TUNČEK petek, 6. julij 2012 ob 18:07

Einstein de v grobi začeja kucati. Hehe

đoužek nedelja, 8. julij 2012 ob 16:59

Dejan je napisal/a:
Ne ven, če bi se smeja ali joka. V vsaken primeri pa se lehko samo močno zamisliš Mislec Hjooj Hjooj



Hjooj Hjooj Hjooj
Cerkev je nekoč trdila, da je center najizobraženejših ljudi. Danes pa je za njih Inštitut JS odkril nekaj, kar so dejansko odkrili v Cernu. Mislec Sedaj pa tudi sam ne vem, ali je Cern v Sloveniji ali Inštitut JS v Švici???? Mislec

Dejan sreda, 1. avgust 2012 ob 13:49

Soboški šerif Hahaha Hjooj

pravični sreda, 1. avgust 2012 ob 15:35

Dejan, posnetek se mi noče predvajati. Žalosten

Dejan sreda, 1. avgust 2012 ob 15:57

Ja, očitno ga je avtor medten nareda kak zasebnega. Pret še je šlo pa tüdi po fejsbuki so to že celi den popali. Gre pa se v glovnen o ten, kak en z avtom v MS parkera na mesti, ge so postovlene stojala za pecikle. Se pripela pa pecikle fkrej zloga ka lehko tan negi na pločniki parkera. Te pa pride lastnik enega pecikla pa se štükata Nasmeh

Dejan petek, 28. september 2012 ob 11:09

Kdo je tü nor? Nasmeh

V vrsti za iphone 5 čakali že od sinoči
http://www.zurnal24.si/v-vrsti-za-iphone-cakali-ze-od-sinoci-clanek-168735

Prvi kupec iPhona 5 čakal 11 ur
http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/prvi-kupec-iphona-5-cakal-11-ur/292413

TUNČEK petek, 28. september 2012 ob 12:36

Norih je dosta lidi, še posebno tisti, ke dojo eno delafsko pločo za en klinčof telefon,
pa tüdi če je pameten. Vuuhuu

MHA petek, 28. september 2012 ob 14:53

Eh s totimi iphone so res nori, tak dugo čokajo te pa še teko moreš za jega dati Hjooj

Legionar petek, 28. september 2012 ob 15:14

Čist potrošniška družba smo grotali... Hjooj Ne ven kej je takšnega v ten, ka pol dneva
negi čokaš na nekšo igračko. In v čen je te toti telefon zej teko bojši od vseh ostalih, ka se
sploča tak dugo na jega čakati? Mislec Keko recimo jaz svojega glejan (pa je ne iPhone),
se glih tak lehko na jega zove, piše sms-e, v sili pa tüdi malo 'pogugla', či je treba. In či bi se
meni nešče s totin iPhonon pohvolja, mi ne bi to čist nič pomenilo. Za mene je to telefon
kak fsakši drügi. Hehe

pravični petek, 28. september 2012 ob 15:27

Legionar, podpis. To ja

Več kot očitno je, da so ljudje danes izgubili kompas in veliko jih sploh ne ve kaj bi radi. Šokiran Žalosten Mislec Hjooj

Tako, kot jih razne korporacije in mediji navrejo, tako se obnašajo in gredo kot ovce. Hjooj

Ubogi Kitajčki delajo te iphone za pest riža, raja stoji v vrsti in odšteje zadnji denar za to plastično smet, nekaj posameznikov v ZDA pa se smeje in prešteva dobičke s šest, sedem, osem mestnimi številkami. Mislec

Nekoč je bil stari pregovor: " Ko imajo norci denar, pametni služijo" Hihihi Zloba Hahaha

Hudo pa je, da potem ta peščica, ki prešteva dobičke, vlada svetu in vodi ljudi-ovce, čedalje bolj, kot jim je po godu. Mislec


Ivek petek, 28. september 2012 ob 21:34

Fčosih kožejo ofčico kak Božjo stvor. Pa ne zavolo tega, ka je lepa al nedužna, pač pa zato, gi jo lehko petriga fsaki, ki mo veka jajca al zvonec. Te gda jo strižejo veselo mekeče, zato ka ji nede vroče. Gda začne trepetati ot mraza pogrünta, ka so ji vzeli obleko. Malo štindera, či bi se s meketon gor postavila, te pa si reče, ve je dobri Bog tak zrihta, ka de mi nova vuna zrosla, do te pa bon nekak zdržola.

Tisti, ki se pistijo kak ofce so ne čudoki, pač pa bedoki.

TUNČEK nedelja, 30. september 2012 ob 19:23

Legionar je napisal/a:
Čist potrošniška družba smo grotali... Hjooj Ne ven kej je takšnega v ten, ka pol dneva
negi čokaš na nekšo igračko. In v čen je te toti telefon zej teko bojši od vseh ostalih, ka se
sploča tak dugo na jega čakati? Mislec Keko recimo jaz svojega glejan (pa je ne iPhone),
se glih tak lehko na jega zove, piše sms-e, v sili pa tüdi malo 'pogugla', či je treba. In či bi se
meni nešče s totin iPhonon pohvolja, mi ne bi to čist nič pomenilo. Za mene je to telefon
kak fsakši drügi. Hehe


Tüdi moj je podoben in to je zadosta in ne nücan nikakšega pametnega, se je resen igrača, predrogi in mo trifrtole funkcij ke jih pofprečni človik ne nüca. Hehe

Dejan nedelja, 30. september 2012 ob 22:19

To je gnešja družba. Pomembno je, ka maš nejnovejši telefon pa ka voziš avto s kerin se lehko vün mečeš itd. Negda so lidje v vrsti stali za krüh pa cuker, gnes pa v vrsti stojijo za telefone.

Sicer je pa to marketinška poteza Appla, ka na takši trg, kak je naš, do 30 telefonov. Nekej se nejde takših, ka se tan gužvajo pa šotorijo za toti telefon, to je zanimivo za medije in tak se o ten te piše pa guči. Či bi na naš trg dali 10.000 takših telefonov, bi jih meli vsi zadosti, samo nišče se ne bi gužva pa mediji ne bi o ten pisali. Reklama pač.

gorgona nedelja, 30. september 2012 ob 22:42

Dejan je napisal/a:
To je gnešja družba. Pomembno je, ka maš nejnovejši telefon pa ka voziš avto s kerin se lehko vün mečeš itd. Negda so lidje v vrsti stali za krüh pa cuker, gnes pa v vrsti stojijo za telefone.

Sicer je pa to marketinška poteza Appla, ka na takši trg, kak je naš, do 30 telefonov. Nekej se nejde takših, ka se tan gužvajo pa šotorijo za toti telefon, to je zanimivo za medije in tak se o ten te piše pa guči. Či bi na naš trg dali 10.000 takših telefonov, bi jih meli vsi zadosti, samo nišče se ne bi gužva pa mediji ne bi o ten pisali. Reklama pač.


dejan meni se zdi ka bomo tudi pomali začele v vrste čakate na cuker mleko pa osnovne dobrine kakši cejti se nan kožejo

TUNČEK ponedeljek, 1. oktober 2012 ob 10:33

Marketing mo že svoje poteze, samo dosta lidi je lačnih in niti v vrstah za krüh in zvoro ne stojijo več, zato ke nemajo penez.
Žalostno kon je lidi prpelala nova informativna drüžba. Žalosten

Dejan petek, 23. november 2012 ob 22:53

To je še hüje, kak dere živino spistiš iz hleva Hihihi Hjooj

http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti/foto-video-zacetek-praznicne-nakupovalne-mrzlice-ali-crni-petek-ki-to-ni/296518

MHA sobota, 24. november 2012 ob 15:01

Ista živina kak dere so prinas Hofer-e odpirali Hjooj

Legionar sobota, 24. november 2012 ob 18:31

Budale - niman drüge besede... Žalosten

TUNČEK ponedeljek, 26. november 2012 ob 18:22

Pa keko jih je ! Hehe

Dejan sobota, 19. januar 2013 ob 19:36

Ka pa to? Balkan style Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.