Ljutomer slavil proti Korotanu

To je bila šesta zmaga za Ljutomer. Ob dveh remijih in štirih porazih imajo trenutno 20 točk in zasedajo peto mesto med 14. ekipami.

Prlekija-on.net, nedelja, 5. november 2023 ob 14:26

Zmaga in točke ostale doma. 12.krog 3.SNL vzhod Avto Rajh Ljutomer - Korotan Prevalje 3:0 (2:0) Tilen Ketiš ...

Objavil/a NK Ljutomer dne Nedelja, 05. november 2023

Avto Rajh Ljutomer - Korotan Prevalje

Ekipa Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 4. novembra, v 12. krogu 3. SNL - vzhod gostila ekipo Korotan Prevalje. Ljutomerčani so slavili s 3:0. Domačini so povedli že v 2. minuti, ko je zadel Tilen Ketiš, v 7. minuti pa je na semaforju pisali že 2:0. Zadel je Karel Šalamun. Izid se do konca prvega polčasa več ni spremenil.

Tudi v drugem polčasu vse do izteka rednega dela ni bilo več golov, v 92. minuti pa je končni rezultat iz enajstmetrovke postavil Primož Panič.

Avto Rajh Ljutomer - Korotan Prevalje 3:0 (2:0)
Ketiš 2., Šalamun 7., Panič 92. (11-m)

Avto Rajh Ljutomer: Lörinc, Nemec, Bertalanič, Šalamun (Madon, 82.), Skuhala, Nemec, Munda, Ketiš (Panič, 82.), Semenič T., Virag, Fras (Semenič G. 67.). Trener: Rudi Viher.

Korotan Prevalje: Boštjan, Jezernik, Zavolovšek (Tešić, 77.), Pipuš (Turkuš, 69.), Kovač, Grešovnik, Kovač, Klarič, Buljubašić, Bijol (Kahvedžić, 77.), Plesec. Trener: Tin Küzma.