Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 02:06

Jaz bi pohvolija vse osnovnošolske pa gimnazijske gospe-tovarišice v Lotmerki!!!
Mirjana Azeh+12 točk

Ke pa van,mojo mamico pa je Alka Berce vičila pa je super bila je rekla pa Morekaruva.

MILAN četrtek, 26. junij 2008 ob 07:04

Ploskač
za dobro deco dobre tovarišice
zato pa so tak pridni lidje v Prlekiji

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 09:35

lepo ka si nas pohvolijaPloskač
kere pa so tebe vičile al keri bi da+12 točk?
gremo glasuvat za lotmerške tovarišice.
vičila še je lašič melita strah pa trepet na sokoloven gradi,samo so bor znali zgodovino lidje.moji mami je same petke dovalaJaaa

MHA četrtek, 26. junij 2008 ob 09:39

Jas sen meja slabe izkušnje z Tilčko Tramšek f tretjen razredi. Pa dere smo kakše teste pisali, te je una nejbol čokolodo žvekala pred nami Hjooj

Filip četrtek, 26. junij 2008 ob 09:48

tote je tak nišče ne meja rat preveč tak ka se ne sekerej

Tunč četrtek, 26. junij 2008 ob 10:40

Vsaki je meja eno, ki mu je ni bila pri srci. Po eni stranije to dobro, če bi ble vse super bi bija potli prevelki šok kda prideš v sredjo šolo.

kobreti četrtek, 26. junij 2008 ob 12:17

joj tršice, moran malo že nazaj poštodirati kere fse so bileZavijač Ja Lašičova mi je en cajt bila razredničarka, no ocena keko teko, vedno me je pri njej pač zanimalo kak si je lehko forbala nohte na nogah, glos je mela satajnsko cvileči, sicer pa kak češ toto hordo v red spraviti drugač kak da se zderešAngel Ljerka zemličova pa mislin ka je res bila ena od duš na šoli, sicer zelo "viska" ampak korektna,no ja sen ponavadi mora pri jej iti moj zvezek prevajat ker tak ne znola prešteti domače naloge.Mela nas je tak rada kak tiste svoje rože na oknah, bole jih je plela bole je pšenica z jih vun poganjalaNasmeh Pa za kemijo je bila ena fajn san se zaj nemren spotiti kak se je pisalaMaturant ? Od tovarišof pa mislin ka je Sluga bija zakon, resen je fčosik kaj pozoba ali zamuda je pa bija najbojši.Pa še tista pesem o jenNo jaluga stara kjuka f*** si ne upa, pa M** prosi.... No Kolariča pa si pač mora vzeti kakši je pač meja denHmm

MHA četrtek, 26. junij 2008 ob 13:02

Heh Kolarič točno ja Hahaha Pri jen smo san eno leto bli, te pa nan je Silva Kosi zrihtala Gracina, te smo bor melo športno takak se dohoja, ne pa nan je Kolarič san žogo da pa reka bršite. Düša je tüdi Dovnikova, pa zgodovinska Rakušova je tüdi bila fer, scena pa je bija žutko pri zemlepisi. Štuhec pa je tak moj sosid zej.

Drgačik pa sen jas san pri slovenščini moga hoditi prevajat, da sen drugod fseposodik s tiskanimi pisa, pri slovenščini pa sen ne smeja.

Dejan petek, 27. junij 2008 ob 19:07

Mene je telovadbo meja Kornik. Je smrdja po pijači durh Nasmeh Priša na igrišče pa vrga 3 žoge, nej bršemo, te pa ša k Čarliji. Samo je te enkrat samo zgina iz šole Jajks
Bija pa je Sluga zlo v redi ja. Me je meja tehniko pa k jemi sen hoda na šah krožek. Sma si blo zlo blizi, večkrat nas je pela na tekmovoje v šahi pa smo se fejn meli. Zlo vredi učitel pa človek je bija. Pret pa je bija Žižek, k keremi sen hoda na šah krožek. Tüdi faca brez primere Gor
Pa Potočnik Vlado seveda, ki nas je meja likovno. Z jin sma tüdi blo dosti fküp pa tüdi zlo fejn človek. Sen dosti hoda na tota likovna tekmovoja pa moja risbe je koza fsakšo leto mlejšin generacijan, ka so vidli kak se stvori streže Hihihi
Ka pa se učitelc tiče pa ne ga kej dosti. Pirherova za matematiko je bila vredi.
Pa spotin se Bercetke, ki nas je mela zemlepis. Se mi je zamerila, ka me je enkrat za prozen nič, sred pouka zgrobila za vüha pa me odvlekla pred tablo Hjooj Antipatična mi je bila kak 100 vragof, pravili pa smo ji Gremlin Hihihi
Za drüge 'tršice' pa se ne spotin več, jih je dosti blo še skoz sredjo šolo pa faks pa že fse vküp zamešaš Nasmeh

Nela petek, 27. junij 2008 ob 22:59

Meni je tudi Tilcka Tramsek nevole delala. Hehe Ovaci pa je blo kar ok, no pa se ova kej nas je cirilico vicila Rauterca, pa tota je bila opasna. Heoa Ovaci pa se mi Dovnikova fest vidla, matematiko je znola fejn razloziti, pa Zrelec Nada, magari je znola stroga biti, meni je bila 4 leta razrednicarka.Jaaa Joj pol imen sen pa ze pozobila. Ena je se bila, ka me prvo leto nemscino vidica, samo se res imena ne spotin, kesne nan je na porodnisko odisla, tepa nas je mela prejsja ravnatelca, naja.....Hmm

Totega Kornika sploh ne poznan kej si ti Dejan omenijo. A Bercetko pa tak vsi poznamo. Hihihi

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 10:27

Kornik je bija vači vredi, žoge nan je vrga ka smo brsali. To je telovadba, ne gda ti nešče teži nekej Hihihi Samo so ga te venda vrgli, da je rad pija. Tak kak fsakši pošten Prlek Kul
Vači pa so še ble vredi Azzehova, Ljerka Zemličova pa Ljubečova, moja sosida Gor Pa sej so fse ble več al meje vredi, razen Alke Hihihi Pa tisto, dere se je gučalo o jenen moži, ena zgodbica, hehe Hjooj
Rauterca pa je mene mela srbohrvaščino. Ne ven, zake smo se toto sr... mogli fčiti Slabo Ona je malo posebne sorte, s totimi svojimi rožami. Flower Power Rožica Še zej ma hišo, tak kak da bi v džunglo priša Hihihi

kobreti sobota, 28. junij 2008 ob 14:17

Mene je tudi Kornok meja telovadbo, pa celo leto je samo enkrat bija z nami.Kda je priša je vrga žogo pa reka "ddeečkkki čuuj fffuuuzbbbaall čuuj pa ša doj v trafiko pri cerkvi na enega krotkega. Te pa nazaj priša pa v dnevnik napisa skok v daljino, tek na 60m....Hjooj

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 18:02

Či je nazej priša, te še je tak vredi blo. Pri nas ga fčosih sploh več neje naze blo Hehe

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 22:19

Te pa je toti Kornok provi bija Hihihi Kak pa ste te kej ocene meli pri jen?

Dejan sobota, 28. junij 2008 ob 22:53

Kornik, ne Kornok Nasmeh Mislin, ka je na kunci leta ne noben meja U-ja Hihihi

MHA sobota, 28. junij 2008 ob 23:21

Da je kobreti napisa Kornok, te pa sen jas tüdi tak napisa. Te tisto leto, ke nas je meja Kolarič telovadbo, ovi je tüdi žogo vrga pa reka bršite, un pa je celo vüro hoda okrog igrišča pa gleja v parket oziroma v asfalt. Potli je san reka, dosta je, žogo vzeja pa ša.

Erik sobota, 12. julij 2008 ob 19:23

najvekši car pa je itak ova teta z brega,makar je v penzjoni si še izda zna postrojiti občinsko upravo
Zverižjeni

lapa sobota, 12. julij 2008 ob 22:53

ker pa je te to?

MILAN nedelja, 13. julij 2008 ob 13:32

Maturant
ja tovrišica Marija Gerkeš Dugonik

Dejan nedelja, 13. julij 2008 ob 19:59

Jah nekak tak je to. Dere se pač nekoga bojiš, te se ga bojiš Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.