mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 17:51

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač
55% popusta na ploščo za dve osebi (Tris lignjev) - plačajte 8,00 € za morsko specialiteto v vrednosti 17,90 €

Ko okusna morska specialiteta dobi nov pomen. Plošča za dve osebi - Tris lignjev poskrbi, da beseda lakota ne najde prostora v vašem slovarju!

Tris lignjev zajema naslednje:

tržaški lignji
lignji polnjeni s pršutom in sirom
lignji z žara
pomfrit
blitva s krompirjem

Opombe:

ENA OSEBA LAHKO KUPI IN KORISTI NEOMEJENO KUPONOV

Tris lignjev: tržaški lignji, lignji polnjeni s pršutom in sirom, lignji z žara, pomfrit in blitva s krompirjem;
predhodna rezervacija ni potrebna;
takoj ob naročilu hrane potrebno povedati, da imate kupone (zaradi računa);
hrano potrebno jesti v restavraciji;
ponudba ne velja za dostavo;
kupon morate izkoristiti do 20.4.2011.

Podjetje:
Botra d.o.o.
Gorišnica 28
2272 Gorišnica

Kupon pa kupite na: http://privoscite.si/podravsko-pomurska/176/55-popusta-na-plosco-za-dve-osebi-tris-lignjev/#comments

Na spletni strani privoščite.si lahko plačate z:
s plačilnimi karticami: MasterCard, Maestro , Visa, Visa Electron in Diners Club.
NLB Klik
Moneta Internet (dodaten strošek na vrednost nakupa 4%)
Plačilni nalog BN 02


Še eno pomembno obvestilo. Spremljate privoščite.si redno saj prihaja še eno presenečenje za gostišče Botra!

driver petek, 11. marec 2011 ob 19:49

keko ti pločajo ka spemaš po forumih?

mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 19:59

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač poslovna skrivnost Ploskač To ja Jaaa To ja Ploskač Hehe Hehe Kul Hahaha Haha Tiho

SlovenianDevil petek, 11. marec 2011 ob 20:25

driver je napisal/a:
keko ti pločajo ka spemaš po forumih?

V vsakem primeri preveč... Haha

mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 20:39

Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe kdo pa bi mi plačal da bi jaz spamal po forumu Zloba
Jaz sem dal prostovoljno če bi koga zanimalo in bi se odločil kupiti kupon! Ker ponudba je res ugodna in pa še v tem hotelu Botra imajo odlično hrano! To ja

SlovenianDevil petek, 11. marec 2011 ob 21:31

Ne boj se tistih, ki delajo za denar...boj se tistih, ki to delajo zastonj?? Mislec Kul


Ponudba pa je sicer dobra, samo še stalno ne zadosti dobra, da bi se pelo v gorišnico...

mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 21:46

Nasmeh Lahko pa ti povem pa da bodo dali tudi ponudbo za Pizzo za hotel Botra.
Zdaj kdaj bodo dali ponudbo ne vem ampak mislim da v ponedeljek. Koliko pa spremljam pa bo verjetno ni pa 100% cena kupona za pizzo tam od 2€ do 3,50€! Tiho


Dejan petek, 11. marec 2011 ob 21:52

Sen lačen grota. Mojo tüdi dostavo do Lotmerka? Hihihi

mucek19 petek, 11. marec 2011 ob 22:00

Hjooj ne

Ivek sobota, 12. marec 2011 ob 00:54

Mucek, preštej Pravila uporabe foruma točka 2. Či ti je lastnik portala da pravico na komercialno nücaje foruma, oprosti.

zobl sobota, 12. marec 2011 ob 19:29

Tota cena kero mucek v akciji nude je tude realna.

Jesti ribjo hrono v toten deli Slovenije je tak kak da bi ša na Kitajsko jest prleški zobl pa kvasenice.
Kul

mucek19 sobota, 12. marec 2011 ob 21:20

zobl je napisal/a:
Tota cena kero mucek v akciji nude je tude realna.

Jesti ribjo hrono v toten deli Slovenije je tak kak da bi ša na Kitajsko jest prleški zobl pa kvasenice.
Kul


Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hudi Hudi Hudi Hudi Hudi Hudi
Morem vam pa to povedati da je kupilo kupone že 16 ljudi rezerviranih kuponov pa je 33, ki podo potrjeni v ponedeljek! Ploskač Ploskač To ja

zobl tebe pa nič ne zastopim kaj si hteja povedati! Nasmeh

zobl sobota, 12. marec 2011 ob 21:39

mucek hteja sen ti povedati ka ribje hrone več ne jen v totih lokalnih oštarijah ker ne vejo nič skuhate.
to tak kak da bi šteja jesti prleško hrono v tokiju al pa new yorku.
toti pomfri z vrečke pa ove lignje fukne v fritezo, to veze z morsko hrono nema.
več al mejn je domet totih naših oštarij lignje pa oslič file .

mucek19 sobota, 12. marec 2011 ob 21:47

zobl je napisal/a:
mucek hteja sen ti povedati ka ribje hrone več ne jen v totih lokalnih oštarijah ker ne vejo nič skuhate.
to tak kak da bi šteja jesti prleško hrono v tokiju al pa new yorku.
toti pomfri z vrečke pa ove lignje fukne v fritezo, to veze z morsko hrono nema.
več al mejn je domet totih naših oštarij lignje pa oslič file .



Motiš se v hotelu Botra ni tako! Jaaa
Majo vse sveže vsaj do sedaj so imeli pa tudi zelo dobro kuhajo in sem sam bil že večkrat v tej gostilni in sem zelo zadovoljen z hrano!
Lahko pa da se motim ampak do sedaj me z morsko hrano niso razočarali!

karantanija sobota, 12. marec 2011 ob 22:28

Dej mujcek, zej pa se pomalen stavej s toteme hvolame. Mislen ka mo fsakšne nege kakšno oštarijo, pa kon bi prišle, če bi fsi takšne bederije pa hvole gor devale kak ti. Malo se že s ten moteče grota, tak kak pret krotken tiste samooklicane prleške slafček, ki nejlepše te poje gdo je tiho Hahaha . Preštemovlen, ka to že drüge tüde mote.

Prleški Machete nedelja, 13. marec 2011 ob 20:11

mujcek, poznan ki je tota Botra hotel.
Lehko rechen ka je dobra hrona pa fse ostalo, samo meni s Krizhovec se ne splati pelati z nasho na lignje ki na konci bon zavoza 70 km, te rejshi iden v Gorico tan mojo nobl fse, odlichna hrona, odlichna postrezhba pa lepa kelnerca v belih rokavicah. Jaaa To ja

Chi pa keri mo priliko ka mu ni dalech hotel Botra te se mu splati kupiti od mujceka tisti popust od 55%!

To ja

TUNČEK ponedeljek, 14. marec 2011 ob 07:15

Jas pa mislin, če ješ ribjo hrono, jo moreš jesti negi op morji, tan je friška, indi pa je ponavodi is zamrzovalnika in je fprašljiva, razen po vekših hotelih, ge je pofpraševanje vekšo.
Akcijez vekimi popusti, pa mojo ziher kej v ozodji, lehko je v zamrzovalniki hrona tik pret istekon. Jaaa

mucek19 ponedeljek, 14. marec 2011 ob 09:34

http://privoscite.si/

http://1nadan.si

http://www.kupujmo.si/

http://si.kolektiva.net

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač zdaj pa poglejte koliko hrane se je že prodalo na teh straneh!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.