Makaveli nedelja, 30. marec 2008 ob 22:19

sen se pela porkrot mimo pa so neki bagri tan pa tisti fini pesek so posipali kak da bi se nekej tan gradilo...ve keri kej več o ten ke se dogaja tan???Heoa

Nela ponedeljek, 31. marec 2008 ob 00:02

Toti guc momo glih v temi Obcina Lotmerk. Nasmeh Ali evo ti odgovor.....

LJUTOMERU NOVO PARKIRIŠČE

V Ljutomeru urejajo novo parkirišče za osebna vozila. Parkirišče bo na območju za avtobusno postajo, kjer je nekdaj bila tudi tržnica. Na tem delu bo urejenih 88 parkirnih mest. Po zagotovilih občine, naj bi parkirišče zaživelo predvidoma sredi meseca aprila. V času gradbenih del, bo za vozila na voljo tisti del parkirišča, ki je že urejeno za parkiranje.

Makaveli ponedeljek, 31. marec 2008 ob 00:28

hmm...pa sen misla ka de kej tan novega zrasloHaha

Dejan ponedeljek, 31. marec 2008 ob 19:27

Koplejo na veko...plovo cono.



Dejan ponedeljek, 31. marec 2008 ob 19:29

Neke bo...



prlek1825 ponedeljek, 31. marec 2008 ob 21:47

nekda smo se delali norca ke ke je blo storo si reko ke je storo kak lotmerk, zej pa mo meni se vidi mogli gučati storo kak ormož ki se nič ne premika več!

MHA ponedeljek, 31. marec 2008 ob 22:04

Ja viš tak je! Jezik

Lotmerk se razvija Aplavz To ja

Zvončica ponedeljek, 31. marec 2008 ob 23:09

Ke pa de te zej gda sveta opet tržnica???Kak bi bilo fejn iti kej nabavit od kmetov....

MHA torek, 1. april 2008 ob 12:50

Tota tržnica je že kak dugo bila "zapüščena" taka bojše ka jo za neke drügo ponücajo.

kobreti sreda, 2. april 2008 ob 10:22

Zvončica je napisal/a:
Ke pa de te zej gda sveta opet tržnica???Kak bi bilo fejn iti kej nabavit od kmetov....

...Ka pa če nega več šalötekov v Lotmerki, se pa oni ja mojo fse,no tota tržnica, pa je res kaj se jas spotin bila komot za vse druge dejavnostiPrijatel ,san za tržnico ne!

MHA sreda, 2. april 2008 ob 12:46

Šalateki še delajo, ne dugo nazej ka so si nova okna notri zmonterali.Kadilec

Dejan sreda, 2. april 2008 ob 22:54

Kej pa bode te tü notri, ka so to tak obnovili pa speglali?

Nela sreda, 2. april 2008 ob 23:00

Jaz sem cula ka gostilna pa stanovanje, ce pa res pa nevem. Heoa

MHA sreda, 2. april 2008 ob 23:04

Tak sen jas tüdi čüja ka bi nej bla stanovoja pa oštarija, san barva rdeča pa je preveč živa za na ploc.

Nela sreda, 2. april 2008 ob 23:06

Meni pa je barva dobra.To ja

Zvončica četrtek, 3. april 2008 ob 01:06

Meni je tudi OK. Ka pa če de polek oštarije še kakši frizerski salon?? Ka se preselijo iz store kuče v novi plac zej ke do jih doj zadekali z tistimi kobačami....

Nela četrtek, 3. april 2008 ob 01:08

Ne nede frizerskega salona tan, tan do ostali kak so.

kobreti četrtek, 3. april 2008 ob 10:32

Tota erdejča forba je ista kak na tisti kuči pred Pesnico, kda se pelaš proti Marprogi,san tan gor je obešena tobla Havana club. kaj veš morti do v Lotmerki podružnico odprliHihihi Naskoči

MHA četrtek, 3. april 2008 ob 11:25

kobreti je napisal/a:
Tota erdejča forba je ista kak na tisti kuči pred Pesnico, kda se pelaš proti Marprogi,san tan gor je obešena tobla Havana club. kaj veš morti do v Lotmerki podružnico odprliHihihi Naskoči

Hehe točno ja Hjooj
S tote zodje strani je forba ok, ali s trga pa je preveč živa, bor s trga bi lehko z malo bol sfetlejšo rdečo, či so že šteli meti rdečo barvo.

Nela četrtek, 3. april 2008 ob 12:05

kobreti je napisal/a:
Tota erdejča forba je ista kak na tisti kuči pred Pesnico, kda se pelaš proti Marprogi,san tan gor je obešena tobla Havana club. kaj veš morti do v Lotmerki podružnico odprliHihihi Naskoči

Hehe Juhuhu zanimivo, na kej te spominja!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.