Zakaj smo moški prepričani, da imamo prav, ženske pa nam govorite, da se motimo? Moški smo zelo pametni, vsaj tako mi mislimo, kljub temu da nam ženske redno govorite, da nismo. Ampak mi vztrajamo pri svojem. Naša pamet je bolj racionalna kot ženska pamet. S tem se tolažimo, ko ugotovimo, da smo vas prizadeli ali spravili v neroden položaj. Vendar vztrajamo, ker samo to imamo. Moško pamet! Je posebna, ima svoje pomanjkljivosti in prednosti in pomanjkljivosti, vendar vam je ženskam zelo všeč. Razen takrat, ko vam ni.
Predstava »Moška pamet« je komedija o moškem in ženskem razmišljanju o vsakdanjem življenju, odnosih, ljubezni, otrocih, družini in seveda o seksu. Pri seksu je namreč največja razlika med moško in žensko pametjo, vendar, ker v tej predstavi nastopamo samo moški, o ženski pameti raje ne bomo govorilI. Razen tisto, kar je enostavno treba povedati.
Predstavo bodo otvorili trije mladi komiki, ki jih je Vid Valič povabil, da povejo še svoje mnenje, saj ga zanima ali je moška pamet vezana samo na posameznika ali kar na celoten moški spol. Če tudi vas to zanima, ste lepo vabljeni na uro in pol zabave, sproščenosti ter smeha.
V Domu kulture Gornja Radgona na sporedu v četrtek, 20. 11. 2025, ob 19.30. Vstopnice v predprodaji že na voljo v TIC Gornja Radgona, na povezavi: https://vidvalic.si/vstopnice-nakup/moska-pamet-20-november-gornja-radgona/ ter prodajnih mestih sistema Eventim.
Nastopajoči:
Vid Valič | Alen Mastnak | Dino Kapetanović | Alen Borišek
torek 16. december ob 10:00 | Pojmo po domače |
torek 16. december ob 11:00 | Kak je negda blo s Klavdijo |
sreda 17. december ob 16:00 | Kako se je začelo? |
sreda 17. december ob 17:00 | Božična delavnica |
četrtek 18. december ob 16:00 | Bralni klub s Klavdijo na Razkrižju |
četrtek 18. december ob 17:00 | LEGO božična delavnica |
četrtek 18. december ob 18:00 | Kriminalna komedija Vila Crowley |
četrtek 18. december ob 19:00 | Koncert Etno folk Bosi - Klub JAMA |
petek 19. december ob 14:00 | Adventna vasica na Glavnem trgu v Bad Radkersburgu |
petek 19. december ob 16:00 | Praznično druženje v Mekotnjaku |