkrat je zadeva tak, kak je. Ka pa so tote ocene brezpredmetne pa se ne strinjan. Približno pove sliko, kakšnega mnenja je večina uporabnikov in s ten pač dojo podporo ali grajo določeni objavi, komentari. Isto je pač na volitvah. Ne nujno ka zmaga tista opcijo ki jo "ti" tak vneto zagovorjaš in si misliš, ka je edina pravilna. Na kunci volivci odločijo, kej je "prav". Podobno je tü.

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 13:00

Pravični, tüdi jas se strinjan s teboj, da ocenjüjejo mnenja ali plus ali minus, ne pa kvaliteto pisanja.
Nasmeh

iTux torek, 13. marec 2012 ob 13:02

Ja samo ocene do katerih nema vsak registriran uporabnik vpogleda je tüde brezpredmetno. Jaz ce glejam od nekoga profil, ki mi je ne prijatelj ne bom nic vida. Na forume se vide le ena od treh barv. Pret je po moje bilo pac bojse.

Ce ne drügo man predlog, ka se naredi glasovanje in naj uporabniki odlocijo tj. vecina, ali je boljse da se vide ali pa ne. Je pa res ka je to stvar lastnika portala v keko ne zeli upostevati glasa vecine. Nasmeh

TUNČEK torek, 13. marec 2012 ob 13:04

Dejan tak je, samo narobe je če se lidje vržejo na enega , kak se fčosik zgodi in mu sekajo minuse za fsoko stvor ke jo napiše. Jaaa

Moderator 1 torek, 13. marec 2012 ob 17:10

V anketi na desni strani lahko glasujete o tem pa naj uporabniki določijo, kako bo.
Glasujejo lahko samo prijavljeni uporabniki.

lp

iTux torek, 13. marec 2012 ob 18:07

Mene pa zanima, ce boste tudi dejansko upostevali voljo uporabnikov in pa koliko casa bo trajala anketa.

kobreti torek, 13. marec 2012 ob 18:08

tak na hitro naprovin tu gor ogled ka vidin v kakši formi mon ugled Nasmeh

Dejan torek, 13. marec 2012 ob 18:24

Kak de rezultat, tak bo, ka nede keri prava, ka si opet kej zmišlovlemo Nasmeh Sej je toti ugled pač uporabnikon namenjeni.
Anketa pa je do petka do 23:59 Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.