Prleško-prekmurski dvoboj pripadel Muri

Avto Rajh Ljutomer - NŠ Mura 0:2 (0:1)

Prlekija-on.net, sobota, 12. september 2015 ob 21:52

Avto Rajh Ljutomer - NŠ Mura

V 4. krogu 3. SNL - vzhod, sta se v soboto, 12. septembra, v Ljutomeru pomerili ekipi Avto Rajh Ljutomer in NŠ Mura. Slavili so gostje iz Murske Sobote z 2:0.

V prvem polčasu je okoli 150 gledalcev videlo igro med obema kazenskima prostoroma z nekaj priložnosti na obeh straneh, ko je Ljutomer zapravil kar nekaj lepih priložnosti, konkretnejši pa so bili Muraši, ki so tudi ob koncu prvega polčasa povedli. Po izvajanju kota iz leve strani v 43. minuti, so domači še žogo uspeli odbiti, a je do nje prišel Leon Šeruga, ki je goste povedel v vodstvo.

Drugi polčas je bil podoben prvemu, oboji so si priigrali nekaj priložnosti, premoč pa je Mura ponovno kronala ob koncu. V 87. minuti je Jure Bračko izvajal prosti strel z okoli 25 metrov ter lepo zadel za zmago Prekmurcev v Ljutomeru, ki so jih spremljali zvesti in glasni navijači skupine Black Gringos.

V spodnjem videu si lahko ogledate oba gola ter slavje Murašev z navijači ob koncu tekme.

150; Šeruga 43., Bračko 87.

Avto Rajh Ljutomer: Fajfar, Bogdan, Bertalanič, Podgorelec (74./Kristl), Piberčnik (62./Markovič), Jelen (59./Semenič), Lotrič, Kardinar, Rakovec, Kocuvan, Panič; trener: Sašo Fijavž

NŠ Mura: Luk, Šiško, Kisilak, Celec, Šeruga, Potrč (61./Nemec), Ivanič, Slana, Kotnik (67./Bračko), Karas, Atanasov (80./Poredoš); trener: Franc Cifer

ŠNK Bakovci - Lesoplast Križevci 0:0 (0:0)
Nafta 1903 - Tromejnik G-Sukič 0:5 (0:2)