Dejan ponedeljek, 19. julij 2010 ob 23:18

Nekej zanimivih statusov na fejsbuki Hahaha



























optix ponedeljek, 19. julij 2010 ob 23:52

to so fake al resno take folk kvasi ?

Dejan ponedeljek, 19. julij 2010 ob 23:54

Mislin, ka še se dosti hüši nejdejo, kak so to. Fejsbuk je zakladnica idiotov Pomežik

MILAN torek, 20. julij 2010 ob 08:54

Mislec ja fsakši je svoboden pa se razmetovle s svojimi veleumi

Legionar torek, 20. julij 2010 ob 17:51

Yebiga, ke je v resnen živleji, je tüdi tan. Nekej pametnih, pa dosti kretenof. Zloba

optix torek, 20. julij 2010 ob 20:33

Ta FB je postal prava mala nadloga in je res treba paziti kaksne podatke vneses, ker jih imajo pravico uporabiti za svoje stvari, marketing in podobno, s tem da si se vclanil si se strinjal z njihovimi pravili igre v drobnem tisku

Dejan torek, 20. julij 2010 ob 21:12

FB je edino uporaben, ka res nejdeš kakšega kolega na ten, ki se recimo od sredje šole nesi z jin čüja al pa kakši, ki si ga gda ge spozna pa se zej opet nejdeta... Pa za kakšo promocijo prav pride. Za vse ostalo pa je to več al meje neuporabno. Razni kvizi, kmetije, aplikacij miljon, ... to je oslarija totalna. Pa ka se lehko pohvoliš, ka maš 12243 prijatelof Haa
Ene vidin, ka so nonstop na ten, fsakši dve minuti posodobi status, ka je zej ša jest, potli srat, ... pa to prek mobitela objovlajo pa se prek mobitela pogovorjajo po fbji, gda so sküp na žurki Mislec Tega nen nikoli razmja.

Legionar torek, 20. julij 2010 ob 21:27

Eni pa brez razmisleka tan izpostovlajo tüdi svoje družinske člane, recimo malo deco. Hudi Nakleplejo gor malo morje slik od svoje dece pa od sebe, vsen na ogled, dobesedno direkcijon s porodnišnice eni slike gor naložijo, ka vsi to zijajo. Hjooj Eni so dobesedno brž odvisni od tega, ka fsaki den nekše slike od svojih najbližjih gor nalimajo. To jaz ne razmin. OK, jaz sen tüdi eno samo samcato sliko od svoje male gor da, več pa ne mislin, ker se mi zdi to betežno, ke eni delajo. S fsakšega dopusta, s fsakše fešte, s fsakšega sprehoda gor dovlejo tote slike. Pa ke resen celi Slovenij čejo kozati, ke delajo, či nečejo nič intime meti ali kej? Mislec

Dejan torek, 20. julij 2010 ob 21:33

Pa FB je gnesden praktični pripomoček raznin delodajalcon Nasmeh Šef gre lepo na FB, poišče vse tiste, ki so se prijavili na delovno mesto, nejde kakše pijanske pa glupe slike in opise, ki jih je toti gor napopa pa ide posel Hihihi

Progress torek, 20. julij 2010 ob 22:03

Če to gledaš kaj vse objavljajo je za mene ....se ne nejden besed. Pa te so to pametni lidje ali kej ?

optix torek, 20. julij 2010 ob 22:15

Sej FB je namenjen temu da folk menja statuse vsaku uro in da pise kje je, kaj dela, objavlja slike "v hodu", samo se pozablja en drugi namen vsega tega, to pa je zbiranje informacij o uporabnikih FB.
Vse informacije v profilu, slike in podobne stvari se shranjujejo in uporabljajo za xyz namene.

MILAN torek, 20. julij 2010 ob 22:17

Vuuhuu kej resen bi meli moje podatke le kej do ž jimi???????????'

Dejan torek, 20. julij 2010 ob 22:20

optix je napisal/a:
Sej FB je namenjen temu da folk menja statuse vsaku uro in da pise kje je, kaj dela, objavlja slike "v hodu", samo se pozablja en drugi namen vsega tega, to pa je zbiranje informacij o uporabnikih FB.
Vse informacije v profilu, slike in podobne stvari se shranjujejo in uporabljajo za xyz namene.


FB je bole namenjeni temi, ka iščeš stike, ne ka fsakših pet minut napišeš ke delaš Nasmeh To je kak Big Brother Nasmeh Zej sploh več ne trebaš iti v kakši kontejner s kamerami, zej lidje to sami delajo, ka za fsakšo nejmešo stvor sosidi vejo ke delaš Nasmeh

MHA sreda, 21. julij 2010 ob 18:32

Eni so res Butl Takak je Dejan reka, fb je, ka nejdeš kakšega kolega, kerega že od šole nesi vida, za delodajalca pa tak nejč več nebi treba prošen pošilati, z fb-ja lehko fse vidi, celi živlejepis.

Legionar sreda, 21. julij 2010 ob 21:10

FB je pač namenjeni vsemi temi, ke provite. Eni pač rojši iščejo stike, eni gor dovlejo svoje slike, eni pa pač fsakih 15 minut menjovlejo status. Jaaa FB ma mač tote opcije, lidje to koristijo, in to je to. V osnovi pa je nejbole namenjeni zbiraji podatkov , takak je napisa Optix. Hihihi

Zvončica četrtek, 22. julij 2010 ob 21:45

Ja, zato pa čimmeje osebnih podatkov pa fotk gor....veki brat ma vse v šaki.... Zloba

Dejan torek, 22. februar 2011 ob 19:34

Facebook himna

zobl torek, 22. februar 2011 ob 19:52

Tota dvo sta direktna konkurenta Prleškemi Simoni.

MHA torek, 22. februar 2011 ob 19:55

Gnes mi ena sodelavka razlogala, ka sta nekši dvo dalo deteti ime Facebook Hjooj

Dejan torek, 22. februar 2011 ob 20:02

Kej češ. Po toten sveti gazi vse sorte lidi Nasmeh

"Hvala ti, Facebook! V tvojo čast se moja hči imenuje Facebook."



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.