MHA četrtek, 1. oktober 2009 ob 08:40

Neso vse fejne, eno por se jih nejde. Nejbohjše pa de res, takak je Dejan napisa, na friški lüft iti.

Jernej četrtek, 1. oktober 2009 ob 09:46

Hahaha

Jernej četrtek, 1. oktober 2009 ob 09:46


Eti v Avstriji majo nekaj podobnega... "BAUER SUCHT FRAU"





Nela četrtek, 1. oktober 2009 ob 11:47

Gnes sem ze v cejtingah stela, kak sta se Maja pa mislim da Miki rada mela, hehe. Jezik Jeni decko pa duma hmira, tak jo pogresa pa ljubi. Takak sen rekla, tu se bo pestro. Pomežik

Jernej to kej mojo avstrijci pa nemci pa je ka si partnerko iscejo, pa na kunci nega penez, takak tu.

Zvončica četrtek, 1. oktober 2009 ob 23:22

Škoda gučov za toto "kmetijo"... Zloba

MILAN petek, 2. oktober 2009 ob 07:28

Vuuhuu kak vidin ženskan gra na žifce LA TOJA (fuj)

Nela petek, 2. oktober 2009 ob 09:34

Meni glih ne gre na zivce, se pa moren smejati z je, kak se obnosa pa drzi, dedi pa jo z ocmi pozirajo, se posebej toti Artur. Hehe Pa zdi se mi da ce nekak pametno ke povedati, tepa totalno blond vun spodne. Hihihi

MHA petek, 2. oktober 2009 ob 11:27

Zvončica je napisal/a:
Škoda gučov za toto "kmetijo"... Zloba


Bogme res. Jaaa V slüžbi si nonstop gučijo o totih kmetih. Hjooj

Dejan četrtek, 22. oktober 2009 ob 13:01

Fčera sen slučejno tv nažga pa sen vida zodjih pet minut tote farse Hahaha Neke so se cukali pa tukli pa kleli en ovega. Pa nekši novi kmet je poleg, Daniel Haa Te sen ša glejat na stron gdo to je, pa je Daniel Popović Hahaha
Pa še nekša Maja Malnar je nova poleg. Jas ne ven gi tote "slavne" pobirajo. To bi se lehko imenüvalo Kürjak propadlih "zvezd", ne Kmetija slavnih Hjooj

MILAN četrtek, 22. oktober 2009 ob 14:47

Vuuhuu dobro ka nega več dosti resen provih -storik kmetof toti bi se razjokali.

prlek1825 četrtek, 22. oktober 2009 ob 15:48

to pa resen ke so z tote kmetije naredli totalno norčuvaje z kmetov...ne čudno ke je ovi gospodar hmrjo

Legionar četrtek, 22. oktober 2009 ob 19:54

Či že s koga, te se norčüvlejo sami s sebe, ne pa s kmetov. Hehe Samo se je treba pitati, zakej se tak delajo norca sami s sebe. Morti zato, ka to gleja trifrtole Slovenije? Vrag smejun

Dejan četrtek, 22. oktober 2009 ob 20:22

Po moje to glejajo lidje, ki majo nizko samopodobo. Ka te glejajo tote bedoke, ka se ob jih počütijo nekej več Hihihi

Legionar četrtek, 22. oktober 2009 ob 20:44

Hehe Tepa potli gučijo, kak je ovi smotani, pa kak ovi lehko to pa ova ovo...Lehko pa se pitamo, što je bole smotani, tisti keri tan nastopajo ali tisti ker to glejajo. Hihihi Zloba

prlek1825 četrtek, 22. oktober 2009 ob 21:00

gnes sem glih čujo za totega artura al ke je...ke man nevem keko doktoratov je že pret bijo guč...sem pa gnes čujo ke je baje delo na nekšni univerzi pa so z študenti delali izpite v gostilni.....te pa se je to razvedlo pa so ga skinoli ze pa ki si je naredjo slabo luč se tak če neke vun metati

Zvončica četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:35

Sen že mislila ka se je kej za prešteti zgodilo na toti kmetiji ka vas je teko top obdelovalo....če še je te Artur skoz polek?

prlek1825 četrtek, 22. oktober 2009 ob 22:44

jaz ne gledim glih redno kmetije enkrat na teden pa morti malo poglednem teko ke vidim za ke se gre....pa bom reko tak fredi miler je bijo totalni bedok od ke ga pozna...ampak me je tu v kmetiji zej malo presenetjo.....se mi vidi čist drugi človik....glede drugih članov pa totalni polom...artur latoja pa salome bi v trenutki hitjo vun!

tota kemtija bi po mojem bila puna zanimiva če bi notri bli provi lidje pa ke bi se kmetijstvo prikazuvalo tak kak je resen nekda blo

MILAN petek, 23. oktober 2009 ob 09:40

Mislec NEJBOLE JE ŽALOSTNO KA SO TE TO NEKŠI NAŠI SLAVNI LIDJE

TOTI SO SAMI SEBI NEJBOL POMEMBNI

ČE NEMAMO BOJŠIH SLAVNIH LIDI TE JE NEKEJ FEST NAROBE Z NAMI

verjetno pa je tak ka so edino toti pristali ka do poleg

Legionar petek, 23. oktober 2009 ob 11:50

prlek1825 je napisal/a:
gnes sem glih čujo za totega artura al ke je...ke man nevem keko doktoratov je že pret bijo guč...sem pa gnes čujo ke je baje delo na nekšni univerzi pa so z študenti delali izpite v gostilni.....te pa se je to razvedlo pa so ga skinoli ze pa ki si je naredjo slabo luč se tak če neke vun metati

Artur je doktor bioloških znanosti, poleg tega ma tüdi magisterij z medicinskih ved, kunča pa je tüdi veterinarski fax. Napisa je tüdi že por zanimivih filozofskih knjig (Altruizem), taka ke se intelekta tiče, je za tote butle tan fse genij! No, narediti doktorata z biologije, pa magisterija z medicinskih ved pa kunčati veterinarski fax je ne hec. Zej to kej un dela tan, je drüga stvor, pa zakej to dela, po moje se samo norca malo dela s fsega sküp, takak je to dela te kdo je kao kandidira za precednika. Hihihi Človik je inteligenten, razgledani pa izobraženi in to precik, to je dejstvo! To ja

Dejan petek, 23. oktober 2009 ob 12:05

Artur je na toti kmetiji daleč nejbol pameten človik. Samo je za toti kaliber lidi, gi toto oddajo glejajo, malo "pretežki" Hihihi Večina se jih bolj poistoveti z raznimi Salmonelami pa Malnarcami Hahaha
Mene spomija na moje profesore iz sredje šole pa iz faksa. Lidje za kere bi na prvi pogled reka, ka so nekši klošari pa zgübleni lidje, dere pa ga malo bole poznaš pa vidiš, ka nega stvari, ki je človik ne bi zna pa strašno razgledani.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.