Veržej v zadnjih minutah do zmage; Ljutomer skoraj zapravil visoko vodstvo

NK Veržej - ŠNK Radgona 2:1 (0:0); NK Turnišče - Avto Rajh Ljutomer 2:3 (0:2)

Prlekija-on.net, torek, 16. april 2019 ob 19:09
Veržej je ponovno premagal Radgono

Minuli konec tedna je v 3. SNL - vzhod, bil odigran 20. krog. V Veržeju sta se ponovno, v manj kot mesecu dni, srečala NK Veržej in ŠNK Radgona. Tako kot 23. marca, je tudi tokrat slavil Veržej, a vse do zadnjih minut tekme je kazalo drugače. Radgona je namreč od 48. minute dalje bila v vodstvu, ko je gol dosegel Blaž Drašak. Veržej je nato šele v končnici tekme, v 89. minuti izenačil, gol je dosegel Marko Ilić, v 92. minuti pa so prišli tudi do zmage. Zmagoviti gol je zabil Miha Kušnik.

NK Veržej - ŠNK Radgona 2:1 (0:0)
80; Ilić 89., Kušnik 92; Drašak 48.

NK Veržej: Tadej Trajkovski, Renaldo Vidovič (54./Lukas Magdič), Filip Vinter, Mićo Lugonjić, Andraž Sorko, Karel Šalamun (46./Tadej Gjergjek), Admir Đono, Dejan Marčeta, Luka Madon (65./Miha Kušnik), Marko Ilić, Mitja Lovenjak. Trener: Mitja Erniša

ŠNK Radgona: Petar Božek, Alen Klobasa, Borut Bračič, Alen Katan (71./Rok Vohar), Mitja Adam, Marko Horvat (75./Jure Šadl), Srečko Sterniša (88./Vid Benjamin Krajnc), Blaž Drašak, Jaša Zupančič, Aljaž Kocet, Mitja Divjak. Trener: Jože Sečkar

Ljutomer skoraj zapravil vodstvo z 0:3

Avto Rajh Ljutomer pa je tokrat gostoval pri Turnišču ter silovito začel, saj je že v 15. minuti vodil z 2:0. Oba gola je dosegel Mario Skuhala, v 5. in 15. minuti. V 68. minuti je bilo že 0:3, ko je gol dosegel še Alen Brumen, a se gostje niso predali. V 76. minuti so znižali rezultat, gol je dosegel Ludvik Horvat, v 88. pa je Matej Nemec zadel še za 2:3. Ljutomer je nato zdržal do konca in iz gostovanja odnesel nove tri točke.

Mario Skuhala

Mario Skuhala je dosegel dva gola

NK Turnišče - Avto Rajh Ljutomer 2:3 (0:2)
100; Horvat L. 76., Nemec 88.; Skuhala 5., 15., Brumen 68.

NK Turnišče: Bojan Cigut, Matej Nemec, Erik Lutar, Dražen Lazar, Aleksander Horvat (34./Ludvik Horvat), David Županić, Aleš Koren, Blaž Koznicov (76./Jurij Šumak), Nik Ternar, Aljoša Kovač (69./Anell Horvat), Aleksander Koren. Trener: Denis Lutar

Avto Rajh Ljutomer: Uroš Mlinarič, Tilen Nemec (81./Lan Feguš Makovec), Tomaž Kramar, Mario Skuhala, Gašper Semenič (67./Niko Kardinar), Jeremy Bukovec, Primož Munda, Alen Brumen, Miha Rakovec (42./Dejan Kociper), Tomaž Markovič, Primož Panič. Trener: Boštjan Zemljič

Ljutomer zaseda tretje mesto na lestvici, Veržej je peti, Radgona pa na zadnjem mestu.