Ustvarjalec tega trenutka. To je najboljši opis trenutne pozicije Žana Serčiča na domači glasbeni sceni. Čutna balada 'Zadnja noč', je že več mesecev najbolj vroča slovenska pesem na YouTubu. Mojster romantike pa je najboljši v živo.
Vsestranski pevec, glasbenik, avtor in producent navdušuje z modernim pop zvokom. Po dveh svojih ploščah je koproduciral štiri pesmi na aktualnem albumu Jana Plestenjaka 'V naju še verjamem', v finale Eme je popeljal Anabel s pesmijo 'Tendency' in Stelo Sofio s skladbo 'Tu in zdaj', podpisuje aktualne skladbe De Liri ('Visoko'), Eve Boto ('Misliš na njo') Brez kril ('Bepop'), z Anabel sta posnela odličen duet 'Rada', z Dagijem, ki igra tudi v njegovem bendu, 'Tebe ne dam', z Emkejem 'Nisva kul', ne pozabimo na njegove hite 'Čudeži' in 'Snežinki', 'Letim' ... in odlično sprejet avtorski album 'Iz moje sobe'.
Žan Serčič se je v desetletju iz malega fanta s kitaro razvil v enega naših najbolj cenjenih glasbenih ustvarjalcev in karizmatičnega pevca, ki je na poti na največje glasbene odre.
sobota 27. december ob 20:00 | Koncert POTATO MUSHROOM in KA TE TRGA |
sobota 27. december ob 21:00 | Samo Budna & Band v London by Gaš |
torek 30. december ob 19:30 | Razočarana gospodinja pri seksologu |
sreda 31. december ob 14:00 | Silvester Warm-up |
sreda 31. december ob 22:00 | Silvestrovanje v Ljutomeru |
četrtek 1. januar ob 21:00 | VELIKA novoletna ZABAVA z Lariso Sreš in skupino Avantura |
petek 16. januar ob 20:00 | Nina Pušlar v Murski Soboti |
sobota 24. januar ob 18:00 | Budale |
petek 30. januar ob 19:00 | TADEJ TOŠ v prostem slogu |
sobota 31. januar ob 17:00 | Turnir v namiznem tenisu |