Slab drugi polčas botroval porazu Radgončanov

Arcont Radgona – Kronos Logatec 25:27 (13:10)

Prlekija-on.net, ponedeljek, 22. april 2024 ob 08:45
Arcont Radgona

Rokometaši Arcont Radgone so po dolgem času odigrali uradno tekmo pred svojimi gledalci, ki pa so na koncu razočarani zapustili dvorano. Radgončani so v prvem polčasu odlično igrali v obrambi in vodili tudi že za 5 zadetkov (12:7). V drugem delu nato obramba več ni bila tako trdna, v napadu pa so se začele pojavljati napake. Gostje so tako preobrnili rezultat in se na koncu veselili zmage z dvema zadetkoma razlike 25:27.

Arcont Radgona - Kronos Logatec 25:27 (13:10)
Gornja Radgona, 20.4.2024, 50 gledalcev, sodnika: Tilen Virant in Tom Virant.

Arcont Radgona: Nino Perša (9 obramb), Prosenjak (4 obrambe); F. Šijanec, Breznik 6 (1), Čuš, Niko Nevio Perša 9 (1), Plohl, B. Šijanec 6, Podlunšek 2, G. Šijanec, Hedl 1, Šerbinek 1, Paldauf, Gorjup. Trener: Blaž Bratkovič.

Kronos Logatec: Kromar (5 obramb), Maričič; Purkart 1, Šegula 5 (3), Remžgar Cankar 4, Levec 3, Cunjac 4, Orač Istenič 5 (1), Šebalj 5. Trener: Nedeljko Ribič

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 2 (2), Kronos Logatec 4 (4); Izključitve: Arcont Radgona 16 minut, Kronos Logatec 8 minut.

Arcont Radgona bo zadnjo tekmo v sezoni 2023/24 odigrala v soboto, 11. maja proti Alples Železnikom, a tekma o ničemur ne odloča, saj so Radgončani že "zabetonirani" na zadnjem mestu.