erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:02

Radio Črna Gora
Na radiu se sliši: "Radni narod crne gore ura je 12 sati.
Okrenite se i spavajte dalje!

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:03

Sposobnost
- Dragi, si videl tistega petelina? Vsakih deset minut je skakal na kokoš. Bi moški to zmogli?
- Bi, če bi lahko tudi mi vsakokrat na drugo!

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:04

Dresiran pes
Narobu plocnika sedi policaj in hlipa.Zakaj pa jocete, gospod, kaj se vam je zgodilo?, ga vprasa mimoidoci.Dresiranega psa sem izgubil!No, ja, ze je bil dresiran, bo gotovo nasel domov.On ze, kaj pa jaz?

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:05

-premik ure-
Mujo se žali Hasi: - "A jest zajebano ovo pomicanje satova!" - "Pa što bolan?" - "Umjesto u krevetu, jutros mi se digao u tramvaju!"

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:07

Prepir
- Sinoči sem slišal, kako je tvoja žena vpila.
- Ja, vpila je na psa.
- In mu je očitala, kako jo vara?

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:07

Menstruacija
Kaže Mujo: "čuo sam, da na Kosovu ima menstruacije."
Haso: "Ne kaže se menstruacije, budalo, nego demonstracije!"
Mujo: "Ma nije važno, ipak neko krvo-proliče."

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:08

Nova služba
Pride mladenič na pogovor za sprejem v službo. Direktor ga vpraša kaj pričakuje od podjetja. Mladenič odgovori: Plačo milijon dvesto službeni avto mercedes, dopusta petdeset dni in stanovanje. Direktor odgovori: Plačo vam damo dva milijona, mercedesa vam damo v last, dopusta boste imeli sto dni, namesto stanovanja pa vam bomo dali hišo. Mladenič: Pa saj vi se hecate. Že že ampak ste vi začeli.

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:10

Ljubezen do živali
Katere štiri živali imajo ženske najraje ?
Odg: Kuno na glavi, polarno lisico okrog vratu, jaguarja v garaži in ..osla, ki to plačuje!

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:11

Usoda
Dva Slovenca se pogovarjata pri opravljanje male potrebe o predvolilnem boju.
"Franc, kaj misliš, v čigavih rokah je usoda Slovencev ?"
.."V najinih!" mu odgovori drugi.

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:12

Big donky
Kako ločiš črnaca in belca za pisoarjem?
Ko konačata ga belec otrese, črnec pa obrca!

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:13

Avtogram
Blondinka je na koncertu znanega glasbenika le-tega zaprosila za avtogram. On jo pogleda in reče:"Pa res želiš, da ti dam avtogram na ta majhen zmečkan listek?""Seveda, saj ga bom doma prepisala!"

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:14

Aids
En tip seksa z blondinko in vmes ga vpraša: "Saj menda ja nimaš aidsa?"
Pa pravi fant: "Seveda ne!"
Blondinka srečna odgovori: "Uf, hvala bogu, res ga ne bi rada še enkrat dobila..."

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:14

Kaze Huso Muji: - "Jesi li cuo, ba, da ima neki hotel u Sarajevu gdje odes, pojedes, popijes, pojebes, prespavas, i kad podjes kuci daju ti 100 dem." - "Ma hajde, bolan gdje si to cuo?" - "Jeste, majke mi, pricala mi Fata."

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:16

Janezek gre na morje
Pride Janezek domov pa vidi v kotu noge od očija. Pa upraša Janezek očija kaj dela. Pa oči reče Janezku da mamico pumpa ker grejo na morje. Pa Janezek upraša ,če jo je treba dvakrat. Pa reče oči kako dvakrat? Pa Janezek pojasni da jo je zjutraj že poštar pa še z jezičkom je probal če pušča!

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:17

Zvestoba
Blondinka se toži prijateljici: "Moj fant se do mene obnaša kot, da bi bila pes."
Prijateljica začudeno: "Kaj pa ti je naredil?"
.. "Pričakuje, da mu bom zvesta!"

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:17

Depilacija
Kozmetični salon Lepa Vida vam sporoča, da vam odpade terapija depiliranja nog, ker nam ni uspelo dobiti kombajna.

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:18

Zgodi se
"Mihec, ali veš kaj se zgodi ljudem, ki ne govorijo resnice?" vpraša učiteljica.
"Vem. Z mestnim avtobusom se vozijo za polovično ceno."

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:19

Lepo vreme
Mož: Žena, danes je pa zelo lepo vreme! Žena: Ja, pa kaj potem? Mož: Ali nisi rekla, da boš nekega lepega dne odšla?

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:20

Punčka
Ali že veš, da je soseda rodila dvojčke??
Ali sta enojajčna?
Ne, eden ima dva, druga je pa punčka.

erof nedelja, 13. maj 2007 ob 18:21

Petje
Žena je obiskovala ure petja, doma pa je vadila. Toda, vedno, kadar je vadila petje doma, je mož stal na balkonu.
"Zakaj vedno stojiš na balkonu, kadar pojem?"
"Zato, da sosednje ne mislijo, da te pretepam!"



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.