MHA četrtek, 7. januar 2010 ob 13:45

Drügo tak ne vejo pisati, kak san tote prenapihjene stvari. Dol

Legionar četrtek, 7. januar 2010 ob 17:36

Dejan je napisal/a:
Pa še tista kokvača "strokovne žirije" kmetije je fčera v Piramidi bila Hjooj Gi se vedno tak zadira, ka kumej do lüfta pride, dere tolmači o nekših svojih vrenotah Tiho Tote ali nemren čüti Mrtvo mrtev

Nerad koga šinfan, samo moja žena, ge je negda matičarka v Grosupljah bila, toto Likovičko dobro pozna. Jaaa Baba bi vse drüge fčila o nekših vrednotah pa predgala, soma pa ma duma celo štalo, hčerke nekše problematične, ena oz. celo obe se mi zdi ka sta tüdi ločeni , pa tak dale...In takši do o družinskih vrednotah predgali. Hihihi

Dejan četrtek, 7. januar 2010 ob 17:43

Ja sej to glih. Takši so ponavodi nejhüši, gi se nekej bunijo, kak je to gnesden, ka je fse raspüščeno. Duma pa majo pred pragon 500 kil proha. Tak ka nej nejpret pred svojin pragon pometejo.
Ženska pa mi je res ena nejbol antipatičnih osebnosti, ke sen jih gda vida.

Legionar četrtek, 7. januar 2010 ob 17:46

Hehe, zgleja pa ka uživle v ten ka je v središči pozornosti. Hehe

Dejan sreda, 8. junij 2011 ob 21:05

Jernej je napisal/a:

Eti v Avstriji majo nekaj podobnega... "BAUER SUCHT FRAU"







Či se ne motin, bode zej pri nas toti šov. Ne ven sicer, či je isti, na podobno foro se mi zdi -> Ljubezen na seniku

MHA sreda, 8. junij 2011 ob 21:32

Ja ze še bo po en šov več...

TUNČEK četrtek, 9. junij 2011 ob 08:02

Jernej, pa toti tvoj Bauer nejde gda kakšo Frau ? Hehe

MHA četrtek, 9. junij 2011 ob 15:10

Zodič ko sen bija na Dunaji, sen gleja tisto ka ženske zamejajo, ke so še le tan delali. Hjooj

TUNČEK četrtek, 9. junij 2011 ob 16:19

Jas bi mojo takoj zameja. Ge se to lehko naprovi MHA ? Pomežik Kul Haha

MHA četrtek, 9. junij 2011 ob 17:57

Heh Tunček, po boš po vuhah doba Hihihi Pomežik

TUNČEK četrtek, 9. junij 2011 ob 18:58

Gnes ne, ke me nega duma, ke delan. Vujtro pa je nevarno, če de poglejala forum.

Hahaha Pomežik

MHA četrtek, 9. junij 2011 ob 19:56

De te že počakalo do zutra Hehe

TUNČEK četrtek, 9. junij 2011 ob 20:03

Samo ne sme iti na portol, kak ji naj to preprečin ? Če se spremenin v Hanzeka, de to ke pomogalo ? Hehe

MHA četrtek, 9. junij 2011 ob 20:06

Internet kabl prežmekni, Haha ali pa kamuflažo ja

TUNČEK četrtek, 9. junij 2011 ob 20:21

Nič nede hasnilo, ke je tüdi f slüžbi na interneti ! MHA zej si me tak prestraša s ten, da dobin po vühah, da mi srce tuče kak hamer pr kovoči. Če mo se vün zvleka s tote brozge, pločan pijačo pri noven Mačoki tan v Lotmergi. Žalosten Ubog

driver torek, 20. november 2012 ob 15:44

gleda kdo gostilno?? kej si mislite, ka je jani moga vun, zaj pa je nazej priša?? pomojem bode zej zmaga..

http://www.zurnal24.si/jani-se-je-vrnil-v-gostilno-clanek-172675

TUNČEK torek, 20. november 2012 ob 16:41

Ne glejan in ti nemren pomogati. Pomežik

MHA sreda, 21. november 2012 ob 00:20

Eh, škoda cejta za to...

Dejan sreda, 21. november 2012 ob 17:30

Ne glejan, ampak ke sen toti članek prebra, v čen je sploh fora ka folk glasüvle pa keš zaprovla, če potlan itak neje tak, kak so zglasüvali?

To mi bol tak napre pride kak naši posvetovalni referendumi Hehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.