TUNČEK četrtek, 20. maj 2010 ob 21:51

PISMO TURISTIČNOJ AGENCIJI (ni pisano f prleščini, ke je originalno)

Sem jebeni potnik iz ove destnacije matr vam turistično.....gospa šefica za egipt, sorry šarm el šejk hvala za tak dopust,

1.adria zamujala na brniku skor 3 ure, baje smo čakal važga vodića ker je mel ispit na faxsu, matr vam študentsku

2. v avionu ni piva mrzuga, jebe jih baje hladilnik...

3. stevardesa neprijazna, sem čaku na wiski 45 min., baje zarad turbolence, boli mene za to panaj tablet uzame al pa doma ustane...nešolana

4. v šarmu vroče ko svina, to ni men na šalteru noben reku, matr vam nešolano,

5. hotel oz. neven pik jajca bi reku lahko temu, recepcija mrzla ot klime da je žena prec uzela coldrex ( upam,da veste kaj je to , matr vam nešolano), pol mi je u recepciji en črn v smešni uniformi hotu spizdit vse kufre, matr vam arapsku. Sem ga prec prtegnu ko vola, mene nebojo jebale kamele.

6.sobo smo čakal 3 ure, ker so popravlal wc, kersu ga eni angleži demuleral, jebem jim kralicu neutesanci pegasti.

7. spal smo slabo ker je žena skoz kašlala zarad jebene klime u sob, pol sem jo ugasnu pa smo se zbudl vsi zabuhel ker je blo 42c u sob, matr vam klimaško.

8. sem šou v recepcijo in jim jebu arafata, pa so mi pol ponujal neke suite, boli me za slašice ker jih nejem...

9. zajtrk u kurcu ene baklave ne znaju narest, kava za prašiče, vodo sam za drisko poplahnt,...

10. bazen u kurcu totalno, nepravilne oblike neveš kje bi šou sploh not u vodu, povhn klora, sem mel usta ko malancani zvečer, žene nebi umenju ker ni šla iz sobe 2 dni zarad kože razžrte, matr vam klorerano

11. na bazenu je skoz en zanam hodu z brisačam, pol smo se mal stepl pa je nehu, matr vam žeparsko al kva je že bil on...

12.plažo smo najdl po 3. dneh, a neznate dat kakšno mapo zraven vuherja, ker jest se nebom jebu dol z arafati k neznaju nč jezikov svetovnih, matr vam nešolano

13. vodiča nismo vidl 2 dni, baje je ene pićke lovil, matr vam kurbersko

14. uturavate izlete po vroči mifki, da sem fasu opekline na potplatih, ker je jebena žena pozabla papuče u fužinah u lublan, še premal jo je klor zjebu, matr joj pozablivo

15. potaplu sam se na koralah in urezu u roko, a nezna noben povedat, da su ostre ko svina, una na šalteru jih bo dubla po pički, loh jih tud faše.....

16. na večerji smo se skor zastrupil, žena pa zadavla z nekim škampi al kva je to ,a neznaju povedat prej, da se jede samo repke ne pa celo žvau.

17. zadn dan sem zvedu da smo mel olinkluzif, hvala, smo pa pijačo kupval u trgovin hotelski, draga ko svina, sploh wiski,

18. avion za dam spet zamudu ko svina, baje zarad vremena nad grčijo, pizda pilotova a nezna ukol grčije do nas, matr vam nešolano, sam stevardese bi nažigal...

19. u avion ista štala spet topu pir, grde stevardese, wiski zmankal,matr vam pijano....


pero zahouvić


Haha Haha Haha Haha Haha

Dejan četrtek, 20. maj 2010 ob 22:33

Orto lublanski ćapac Jajks

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.