Legionar petek, 23. oktober 2009 ob 12:17

Točno , to si dobro napisa. Fsaki keri malo izstopa, pa se ne obnoša glih v skladi z nekšimi nenapisanimi normami, je butl za ene. Artur po moje dobro ve kej dela pa zakej se tak obnoša, pa keko sen čüja, tüdi nima dlake na jeziki, tüdi kda treba somega sebe pokritizirati, ne.

MILAN petek, 23. oktober 2009 ob 12:30

Kul zato je glih zanimivo ka pač istopa to pa ne gre fküper z ostalimi
pa kej čemo nekej se more goditi.

Legionar petek, 23. oktober 2009 ob 12:34

Či mene pitaš, toti fsi malo izstopajo. Hehe

Tunč petek, 23. oktober 2009 ob 13:55

Kaj se Artura tiče pamet ma drugega pa nič. Zamene je Artur ne človek na kerega bi se lehko zanesa. Samo nekaj planira pa spletkari na kunci pa bi za liter šnopsa ali pa za peneze pohodja vsakega najboljšega prijatelja. Hjooj

Dejan petek, 23. oktober 2009 ob 14:04

No, to pa morete tisti povedati, ki vestno spremlate to Nasmeh Jas se totega Artura spotin, ke je "kandidira" za predsednika pa dve prvi oddaji sen tak na pol gleja, ka fsej približno ven, o čen se gre, či kej komenteran. Pa ovokrot sen malo gleja, ki so se nekej tukli. Tak daleč pa ne ven, kej se dogaja pa kej bi toti Artur nareda. Da mi je tak daleč tüdi fseeno. Lehko tüdi tisto La Toyo odo za en špricar. Za drügo itak neje Hihihi

MHA sobota, 24. oktober 2009 ob 12:05

Jas tüdi ne spremlan tega taka pojma neman kak so ke tan. Što pa se je te reza oviden?

Dejan sobota, 24. oktober 2009 ob 15:02

Neke sta se Artur pa Salmonela cukala. Nekši bobji fight je bija Hihihi Hjooj

MILAN sobota, 24. oktober 2009 ob 16:00

Vuuhuu SAMO ZEJ SO JIMA ZAGROZILI KA LEHKO GRETA ČE NETA V REDI

MHA sobota, 24. oktober 2009 ob 19:52

He he, to bi še rad vida kak se Salome reže Hehe

Legionar nedelja, 25. oktober 2009 ob 18:47

Tunč je napisal/a:
Kaj se Artura tiče pamet ma drugega pa nič. Zamene je Artur ne človek na kerega bi se lehko zanesa. Samo nekaj planira pa spletkari na kunci pa bi za liter šnopsa ali pa za peneze pohodja vsakega najboljšega prijatelja. Hjooj

Jaz pa sen glede tega vsega malo skeptičen. Keko sen jaz šteja pa čüja določene stvari o toti kmetiji, je za toto stvor napisani scenarij že vnaprej in toti lidje so tan kar fejn pločani za to ke delajo. In če je resen tak je tüdi logično ka se zavolo toga mogoče ne obnošajo tan takak drgačik oz. ka tan malo špilajo, zato ker verjetno morejo špilati! Jaaa Uni pred vstopon v toti show podpišejo por pogodb, v kerih se zavežejo ka recimo nedo nigi razlagali, ke se je v resnici tan godilo pa kak se je snemalo pa tak dale...In so po moje ne glih realna slika svojega obnošaja v 'normalnen' živleji oz. vsakdani. Taka tega ne preveč resno vzeti ka se tan godi. Je pa tüdi resen, či z nekon živiš 24 vür na den pa glejaš iste frise por tednov, ka pride do določenih napetosti pa abnormalnega obnošaja, prepirov, pretepov itd., ke pa je tüdi normalno.

Dejan ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 12:04

Ja določene zadeve so ziher "nastovlene". Pa že nasplošno, se ti ziher nemreš isto obnošati, dere so kamere poleg, kak pa se ovači. Nekše stvari pa se trebajo dogajati, ka se malo dereje pa svajüvlejo, vači ne bi blo zanimivo za lidi. Malo drtjo, svajüvaja, klofutaja, seksa, ... ka se majo lidje drügi den v slüžbi o čen za pogovorjati Hihihi Hjooj

bostjan85 ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 12:29

če mene pitate,so vsi toti resničnostni šovi ena veka bedarija,ki je že vse napre napisano,te pa dojo notri najvekše slovenske bedoke,ka je te vekša gledanost,ne razmen kak lehko takši nor brezvezen šov sploh što gleja,sramota za program 24 ur....


moje mišleje pač,brez zamere ovin ke to glejate

Legionar ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 13:49

Jaz POP TV-ji nejč ne zamerin. Či bi jaz bija lastnik, bi isto tak kakši resničnosti šov vrtja, zato ka to lidje pač glejajo! To je komercialna televizija in jin je v interesi vrteti stvari kere se glejajo, ne pa tistih kere se ne!

Dejan ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 14:15

Jas pa totih oddaj na POP TV pa Kanal A, recimo Svet pa 24ur sploh nemren prebovlati Slabo Vse tak napihovlejo, ka je hüdo. Po amerišken recepti, čim bolj bombastično... Pa cela stron 24ur.com je takša. Nekše enovrstične novice pa krvova slika polek, teko ka fsakši pogledne ... Hjooj
Resničnostni šovi pa so tüdi ena veka bedarija. Še bole poneumla že itak glupe lidi Hihihi

MHA ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 14:22

Pop tv tak drügo ne ve kak tote šove pa mehiške nadaljevanke glejati, se skos hvolijo ka mojo nejveč gledanosti pa tak dale. Hjooj

Legionar ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 14:43

No ja, vse to je logična posledica sveta v keren živimo. Šteli smo meti kapitalizem pa globalizacijo pa potrošniško družbo in to je pač to, to tak zgleja! Grotali smo prova potrošniška drüžba, ker hlasta za takšimi blesarijami in tega de čiduže več. TV postaje pač vrtijo tisto ke blesav folk šte glejati in tan se vrtijo reklame, posledično se ene stvari bole odovlejo. Fse je naštimano samo v smeri zaslüžka. Lidi pač treba poneumiti do tote mere ka kipüvlejo , pa čiglih trifrtole od vsega ke küpimo v trgovini, mogoče sploh ne nücamo. Samo sistem je tak narejeni ka nas prepričajo, ka nekej nücamo, in mi to küpimo. Fse se dela pač v toti smeri, lidi je treba narediti tak blesave ka se te lehko kapitalisti špilajo z jimi. To je fse en globalni načrt, samo dosti jih tega ne skuži.

Dejan ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 14:48

To je fse res, samo nesmo fsi takši, ka bi se dali tak napizditi pa okoli nositi Hihihi

Tunč ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 15:15

Za resničnostni šov pač ne trebaš nobenega scenarija. Narediš avdicijo jim narediš psihloški profil in te 10 komadov po značaji najboj različnih lidi vtekneš skup v en prostor v kerem živijo dokič se jim vsem ne svuzla in se začnejo sfajivati za najmanšo stvar, ki jim ni prav. Še pred pa jim daš podpisati pogodbo, ki jih zavezuje da ostanejo notri in si nemrejo samo premisliti da se ne grejo več.
Jaz kar spremlam tote resničnostne šove in stalno me preseneti hinavščina in pokvarjenost lidi. Včasih kar nemrem vervati okoli kakšnih banalnih stvari se štukajo. Ko so prvi teden notri vsi vse najbolše. Potli pa se kar čez noč spremenijo in duže kak so notri bolj so pokvarjeni. Redki da se držijo tistih načel, ki so jih zagovarjali ko so se spustili v takšno oddajo.

Legionar ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 15:19

Treba pa je znati ka smo lidje pač še fseeno ena vrsta živoli in ka se v različnih situacijah pač različno obnošamo. Tak je tüdi v kmetiji; tan so lidje v nevsakdanji, stresni situaciji in se temi primerno pač tüdi obnošajo in pridejo na plano tüdi tiste slabe strani , ker mamo vsi v sebi, ne samo tisti tan v Kmetiji in ki pač v takših situacijah vdorijo vün pri vsaken!

Dejan ponedeljek, 26. oktober 2009 ob 15:41

Na TV3 je tüdi en küp totih resničnostih šovov. To lidje po cele dneve glejajo, tak ka zgibijo stik z realnostjo pa mislijo, ka je živleje samo ena igra... Pa tüdi ne ven, kej se v takšnih šovih lehko nafčiš oz. kej lehko pametnega iz tega odneseš. Mislin, ka nič dosti. Kvečjemi te to samo norega naredi. Rejši celi den skoz okno glejan, kak listje dol kople, kak pa to Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.