Ljutomer sezono pričel z zmago

Avto Rajh Ljutomer - Črenšovci 3:0 (1:0)

Prlekija-on.net, nedelja, 24. avgust 2014 ob 09:33
Avto Rajh Ljutomer

Avto Rajh Ljutomer je v soboto, 23. avgusta, odigral tekmo 1. kroga v sezoni 2014/2015 v 3. SNL - vzhod. V Ljutomeru so gostili nogometaše iz Črenšovcev ter jih premagali s 3:0.

Letos je 3. slovenska liga nekoliko spremenjena, saj je razdeljena na Sever, Center, Zahod in Vzhod, kjer igra tudi Ljutomer še z ostalimi 13 klubi iz Pomurja. V ligi so med drugim tudi nekdanji prvoligaši Mura, Nafta in Beltinci.

Ljutomer je tako sezono pričel z zmago s 3:0, gole pa sta dosegla Niki Slana, ki je zadel dvakrat ter Rok Kocuvan. Slana je bil uspešen v 27. in 67. minuti, Kocuvan pa v 52. minuti.

V naslednjem krogu bo Ljutomer v soboto, 30. avgusta ob 17.00, gostoval pri Nafti 1903.

50; Slana 27., 67., Kocuvan 52.

Avto Rajh Ljutomer: Küzma, Bertalanič, Žnidarič (78./Podgorelec), Žinko, Piberčnik, Slana (81./Markovič), Munda, Kardinar, Rakovec, Kocuvan, Panič (68./Majerič); trener: Boštjan Zemljič

Črenšovci: Ternar, Gabor, Virag, Tompa, Horvat, Dražnik, Kociper, Majcen (82./Zadravec), Bagari (57./Šernek), Törnar (46./Hozjan), Tivadar, trener: Goran Koveš

Rakičan - ND Lušt Beltinci 5:1 (4:0)
Odranci - Čarda 1:2 (0:1)
Bistrica - ŠNK Bakovci 2:1 (0:0)
Serdica Kl.Šinko - Nafta 1903 0:3 (0:2)
Tromejnik G-Sukič - NŠ Mura 2:0 (2:0)