Legionar sreda, 15. julij 2009 ob 11:40

No, fsaki ma pač svoj okus. Jaz man še skoz nejrojši Bonovce.To ja

mirka sreda, 15. julij 2009 ob 11:52

Ja, za bazene tak do zdaj ni blo prave vročine, tak da smo po topklicah hodli...mamo v Kropi bazen,ma voda komaj 19 stopin...Mraz samo za kaskaderjeBrodolom

MILAN sreda, 15. julij 2009 ob 13:10

Hjooj če je tak mrzla je to za pedre
je reku bom kar na rit not skoču

MHA četrtek, 16. julij 2009 ob 09:46

Jas sen redni gost v Čateži pa se še mi je ne tan nič zamerilo. Za postrežbo nemren rečti nič, da še neman izkušen z ten, voda pa mi tüdi vrede. Je pa tüdi res ka se v Čateži fest dosta lidi obrne.

Zvončica četrtek, 16. julij 2009 ob 23:42

Meni pa so vse terme anti.....nejbojše je morje pa amen. Ali pa lotmerški bazen ke je itaki skoro prozen pa lehko malo v miri splavovleš.

MILAN petek, 17. julij 2009 ob 07:05

To ja samo ka je voda pa ka se lehko malo kalüžaš

Pepek z brega petek, 17. julij 2009 ob 07:14

Kej pa Ščovnica?

Nejlepša se je kalüžati f tekoči vodi.

MILAN petek, 17. julij 2009 ob 11:27

Hjooj pa tak ka malo ribe hejsajo po bedrah
ali pa iščejo picezle med nogami???????'Hehe Hehe

Dejan petek, 17. julij 2009 ob 14:37

mirka je napisal/a:
Tak, bodem pa še jaz nekaj dodala.Od vseh toplic so Mala nedelja prav vredi...Sem zmerom zadovolna, pa tudi vsi ki jih pelemo na kopanje.Ni gužve, kelneri strežejo,deca ne skačejo v vodo pred tobom, karta je strašno poceni, lahko si privoščiš obed za dobro ceno.Voda je zmer čista...Tisti ki kritizira, naj se proba kopat v Čatežu.Ka med prste loviš lase, BLEK:Riba noben te ne postreže po frtal ure!skoz moraš pazit svoje cote, da ti jih kdo ne odnese...Svinarije do amena!koši so polni, tak da čez leti, po tleh od čipsa, sladoleda, do pasjih drekov....

Zej v sredo, ki sen tan bija je bila takša gužva, ka si se ne meja kon dati. Pa pokafci so tüdi notri skokali pa škropili, ka so se store mame bunile Hihihi
Pa tak strašno poceni tüdi neje.

MHA petek, 17. julij 2009 ob 16:15

Jas pa bon ša glejat en den, ko bon meja nekda frei, v Vivat.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.