Filip sreda, 25. junij 2008 ob 21:52

Kdo spoda v lotmerško smetano,naštete.

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 01:23

bon jas prviHaha
Baje je Špindler postava svoji ženi medicinski sestri vodomet, joj mi gre na ž...
to je že elitaNasmeh

Nela četrtek, 26. junij 2008 ob 01:45

Filip je napisal/a:
bon jas prviHaha
Baje je Špindler postava svoji ženi medicinski sestri vodomet, joj mi gre na ž...
to je že elitaNasmeh


Ki si pa ti zej te to pobro?

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 01:50

Nela je napisal/a:
Filip je napisal/a:
bon jas prviHaha
Baje je Špindler postava svoji ženi medicinski sestri vodomet, joj mi gre na ž...
to je že elitaNasmeh


Ki si pa ti zej te to pobro?

pa to že čifkajo od ke še je Špinglar spa v parlamenti v loblani pa nič je ne naprava za lotmerk samo vodomet svoji dami.medicinski sestri

Tunč četrtek, 26. junij 2008 ob 12:12

Filip si ti suguren, da poznaš kaj pomeni beseda "ELITA". Stvari o katerih pišeš bi se se bolj okarakterizirale kot ČENČE. Pa na slovnico malo pazi, da bodo stvari in imena dobile pravi pomen.

Pepek z brega četrtek, 26. junij 2008 ob 13:51

Polek toga pa momo v Lotmerki f toten momenti zadosta bole aktualnih nevol, tak nan ne treba gor kopati zadef, kere so že dovno pozablene pa predebaterane.

Rojši se posveti tistin, keri gnesden predstovlajo lotmerško "elito"
- Po ten, kej pišeš, so to za tebe tisti, keri mojo, ali pa bor mislijo ka mojo moč odločaja v rokah.

Tota "elita" misli, ka je fsemogoča in edina pametna na toten sveti.
Hjooj Hjooj Hjooj

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 15:08

Tunč ven keri bi radi bili elita,kao!P ke elita pomeni.
Pepek z brega praf moš,ka si elita mili ka je nekej več kak drugi smrtniki.

Tunč četrtek, 26. junij 2008 ob 17:44

Elita je manjši krog posameznikov, ki s svojimi dejanji, dosežki in delom izstopajo od večine.

V elito torej prideš samo če imaš vrhunske dosežke na področju kjer delaš.
Gospodarstvo, politika, šport vsepovsod tudi kriminal ima svojo elito.

Tudi, če si recimo direktor, poslanec, športnik ali župan še ne sodiš v elito, če svojega dela ne opravljaš nadpovprečno dobro.

To kar ti misliš, da je elita so v resnici ljudje, ki si nekateri mislijo, da so nekaj več. Pisatelj Janko Kerstnik je takim ljudem že dal ime Jara gospoda.

MILAN četrtek, 26. junij 2008 ob 19:42

Veselko
ja keri pa so to te v Lotmerki

Tunč četrtek, 26. junij 2008 ob 21:00

V Lotmerki je tote prave elite bolj malo. Jare gospode pa puno. Več elite bi našli mogoče v Prleški zgodovini. Sigurno se boste Milan strinjali, da Johann-Janez Puch sodi med Prleško in svetovno elito.Na zadnje urejal: Tunč, dne: četrtek, 26. junij 2008 ob 20:05

Dejan ponedeljek, 30. junij 2008 ob 16:35

Filip je napisal/a:
bon jas prviHaha
Baje je Špindler postava svoji ženi medicinski sestri vodomet, joj mi gre na ž...
to je že elitaNasmeh


Po toti logiki je te venda Jurša svoji ženi postava prešo na trgi Mislec Hjooj

Zvončica četrtek, 17. julij 2008 ob 01:12

Jočeeem Jočeeem Jočeeem Jočeeem

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 18:54

Elita? Najpred moremo definirati pojem elite. Če misliš pod elito tisto snobosko razkazovanje po vseh prireditvah pa drügih javnih dogodkih, te je to za mene ne elita. Lehko se menimo o snobih, elita pa mislim ka je en zlo kompleksen pojem.

MILAN sobota, 6. december 2008 ob 21:34

Angel to se po prlešken reče ka se vün mečejo

Legionar sobota, 6. december 2008 ob 22:12

MILAN je napisal/a:
Angel to se po prlešken reče ka se vün mečejoto so te primitifci ne pa elita.Haha To ja

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.